Uzlabojumi: Abonēšanas maksa - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Uzlabojumi: Abonēšanas maksa

Turpinām strādāt pie portāla uzlabojumiem, lai Tev to būtu ērtāk un drošāk lietot.  

Informējam, ka ar 08.10.2018 portālā tiks ieviesta abonēšanas maksa - €5.00/mēnesī, lietotājiem, kuri vēlas publicē vairāk par 50 sludinājumiem vienlaikus.

Ja Tev ir publicēti mazāk kā 50 sludinājumi, tad droši turpini lietot portālu bez maksas, bet ja vēlies publicēt neierobežotu skaitu sludinājumu, turpmāk būs nepieciešams veikt abonēšanu, lai:

1. Ierobežotu negodīgu lietotāju darbības portālā;

2. Uzlabotu portālā piedāvāto preču kvalitāti;

3. Rastu līdzekļus portāla turpmākai attīstīšanai un uzlabošanai Tavai ērtībai un drošībai;

Par nepieciešamību veikt abonēšanu informēsim izsūtot Tev paziņojumu/e-pastu kā arī sadaļā "Mans skapis", virs sludinājumiem.

Abonēšanas maksu būs iespējams veikt sadaļā  "Mans maciņš".

Veicot abonēšanu saņemsi dāvanā statistiku!

01.10.2018 14:57

Es pret.bezjedzigi augsta cena 

01.10.2018 15:12

Cik pārdomāti tas ir pret lietotājiem, kuri ir tērējuši savu laiku, fotogrāfējuši un salikuši mantas pārdošanā, lai tagad tik mazā laika posmā tās atkal dzēstu ārā - vai arī būtu spiesti maksāt? Tikai 1 nedēļu iepriekš paziņot ir ļoti īss termiņš, - parasti par izmaiņām līgumos utt. ir vismaz 1 mēnesis.

Būtu daudz pozitīvāka atsaucība un komentāri, ja pret lietotājiem būtu vairāk cieņa un tiktu meklēti saprātīgi kompromisi. Diemžēl ir jāapzinās, ka te pirktspēja tiešām nav augsta, līdz ar to kurp vedīs šis maksas solis? Vai arī scenārijs un sekas nav līdz galam apdomātas, tikai (kā jau Latvijā pierasts) - uzlikt / pacelt cenu un tad jau manīs?

01.10.2018 15:22

Исправлено 01.10.2018 15:29

uuja, uuja.... kas tad tā par mistisku samaksu, un kur tad lai es lieku tos citus sludinajumus, piemeram vasaras, tiešām tas tak laiku ir prasijis, nofoķēt, samērīt, lai viss būtu smalki un nu ??? Man jādzēš ārā!!! Neka nebija! Domājiet ko citu!

Papildināts 2018-10-01 15:10:29:

un, ja es nemaksāju ?

Papildināts 2018-10-01 15:10:08:

Galvenais mērķis jau ir nodot lietas tālāk, dot tām otro elpu, otru iespēju nevis pelnīt uz tā rēķina. ..... jaa miljonārs te var palikt :D :D :D laikam kādam mazliet skauž, bet nu, ja es esmu ko nopirksusi pa 100 eiro, diez vai es gribēšu to atdot pa 5 eiro:D 

01.10.2018 15:29

Nu,ok!

Ja tā,tad izrevidēšu virtuālo skapi tā,lai ir 50 sludinājumi-tiko kā kaut ko pārdošu un būs 49 slud.,vienu lietu atkal pieliekšu klāt.

Maksāt noteikti netaisos(ne 5€mēnesī).

01.10.2018 15:30

Исправлено 01.10.2018 15:31

Jāsaka, ka līdz ar ieplānotajām izmaiņām es noteikti atstāšu tos 50 sludinājumus, ne vairāk. Man atverskapī nekad nav bijis situācijas, kad būtu tik aktīva tirgošanās, ka tā attaisnotu šādas abonēšanas maksas samaksu. Turklāt, man no šobrīd aktīviem 130 sludinājumiem ir 50 dāvanu preces pie pirkumiem, kas ir ap 40% skapja satura, un no šiem sludinājumiem es nu noteikti neko nenopelnu. Savukārt, pilnīgi jaunas lietas pārdodu par 5-10 eur lētāk nekā iegādājos, tātad, arī no tiem nenopelnu, vismaz tiešajā nozīmē. Man personīgi nav izdevīgi maksāt abonēšanas maksu. Līdz ar to, ar minētām izmaiņām vismaz no manis portālam papildus līdzekļi nenāks, un izskatās, ka tādu kā es, būs diezgan daudz...

Papildināts 2018-10-01 15:10:52:

Un par to negodīgo lietotāju apkarošanu arī nesaprotu kādā veidā tas izpaudīsies... 

Kad parādījās opcija par 0,10 eur celt savus sludinājumus, lai tie nokļūtu augšā un rādītos galvenajā lapā, piepildīju skapja maciņu un sāku pamazām celt sludinājumus. Tikai nedaudz vēlāk pamanīju, ka daudzi rīkojas savādāk - dzēš un pa jaunam liek tos pašus sludinājumus. Man pašai tas nav pieņemams un arī nav lieka laika, lai sacenstos par sludinājumu augšā celšanu. Arī ar šiem "uzlabojumiem" portāls man neko nav devis. Tāpēc portāla šī brīža uzbūve un darbība manās acīs nav vērta vēl arī abonēšanas maksas samaksu.

01.10.2018 15:42

Maksa ir ļoti liela.... man ne katru mēnesi sanāk pārdot, Arī daudz preču ,kuras ir par velti pie pirkuma. Es esmu neizpratne.,labāk būtu piemerojūši ,nelielu procentu no pārdota. Nāksies dzēst sludinajumus .bēdigi. :(

01.10.2018 15:44

Исправлено 01.10.2018 15:46

Par tiem 10 centiem sludinājumu pacelt vispār nav vērts, jo tas uz pāris minūtēm. Maciņu papildināju savulaik ar domu, ka likšu izceltos sludinājumus, bet še tev- tieši tad ieviesa šo "uzlabojumu".

Tagad jaunais "uzlabojums" - nu saradīsies daudz jaunu profilu... pārdevējiem jaunu profilu veidošana, iespējams, palīdzēs arī kaut kā skapja saturu regulēt un sistematizēt, jo citādi ir nepārskatāmi...

01.10.2018 15:46

Es esmu par maksu,jo tad tiešām citi piedomās ko liek.lai gan man šajā portālā ir 1 darījums mēnesī,ceru ka samazināsies klikšķinātājas,kas bezjēdzīgi piesakās ,vēstules lasa un vairs nereaģē.

01.10.2018 15:50

Sakarā ar maksas ieviešanu arī esmu pārdomājusi skapī un no 100+ sludinājumiem nu ir sanākusi vien 44, izdevīgāk salikt jau gatavos komplektos. Kā arī augstāk viena lietotāja minēja ka atstās vien 50 sludinājums un tiklīdz ko pārdos tā liks vieta, arī pašai tāda doma un noteikti šeit daudzām būs laba ideja regulēt skapī vien ar 50 sludinājumiem vai arī pārdod jau gatavos komplektos, kas arī to sludinājuma skaitu ļoti ekonomē. 

01.10.2018 16:04

Исправлено 01.10.2018 16:06

Nu neliela maksa varētu būt, bet šī krietni pa augstu. Es noteikti šādu nemaksāšu. Turēšu 50 sludinājumus. 

Papildināts 2018-10-01 16:10:10:

Un vispār, kas notiks ja nemaksās? Administrācija dzēsīs sludinājumus?

21 - 30 с 212

Тема закрыта

Тему закрыл/-а: Toms Olups
Причина: