Uzlabojumi: Abonēšanas maksa - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Uzlabojumi: Abonēšanas maksa

Turpinām strādāt pie portāla uzlabojumiem, lai Tev to būtu ērtāk un drošāk lietot.  

Informējam, ka ar 08.10.2018 portālā tiks ieviesta abonēšanas maksa - €5.00/mēnesī, lietotājiem, kuri vēlas publicē vairāk par 50 sludinājumiem vienlaikus.

Ja Tev ir publicēti mazāk kā 50 sludinājumi, tad droši turpini lietot portālu bez maksas, bet ja vēlies publicēt neierobežotu skaitu sludinājumu, turpmāk būs nepieciešams veikt abonēšanu, lai:

1. Ierobežotu negodīgu lietotāju darbības portālā;

2. Uzlabotu portālā piedāvāto preču kvalitāti;

3. Rastu līdzekļus portāla turpmākai attīstīšanai un uzlabošanai Tavai ērtībai un drošībai;

Par nepieciešamību veikt abonēšanu informēsim izsūtot Tev paziņojumu/e-pastu kā arī sadaļā "Mans skapis", virs sludinājumiem.

Abonēšanas maksu būs iespējams veikt sadaļā  "Mans maciņš".

Veicot abonēšanu saņemsi dāvanā statistiku!

09.10.2018 20:48

Исправлено 09.10.2018 21:06

bootcut bikses arī latvijā ir ļoti populāras, nezinu, kas tur strīdīgs.

principā, uz interneta veikalu konstanto neveiksmīgo pirkumu fona, tas piecītis ir nekas. ikdienā tos piecu eiro izdod vnk kaut kādiem štruntiem. 

savukārt, ja pieci eiro tik ļoti spiež, tad nez vai interneta skapis un tā uzpildīšana ar 50+ vai vairāk drēbēm ir tas, kam būtu jāvelta visa sava enerģija...

Papildināts 2018-10-09 21:10:24:

jūs man liekat lasīt ekonomikas grāmatas, bet tajā pašā laikā gaudojat dēļ pieciem eiro. PIECIEM EIRO!!!!! jums viss normāli?:D

09.10.2018 21:11

bet kā tas strādā-ja mēs iepērkamies veikalos,andelēs un citur,iegādājoties vairākus simtus drēbju,tad tas viss ir pat ļoti forši,bet tiklīdz no mums prasa nieka 5 eur,tā mēs vaimanājam,ka tas ir dārgi un portāls uz mums vēlas pelnīt? Kur ir loģika? Es iespējams neizprotu,jo man nav nedz 100,pat ne 50 drēbju savā personīgajā skapī,neesmu tik bagāta,lai varētu katru mēnesi iegādāties simtiem drēbju. Tādēļ arī nesaprotu,ka tie,kas pērk šos vairākus simtus drēbju,ka pēkšņi 5 eur ir big deal uz visa iegādātā fona. 

09.10.2018 21:12

Piecītis gadā? Nav problēmu, bet mēnesī..? Pa 70€ es varu 1,5 bāku ar degvielu uzpildīt, 1-1,5 mēnesi apkārt braukāt ar auto vai vairākas nedēļas sevi pabarot ar mājās gatavotam maltītēm, neredzu iemeslu, kāpēc tāda nauda būtu jātērē tikai uz sludinājumu ievietošanu. Tie ir apģērbu sludinājumi nevis ikdienā nepieciešamas lietas!!

09.10.2018 21:18

bet vai tad šie pieci eiro jāmaksā visu atlikušo dzīvi? Nē! :D Pārdod savas pērles un viss,nekas nebūs jāmaksā. Toties,ja neizdodas pārdot vairākus gadus,tad atgriežamies pie iepriekšminētā secinājuma,saprotot,ka iespējams vērtīgāk kādam šīs lietas ir uzdāvināt,kuriem tās būtu vairāk nepieciešamas,nevis naivi gaidīt,ka kāds nopirks. Tas viss ir atkarīgs no mūsu prioritātēm,ko mēs patiesībā vēlamies darīt ar savu skapi. Pagaidām izskatās,ka prioritātes un vēlmes mainās no izdevīguma. Negribi maksāt? Atdod kādam drēbes un nemaksā :D tieši tik vienkārši tas ir. Es vispār vienīgā nesaskatu šeit nekādu problēmu? Sievietes,patīk visu sarežģīt. :D 

09.10.2018 21:21

bet tie pieci eiro jau veidojas arī no pārdoto apģērbu summas. mēnesī pārdod apģēŗbu par summu 50 eiro, 5 eurno tiem ir sludinājumu publicēšanai, paliek 45. tas ir vairāk kā sākumā, ne tā?

09.10.2018 21:22

Aizdomājos, kā tas nākas, ka [trako dienu] laikā sievietes izmet kaudzēm naudu un iepērk apģērbu, a pēc tam saprot, ka tas nav īsti tas, ko vēlās un pēc tam ir pilns skapis ar dažāda veida brenda apģērbiem, kas it kā neder jebšu grib vienkārši pārdot tālāk. Šim pasākumam nauda pāris simts EUR apmerā atrodas, bet priekš abonēšanas maksas nez kādēļ jāceļ brēka dēļ 5 Eur... Nav loģikas, absulūti. :D  Patiesībā skumji, ka tagad daudz lietotāju aizies no portāla un sludinājumu skaits samazinās, līdz ar to drēbes aizies labdarībā, kur tās šā vai citādāk tiks pārdotas tālāk.

09.10.2018 21:27

Janeta - Nav jau slikta doma - uzdāvināt, ko līdz šim arī šeit bija iespējams izdarīt. Un daudzi lietotāji šo opciju arī izmantoja, es tai skaitā. Nu, bet tagad sanāk krietni piemaksāt, lai uzdāvinātu, un manuprāt, tik lieli altruisti nu gan mēs šeit neviens neesam... ;-)

09.10.2018 21:27

Nevienu mirkli neesmu gaudojusi piecīša dēļ, tikai portāla darbība neatbilst postulētajiem principiem. Kamēr ir bardaks pašā portālā, neuzskatu šādu samaksu par adekvātu. Absolūti apmierina 50 bezmaksas sludiņi.  

09.10.2018 21:30

Исправлено 09.10.2018 21:33

Secinājums man ir viens-bija absolūti lieki iesaistīties,komentēt,jo tas neko nemaina un apzinos,ka tam arī nav neko jāmaina,pašsaprotami. Katrs dara kā vēlas un ja grib traci piecu eiro dēļ,tad nedrīkst liegt šādu opciju. Visiem vienmēr nav jābūt vienādiem viedokļiem un vienmēr būs cilvēki,kuriem tiešām sajūsmu izraisīs kosmētika ar notecējušu termiņu,lietoti stringi un kas tur vēl bija? Drēbes ar aromātu?Pieņemsim,ka tas viss kopā,jo tieši šie komentāri izpelnījās visvairāk dislike,kas  parāda šī portāla vidējā lietotāja gaumi. Tikai piebildīšu-šeit ir arī ļoti daudz foršu lietotāju,šis viedoklis nekādā veidā neattiecas uz visiem cilvēkiem. Internetā izdodas kaut ko pārprast,tādēļ precizēju. 

Papildināts 2018-10-09 21:10:04:

Ai,bardaks ir arī andelemandele,kur viss maksā :D no tā neizbēgt! Ar laiku paliek vienalga. 

09.10.2018 23:09

Vai ir kāda,kas samaksājusi? Tur ir kā draugu statistikai...laiks un tad beidzas,vai tiks sūtīts kāds brīdinājums? Vienā mēnesī 30 dienas, citā 31...vai tur periods no līdz...??? Padalās pieredzē.

161 - 170 с 212

Тема закрыта

Тему закрыл/-а: Toms Olups
Причина: