Uzlabojumi: Abonēšanas maksa - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Uzlabojumi: Abonēšanas maksa

Turpinām strādāt pie portāla uzlabojumiem, lai Tev to būtu ērtāk un drošāk lietot.  

Informējam, ka ar 08.10.2018 portālā tiks ieviesta abonēšanas maksa - €5.00/mēnesī, lietotājiem, kuri vēlas publicē vairāk par 50 sludinājumiem vienlaikus.

Ja Tev ir publicēti mazāk kā 50 sludinājumi, tad droši turpini lietot portālu bez maksas, bet ja vēlies publicēt neierobežotu skaitu sludinājumu, turpmāk būs nepieciešams veikt abonēšanu, lai:

1. Ierobežotu negodīgu lietotāju darbības portālā;

2. Uzlabotu portālā piedāvāto preču kvalitāti;

3. Rastu līdzekļus portāla turpmākai attīstīšanai un uzlabošanai Tavai ērtībai un drošībai;

Par nepieciešamību veikt abonēšanu informēsim izsūtot Tev paziņojumu/e-pastu kā arī sadaļā "Mans skapis", virs sludinājumiem.

Abonēšanas maksu būs iespējams veikt sadaļā  "Mans maciņš".

Veicot abonēšanu saņemsi dāvanā statistiku!

01.10.2018 18:49

50 preces vienlaikus ir ļoti daudz,nav obligāti jātirgo visu, kas mājās atrodams. Portālā esmu no 2013.gada,atsauksmes ir mazliet vairāk kā 50,ja rēķina,ka kāds neatstāj varbūt tad kopumā ir ap 70. Un tas ir par vairākiem gadiem,pārdodot savas un bērnu drēbes.

01.10.2018 19:55

Būtu labi, ja katram lietotājam būtu arhīvs, kurā varētu ievietot, piemēram, sezonas preces. Žēl tagad dzēst šos sludinājumus, jo aprakstam un publicēšanai bija veltīts laiks, bet maksāt par tiem arī nav jēgas, jo šīs (vasaras) preces tagad netiek pieprasītas. 

01.10.2018 19:55

Исправлено 01.10.2018 20:36

50 preces, kā reiz, nav daudz cilvēkiem, kas regulāri mantas pasūta internetā.

Un kas tika domāts ar salīdzinājumu..? Jo mazāk mantas liek, jo mazāk pārdod..?

Esmu no kāda 2012. gada un 350 atsauksmes sakrājusi, ja visi atstātu, būtu pāri 700. Kopš sāku aktīvi iepirkties internetā, sludinājumu skaits svārstās starp 150-200, tikai tāpēc, ka daudz kas neatbilst augumam vai izmēram. Bieži AS pirktās mantas mēdz nederēt - laikam mazāk jāiepērkas arī AS, lai mazāk būtu sludinājumi jāievieto..

.

.

Ak vai, tikko pamanīju, netīšām aizklikšķinot garām vēstules ikonai uz zvaniņu, ka ziņojums par jauno ieviesumu ir kopā ar 1000 pārējiem paziņojumiem, kurus dzēst kopā nav iespējams, tāpēc sadaļu nemaz vaļā neveru :D

Ceru, ka esmu vienīgā, kurai zvaniņš ir tikai dekorācija..........

Joprojām neatbildēts ir jautājums, kas notiks ar tiem lietotājiem, kuriem nebūs izdevies ieskatīties forumā, atrast zvaniņpaziņojumu vai gluži vienkārši, nebūs visu paspējuši izdzēst?

.

P.S. Paldies, atverskapi, ka noradījāt uz problēmu, saskaitīju, ka 27 no manis ievietotajiem sludinājumiem, patiesībā ir mantas, ko esmu AS pirkusi, bet nav derējušas. Tad no pašas skapja jāpiemeklē atlikušās 23.

01.10.2018 20:07

Abonēšanas maksu varētu atbalstīt, ja tajā būtu iekļauta noteikta sludinājumu skaita pacelšana. Kopš tika ieviesta pacelšana, neko neesmu šeit pārdevusi, lai gan pirms tam bija veiksmīgi darījumi. Paceļot sludinājumu, tas ir redzams tik īslaicīgi, ka nekāda izdevīguma pārdevējam tur nav. No statistikas lielu jēgu neredzu, ja nu vienīgi savu ziņkāri apmierināt - bet par maksu?! No šī visa secinu, ka nesenie jauninājumi ir izdevīgi portālam ar mērķi nopelnīt, bet ne lietotājiem. Par drošību neizteikšos, bet savas kā lietotāja ērtības īsti nesaredzu.  Domāju, automātiski atkritīs dāvinājumu sludinājumi, kas manuprāt, bija pozitīva prakse. Patreizējā sludinājumu rotācija padara interesantāku, dinamiskāku skatīšanos, bet nedomāju, ka veicina pārdošanu.

01.10.2018 20:28

Исправлено 01.10.2018 20:32

Saprotu, ka šodien nekas nav par velti, un atbalstītu abonēšanas maksu, ja redzētu, ka tas tik tiešām veicinātu portāla definēto mērķu sasniegšanu - 1. Ierobežotu negodīgu lietotāju darbības portālā; Man šķiet, ka zem šīs nodevas tas noteikti netiks sasniegts, jo tie negodīgie lietotāji parasti darbojas sludinājumu ietvarā līdz 50 gab.

Ieskatoties portāla statistikas datos  94 349 SLUDINĀJUMI / 73 637 LIETOTĀJI => ~ 1.3 sludinājumu uz 1 lietotāju. 

Man šķiet, ka portālam vajadzētu uztaisīt iekšējo inventūru, saprast, ko vēlas panākt ar šo maksu, jo pazaudēt klientu var ātri, bet vai spēs atgūt? Max 1 eiro par mēnesi atbalstītu (bet tad no katra klienta), ja ne - atstāšu savus 50 sludiņus, kas aktuāli uz to brīdi, jo pārdošanas aktivitāte nav te tā augstākā.

01.10.2018 21:04

Savukārt portāls cālis.lv,kas ir zem šī paša īpašnieka,situācija pilnīgi mainījās par 360 grādiem.Visu laiku bija maksas sludinājumi,precīzi neatceros kad,bet pavasarī ieviesa visu bezmaksas un tirdzniecība pilnīgi apstājās.Pusgadu apaļa 0,kad bija par maksu,bija puslīdz normāli.

01.10.2018 21:12

Lai ir maksas bet saprata robežās. Ja vēl jāmaksā par foruma tēmām un sludinājumu pacelšanu. Sanāk kārtīga summa, kuru pat citi ne nopelna lai uzturētu savu skapi 

Mazināsies piedāvājums, mazākas izvēles iespējas, man kā pircējai arī tas nepatīk....

Kā pārdevēja pirms šādas maksas ieviešanas gribētu 

1) arhīvu nesezonas precēm

2) lai atjaunotie sludinājumi paceļas atkal augšgalā - tas nodrošinātu aktuālo sludinājumu rotāciju un veicinātu pārdošanu.

01.10.2018 22:24

Tātad,es varētu  šogad svinēt 5 gadus kā esmu skapī :D

Un uz ko mani veco ,,dinozauru,, pamudina skapis? Taisīt vēl 2 profilus un sakārtot savas preces pa 50. Nu tač uz krāpniecību mudina! 

Bet, ja nopietni - kaut kā parasti maksā par kvalitatīvu servisu...

Un man tomēr patika vecie labie laiki,ar vienu skapi, veciem izmēriem... 

01.10.2018 23:10

Nepatīkams pārsteigums. Lietoju atverskapi jau gadiem ilgi, galvenais iemesls - jo bezmaksas. Summa ir smieklīga, 60eur gadā, maksāt netaisos, jo pārdotās summas nav lielas.

Vai es kā pārdevējs ar 100+ sludinājumiem un 100+ pozitīvām atsauksmēm esmu riska grupā, ko grasāties apkarot?

Paldies par šeit minēto ideju sadalīt divos profilos, katrā turēt zem 50 sludinājumiem. Neērti, bet tas jau kļuvis par pēdējā laika atverskapi devīzi.

41 - 50 с 212

Тема закрыта

Тему закрыл/-а: Toms Olups
Причина: