Uzlabojumi: Abonēšanas maksa - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Uzlabojumi: Abonēšanas maksa

Turpinām strādāt pie portāla uzlabojumiem, lai Tev to būtu ērtāk un drošāk lietot.  

Informējam, ka ar 08.10.2018 portālā tiks ieviesta abonēšanas maksa - €5.00/mēnesī, lietotājiem, kuri vēlas publicē vairāk par 50 sludinājumiem vienlaikus.

Ja Tev ir publicēti mazāk kā 50 sludinājumi, tad droši turpini lietot portālu bez maksas, bet ja vēlies publicēt neierobežotu skaitu sludinājumu, turpmāk būs nepieciešams veikt abonēšanu, lai:

1. Ierobežotu negodīgu lietotāju darbības portālā;

2. Uzlabotu portālā piedāvāto preču kvalitāti;

3. Rastu līdzekļus portāla turpmākai attīstīšanai un uzlabošanai Tavai ērtībai un drošībai;

Par nepieciešamību veikt abonēšanu informēsim izsūtot Tev paziņojumu/e-pastu kā arī sadaļā "Mans skapis", virs sludinājumiem.

Abonēšanas maksu būs iespējams veikt sadaļā  "Mans maciņš".

Veicot abonēšanu saņemsi dāvanā statistiku!

02.10.2018 00:10

Mani interesē šeit ir vismaz viens, kurš ir gatavs maksāt šos 5EUR? :)

02.10.2018 00:45

šis portāls jau tā ir uz izmiršanu un tagad vel grib lai maksā.

02.10.2018 06:30

Исправлено 02.10.2018 06:37

Murgs! Tirgoju lietotas bērnu drebes pa kapiekam, ne katru mēnesi var pārdod uz tiem 5 eiro! Protams izdzesīšu profilu un viss. Ļoti žel...

Varu vel atbalstīt brīvpratīgo palidzību mājas lapas uzlabošanai... Kā ir citur, piemeram ibook.lv, ir poga pilidzēt un var ziedot... 

02.10.2018 08:01

Portāli tagad ir divi - Style un Kids. Pircēji visu manu skapī neredz. Daudzi nezin ka jāpārslēdz tos un kā to darīt. Līdz ar to arī mazāk pirkumu palika. Tad tie 5 EUR jāmaksā ja ir bērnu lietas pāri pa 50 un pieaugušo pāri par 50? Tā būtu loģiskāk.

02.10.2018 08:09

Am tu múžs! Tak' uzmeistaros pa 10 profiliem katrà pa 50 gab. Un aiziet!!!⚔ vai tàdèł kàds raudàt ies?!  Tad lad ieviesísiet maksaa sludinàjumu ievietośanu , vot tad gan sáksies taut as sacelśanás un revolûcijas ......

02.10.2018 08:14

Исправлено 02.10.2018 10:33

Elīna ValdusaApskatīt profiluHM praktiski par veltiApskatīt sludinājumuSveiki. Vai pieejams?-atkārtošos,esmu gatava maksāt,kaut man neko šajā portālā nepērk.Bet ar domu,ka klikšķinātājas tiks beidzot "izsijātas".Jo šeit ir arī ļoti lielā daudzumā tādas,kas uzjautā vai pieejams,saņemot atbildi vairs nereaģē.Protams,ka šī persona portālā ir nonstopā un atbildes vietā mani nobloķēja.šī iemesla dēļ vien vajag izsijāt liekās personas no portāla.

ko tik neizdomā....

02.10.2018 10:57

Šim mērķim visi lietotāji varētu saziedot portālam pa 1 EUR ? Pēc tam izdomātu labāku variantu, ko iesākt ar šo mēneša maksu. Nav jau nekādu veikali, kas maksā komisijas maksas AS portālam. Visi tomēr grib atdod mantas / lietas par draudzīgām naudām nevis pelnīt uz to, savukārt portālam vajag izdomāt citu pieeju, kā nopelnīt. :) Šāda metode samazinās lietotāju skaitu, mazāk sludinājumu un papildus zaudējumi lietotājiem. Šā vai tā mēneša laikā var noteikt tikai pāris darijumi un tas arī viss, tik pat labi tie var sanākt tie paši 5 Eur... Skatos, ka daudzas meitenes neatbalsta šo ieceri.. AS portālam vajadzētu padomāt arī par saviem lietotājiem, ne tikai peļņu. Vajag uzlabojumus, bet to visu var sakārtot mazliet savādāk.

Varu vel atbalstīt brīvpratīgo palidzību mājas lapas uzlabošanai... Kā ir citur, piemeram ibook.lv, ir poga pilidzēt un var ziedot...

02.10.2018 11:27

Un kā tieši šis izmaiņas palīdzēs atsijāt klikšķinātājas? Viņa var klikšķināt arī ar pilnīgi tukšu skapi, uztaisot pāris sludinājumu "lai būtu". 

.Jo šeit ir arī ļoti lielā daudzumā tādas,kas uzjautā vai pieejams,saņemot atbildi vairs nereaģē.Protams,ka šī persona portālā ir nonstopā un atbildes vietā mani nobloķēja.šī iemesla dēļ vien vajag izsijāt liekās personas no portāla.

02.10.2018 11:31

Vēl viena problēma, kuru vajag atrisināt, bet diezvai tas ir adminu un pašu lietotāju spēkos. Profila apstiprināšana īsti nelīdzēs, kā līdzeklis visiem lietotājiem un šāda problēma ir un būs.

uzjautā vai pieejams,saņemot atbildi vairs nereaģē.

51 - 60 с 212

Тема закрыта

Тему закрыл/-а: Toms Olups
Причина: