Vai kādam ir kāda informācija par šo profilu?- KELVIN ISHOLA - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Vai kādam ir kāda informācija par šo profilu?- KELVIN ISHOLA

Sveiki. Varbūt ir kāda informācija par šo profilu. Kelvin Ishola

11 Ответы

danielmary111111@gmail.com

Vins man prasija atbildet uz so emailu par precem.

Sveiki. Man šodien viņš uzrakstīja. Jautāja par virsjaku, arī gribēja lai atbildēju uz minēto e-pastu.

Jā, man tieši tas pats. Un tagad uzspiežot uz vinja priofilu rāda, vai nu lietotājs ir dzēsts vai lapas kļūda. Interesants gan lieotājs, krāj mūsu e pastus:) 

Izskatās ka vienkārši viņš grib izveidot darināšanas caur e-pastus. Lai šeit nebūtu.  

Bet ja es no rita jau vinam atbildeju uz emailu? Kaut ko sliktu vins var izdarit, ja zina jau manu epastu? Ko tagad darit?

Neko sliktu jau nevar izdarīt. Vinjs jau nevar caur e pastu uzzināt visus mūsu datus,bankas kontus un. cc. Nu es vismaz tā ceru. 

Nav zināms,  domāju ka nekas, ja kaut ko slikto viņš plānoja tad ar tālāk darīšanu. 

Meitenes, tas ir razvod no Nigērijas, nekada gadījuma nesūtiet viņam (viņai) neko... Tas notiek jau gadiem ilgi, es intereses pēc viņam atbildēju un varu secināt ka 100 krāpnieks... Par šo shēmu var palasīt interneta, īsumā it ka viņš nosuta jums naudu, Jūs redzat ka viss it ka notiek, sutāt viņam preci bet naudu ta arī nesaņemat. 

Divaini ir tas,ka vins jautaja tikai par dargam originalam brendu precem,kuram ir liela cena...

https://pikabu.ru/story/kak_ya_popalsya_na_razvod_iz_nigerii_dlinnopost_1857624

Posts no internēta par līdzīgu situāciju, un ja ieguglēt ir vēl..

1 - 10 с 11

Тема закрыта

Тему закрыл/-а: Toms Olups
Причина: