Uzlabojumi: Abonēšanas maksa - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Uzlabojumi: Abonēšanas maksa

Turpinām strādāt pie portāla uzlabojumiem, lai Tev to būtu ērtāk un drošāk lietot.  

Informējam, ka ar 08.10.2018 portālā tiks ieviesta abonēšanas maksa - €5.00/mēnesī, lietotājiem, kuri vēlas publicē vairāk par 50 sludinājumiem vienlaikus.

Ja Tev ir publicēti mazāk kā 50 sludinājumi, tad droši turpini lietot portālu bez maksas, bet ja vēlies publicēt neierobežotu skaitu sludinājumu, turpmāk būs nepieciešams veikt abonēšanu, lai:

1. Ierobežotu negodīgu lietotāju darbības portālā;

2. Uzlabotu portālā piedāvāto preču kvalitāti;

3. Rastu līdzekļus portāla turpmākai attīstīšanai un uzlabošanai Tavai ērtībai un drošībai;

Par nepieciešamību veikt abonēšanu informēsim izsūtot Tev paziņojumu/e-pastu kā arī sadaļā "Mans skapis", virs sludinājumiem.

Abonēšanas maksu būs iespējams veikt sadaļā  "Mans maciņš".

Veicot abonēšanu saņemsi dāvanā statistiku!

10.10.2018 00:58

Janeta, ja nebūtu situācijas, ka mantas, kas gadu nostāvējušas skapī un citur ievietotas netiktu izķertas gandrīz kā deficīts, es neko neteiktu. Bet šobrīd situācija ir tāda, ka pircēju nav īsti daudz un pa mazām summām pārdodamās preces ilgi stāv un par tām tiešam nav jēgas maksāt 5€, kur nu vēl ja kādu no tām vēlies dāvināt..

Ja ietirgojums mēnesī sasniegtu tos pašus 50€, vēl padomātu (kā baznīcai 10to tiesu :D) it īpaši tāpēc, ka tā būtu kaudze ar mantām nevis 1 apģērba gabals, bet pēc bankas konta šobrīd sanāk ap 20€/mēnesī (2-4 mantas no tam 160). Katrs, protams, spriež pēc sevis, bet pie tā "apgrozījuma", kas te notiek, liela daļa lietotāju to neuzskata par atbilstošu samaksu, jo, teiksim, tajā pašā FB to var izdarīt bez maksas.

Pilnīgi atbalstu šādus grozījumus priekš humpalu tirgotājiem, kuriem tiešām ir daudz preces uz tirgošanu, bet parastajiem lietotājiem tas ir sarūgtinājums, jo par izmaiņām paziņots ne pārāk laicīgi, tās uzreiz ir salīdzinoši dārgas (0€ vs 5€/mēnesī) ieviestas arī ar sarežģījumiem (kā parasti).

Savu sāpi sen jau esmu izdzīvojusi - dārgākās mantas izdzēsu, par brīvu atdodamās liela daļa FB jau atdotas, atstāju lētākās, jo mērķis ir atbrīvot vietu. Gan kāds uzķersies, ka pa 1-3€ var nopirkt arī jaunas lietas, ne kā te pāris lapas iepriekš teica, ka tikai novalkātās.

P.S. Nezinu, kurā LV galā bootcut ir aktuāls. Nevienas bootcut bikses Latvijā nekad nav izdevies pārdot un pat parastās, ar taisniem galiem, veikalos jau gadiem nav izdevies atrast.

10.10.2018 06:35

Tieši lielākās brēcējas ir tieši humpalu tirgones,kam sludinājumi simtos.Beidzot liek kaut ko maksāt-šausmas???

10.10.2018 07:56

es gribu, lai man ļauj izlemt, kuru sludinājumu atstāt aktīvu un kuru es vēlos dzēst, vai to ir grūti saprast, šobrīd neaktīvi visi jaunie sludinājumi.

10.10.2018 09:09

Izdzēšot/pārdodot kādu no "vecajiem" sludinājumiem, slēptais sludinājums ieņems tā vietu un kļūs aktīvs.

es gribu, lai man ļauj izlemt, kuru sludinājumu atstāt aktīvu un kuru es vēlos dzēst, vai to ir grūti saprast, šobrīd neaktīvi visi jaunie sludinājumi.

10.10.2018 09:20

Bet es negribu gaidīt, kamēr tas kļūst aktīvs tikai pēc izdzēšanas vai pārdošanas, es vēlos pati izvēlēties, kas būs paslēpti, kas būs pārdošanā tajos 50. Vismaz tekstu ļaujiet redzēt sleptajiem!

+Margueriitte es labprat ari tekstus un attelud parkopetu un ieliktu citos portalos,lai nav jafotografe pa jaunu...

10.10.2018 13:15

Исправлено 10.10.2018 13:16

Brīdinājums tiek izsūtīts gan 5 dienas pirms abonēšanās beigām, gan dienā, kad beidzas abonēšana. Ir nemainīgs periods - 30 dienas. Pēc abonēšanas iegādes ir arī redzams konkrēts datums, kurā tā beidzas. Ar papildus informāciju iespējams iepazīties sadaļā "Jautājumi&Atbildes", zem punkta "Abonēšana"

http://atverskapi.delfi.lv/lv/style/biezak-uzdotie-jautajumi

Vai ir kāda,kas samaksājusi? Tur ir kā draugu statistikai...laiks un tad beidzas,vai tiks sūtīts kāds brīdinājums? Vienā mēnesī 30 dienas, citā 31...vai tur periods no līdz...??? Padalās pieredzē.

10.10.2018 13:59

Можно было бы исключить из этих пятидесяти обьявлений те, в которых вещи отдаются даром. 

Было бы разумно.

10.10.2018 14:06

Исправлено 10.10.2018 14:07

Ja nepārdod peļņas nolūkos, bet lai atbrīvotu skapī vietu,tad kur problēma salikt preces komplektos un pārdot tā?! Komplekti gan bērniem, gan pieaugušajiem. Tad pat nesasniegs tās 50 pozīcijas.

10.10.2018 14:52

Man reāli nāk smiekli,jo visus komentārus,kur ir reāli prātīgs risinājums,to dislaiko. :D 

171 - 180 с 212

Тема закрыта

Тему закрыл/-а: Toms Olups
Причина: