Uzlabojumi: Abonēšanas maksa - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Uzlabojumi: Abonēšanas maksa

Turpinām strādāt pie portāla uzlabojumiem, lai Tev to būtu ērtāk un drošāk lietot.  

Informējam, ka ar 08.10.2018 portālā tiks ieviesta abonēšanas maksa - €5.00/mēnesī, lietotājiem, kuri vēlas publicē vairāk par 30 sludinājumiem vienlaikus.

Ja Tev ir publicēti mazāk kā 30 sludinājumi, tad droši turpini lietot portālu bez maksas, bet ja vēlies publicēt neierobežotu skaitu sludinājumu, turpmāk būs nepieciešams veikt abonēšanu, lai:

1. Ierobežotu negodīgu lietotāju darbības portālā;

2. Uzlabotu portālā piedāvāto preču kvalitāti;

3. Rastu līdzekļus portāla turpmākai attīstīšanai un uzlabošanai Tavai ērtībai un drošībai;

Par nepieciešamību veikt abonēšanu informēsim izsūtot Tev paziņojumu/e-pastu kā arī sadaļā "Mans skapis", virs sludinājumiem.

Abonēšanas maksu būs iespējams veikt sadaļā  "Mans maciņš".

Veicot abonēšanu saņemsi dāvanā statistiku!

24.10.2018 20:51

Titulllapa ir zem katras kritikas, drausmīgi bremzē gan no iphone gan ipad gan datorā. Tāds ņigu ņegu ka neko saprat nevar. 

24.10.2018 21:03

Исправлено 24.10.2018 21:05

Ienācu skapī, nesapratu, kas notiek. Kā tiek izvēlēti sludinājumi “AS STYLE IZVĒLE”? Kur ir kāds uzsaukums/paskaidrojums par to, ka atkal būs kādas pārmaiņas? Ja es gribu pacelt savu sludinājumu, kas nav rudens apģērbs sievietēm vai jaunu apavu kolekcija, kur sākumlapā to kāds redzēs? Kāpēc man jāredz mazuļu kombinezoni, ja esmu AS STYLE nevis kids?

24.10.2018 21:13

Tiešām kurš izvēlējās šos rudens sludinājumus,daļa no viņiem ir jau pārdota. Kādēļ jāreklamē tas kas jau nav aktuāls , mode demonstrēt nav galvenā portālā ideja. Kāpēc nav iespējas citiem lietotājiem demonstrēt savus piedāvājumus un ātrāk pārdot savus skaistumus . Bija forša ideja  piedāvājumi parādās galvenā lapa. Gribējās skatīties . Tagad vispār nepatīk ...

24.10.2018 21:18

Tagad sanāk, ka izredzētajiem, kuriem preces ir atzīmētas kā jaunas, sludinājumi tiek IZCELTI, tā teikt, kā agrāk. Pārējiem atliek vien pacelt savas lupatas un cerēt, ka kāds pamanīs. Noteikti skapja naudu vairs neiegādāšos, ja nekur sākumlapā manus sludinājumus tāpat neredz.

24.10.2018 21:44

Atkal šurumburums....

24.10.2018 21:49

Titulllapa ir zem katras kritikas, drausmīgi bremzē gan no iphone gan ipad gan datorā. Tāds ņigu ņegu ka neko saprat nevar.

Tas ir ārprāts! Bremzē - tas ir maigi teikts!

! Bildes pievienojas šķērsām/kājām gaisā. Uzrakstīt atbildi uz vēstuli bija jāgaida, kamēr vispār aizmetās uz citu lapu AS. Bardaks! Titullapa vispār garām - nav pārskatāmi. Es pat nodomāju, ka uz kādu reklamēto lapu uzklišķināju, kur bildes kā pēc šiltes... Neredzu neko(!), kas man interesētu un liktu sajusties "drošai un uzlabotai"...

24.10.2018 22:02

Kaut kā negodīgi sanāk, atsevišķi sludinājumi vienmēr izcelti pirmajā lapā... Pēc kāda principa? Es varbūt savu arī tur kādu gribētu redzēt... Kurš izvēlas tos izredzētos, kuriem ir iespēja reklamēties?

25.10.2018 11:00

Исправлено 25.10.2018 11:12

Atkal admini nošāvuši greizi. 

Uztaisīja tak paši atsevišķas lapas, tad kāpēc as style pēkšņi ir mazuļu kombinezoni? Kādēļ nepieciešamas atsevišķas lapas, ja visu tik tiešām var sadarīt viena? 

Man kaut kāda aizdoma, ka tie uzlabojumi ir vairāk kā neērtības domātas un admini tik vēlas panākt, lai šo lapu pamestu daudzi.. 

Ka vienmēr bez paskaidrojumiem utt, paliksiet drīz paši admini šeit un varēsiet savā starpā taisīt uzlabojumus bezjēdzīgus un arī andeleties! 

25.10.2018 12:02

Pirms šīm izmaiņām, ieliekot jaunu preci, tai uzreiz bija daži skatījumi. Šorīt ieliku jaunas pozīcijas - skatījumu skaits precīzi nulle. No tām viena prece ir jauna. Burvīgi. 

25.10.2018 12:11

Piekrītu!Jaunā titullapa galīgi  garām (

201 - 210 с 212