Uzlabojumi: Abonēšanas maksa - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Uzlabojumi: Abonēšanas maksa

Turpinām strādāt pie portāla uzlabojumiem, lai Tev to būtu ērtāk un drošāk lietot.  

Informējam, ka ar 08.10.2018 portālā tiks ieviesta abonēšanas maksa - €5.00/mēnesī, lietotājiem, kuri vēlas publicē vairāk par 50 sludinājumiem vienlaikus.

Ja Tev ir publicēti mazāk kā 50 sludinājumi, tad droši turpini lietot portālu bez maksas, bet ja vēlies publicēt neierobežotu skaitu sludinājumu, turpmāk būs nepieciešams veikt abonēšanu, lai:

1. Ierobežotu negodīgu lietotāju darbības portālā;

2. Uzlabotu portālā piedāvāto preču kvalitāti;

3. Rastu līdzekļus portāla turpmākai attīstīšanai un uzlabošanai Tavai ērtībai un drošībai;

Par nepieciešamību veikt abonēšanu informēsim izsūtot Tev paziņojumu/e-pastu kā arī sadaļā "Mans skapis", virs sludinājumiem.

Abonēšanas maksu būs iespējams veikt sadaļā  "Mans maciņš".

Veicot abonēšanu saņemsi dāvanā statistiku!

01.10.2018 13:11

Tieši tad, kad nav mērķis nopelnīt, maksāt kaut ko papildus vēl nejēdzīgāk. Es tāpat bieži nāku pircējam pretī, sadalot sūtīšanas izmaksas uz pusēm vai kā citādi nolaižot preces cenu, un tā dara daudzi. Bet tagad par to arī jāsamaksā. Sanāk, ka vieglāk izmest, atstājot te 50 mantas, kas ir dārgākas/ejošākas utt., kā tur katram pēc pieredzes izskatās.

Var spriedelēt par augstajām matērijām, kas ir grūti un ne tagad sasniedzamas, bet var sākt ar sīkāku - dot iespēju kaut vai NE LIETOTĀJA sačakarēto kategoriju izlabot, neliekot jaunu sludinājumu, kaut vai arī pa vienam. Viss sākas no maza.

Un cenu veidošana, sorry, tomēr arī dīvaina, būtu prātīgi tomēr kaut nedaudz diferencēt. Sanāk, 51 tev sludinājums vai 100500 - maksa viena. Saprastu vēl - 50 bezmaksas, pārējos katru 1-5-10-20 apmaksā.

Bet nu nezinu - neizskatās, ka šī tēma ir izveidota apspriedei, viss, šķiet, jau ir izlemts, var vārīties, cik gribi. Paliec un maksā, vai s veščami na vyhod. Vai uzspļauj savam patērētajam laikam bildēšanai, aprakstīšanai, mērīšanai utt. un dzēs laukā visu, kas ir pāri 50. Jo pat neaktīvajos tos ilgstoši uzglabāt nevarēsi.

01.10.2018 13:21

Tiešām vajadzētu virs 100 sludinājumiem piemērot. 5€ mēnesī summa ir pa lielu. Varētu vismaz 2 vai 3€ sākt un to abonēšanas maksi pārvēst aktīvā lietojamā naudiņā, ko var izmamtot piemēram sludinājuma pacelšanai vai maksas sludinajuma izveides apmaksai. 

01.10.2018 13:32

Исправлено 01.10.2018 13:41

es saprastu 2 eiro, bet 5?!?!  turlat te neko tapat nevar notirgot

Papildināts 2018-10-01 13:10:27:

es saprastu 2 eiro, bet 5?!?!  turlat te neko tapat nevar notirgot

Papildināts 2018-10-01 13:10:26:

nu , un ja iet pāri 100 sludinājumiem tad 5 eiro. nu pie joda man te jūs uzturēt!

Papildināts 2018-10-01 13:10:49:

tad jau ss.lv iemaksāt, tur vismaz vairāk par 3 bildēm var pievienot + daudz skatītāks.

01.10.2018 13:49

Ir ok citrreiz ir baigi nepārskatāmi kad cilvēkam ir 200 sludinājumu un tu tur apjūc.

01.10.2018 13:49

Исправлено 01.10.2018 14:19

Piekrītu, ka sludinājumu abonēšanas maksa ir pārāk augsta. Pirktspēja te nav tik liela, lai tas būtu izdevīgi. 

Padalīšos ar statistiku:

Pagājušajā mēnesī "ietirgots" 20€, ceturtdaļa sanāk AS

Augustā, 14€, trešdaļa AS? 

Jūlijs, 25€, piektdaļa AS..? 

Ja tiešām tiek ieviests, noteikti pārdomāšu skapja saturu, varbūt otru kontu un pārpalikušo atdot labdarībai, jo kā pārdevējam tas šobrīd neizskatās izdevīgi :/ 

1-2€/mēnesī šķistu cilvēcīgi. 

P. S. Tikko paskatījos, ka, ja izņēmu lētās mantas no portāla, limitā iekļaujos.. (:

tas viss jums vēl 100 reizes jāpārdomā un jāizdomā. 100 sludinājumi+ un tad tas piecītis.

01.10.2018 14:10

Man šķiet,ka ir ok,ņemot vērā,ka andelē 1sludinājums maksā 0.35-0.50 centi,bez tādas bezmaksas sludinājumu opcijas.

01.10.2018 14:31

Šeit varēja pārdot savējās drebes un savējo bērnu mantas, lai nopirkt tiem kaut ko  jaunu, un tāpat dārgas zāles. Taču pašlaik tie tā slimo. Likt var daudz sludinajumos, bet pirktspēja te nav tik liela.Tad vienkārši atdodu bezmaksas. Ja  ģimenei normāli ienākumi, neviens nepārdos savējās lietotas drebes. Bet ja es viena audzināja divus bērnus, grūti uz minimālu darba algu...

01.10.2018 14:37

Diemžēl portālam jau sen nav tas līmenis, lai maksātu abonēšanu. es vēl saprastu, ka procenti no pārdotā, bet tam jau atkal cits līmenis administrēsanā.

Nāksies parevidēt skapi un atstāt tos 50, jo maksāt principa pēc nedomāju, kā jau augstāk minēja, nav ticības, ka ar to abonēšanu kas uzlabosies.

Kas adminiem uzlabojums, tas lietotājiem kārtējais šoks, tā te līdz šim ir...

01.10.2018 14:38

Andelē tu uzreiz zini, ko liksi, ko nē, nevis saliec, patērē laiku, bet tagad meklē, ko steidzami izdzēst. Es tur vienkārši neeju, jo man tie noteikumi neder no paša sākuma. Un Andelē neviens nesačakarē tev kategoriju, izmēru utt. Lai gan dzirdēts, ka citi brīnumi mēdz būt. Bet nu jau šeit netiek it kā apspriest AS mērķis kļūt par Andeles pakaļdarinājumu, visur savas priekšrocības un noteikumi. Ne tik biedē tur tas piečuks kā tāds, bet gan pastāvīgie "uzlabojumi" un šūpoles. Baigi daudz izmaiņas samērā neilgajā periodā - nekad nezini, pamostoties no rīta, ko tūlīt ieraudzīsi: kur būs tavas preces, kā skapis izskatīsies un vai vispār spēsi darījuma partnerim atbildēt. Es, piemēram, parasto atbildes vēstuli no 2 rindiņām lietotājai rakstīju no vakardienas vakara līdz šim brīdim - to nolec, to uzkārās. Nav žēl samaksāt, kur viss ērti, parocīgi, pārdomāti, piesaista tev pircēju (vai palīdz pašam iepirkties). Šeit pagaidām neredzu no šī viedokļa, par ko maksāt - kļūst arvien neērtāk, neloģiskāk, samudžinātāk, pircēji vispār precēs nav spējīgi orientēties, pats savā skapī knapi orientējies...

11 - 20 с 212

Тема закрыта

Тему закрыл/-а: Toms Olups
Причина: