Uzlabojumi: Jauna sākumlapa un Kolekcijas - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Uzlabojumi: Jauna sākumlapa un Kolekcijas

Esam veikuši 3 uzlabojumus - jauns sākumlapas dizains, sludinājumu kolekcijas un info lapa:

1.Jauna sākumlapa

Lai to padarītu mūsdienīgāku un saistošāku esam izmainījuši gan izskatu, gan saturu, kas tajā tiek parādīts.

Turpmāk, lapas augšdaļā nebūs redzami jaunākie sludinājumi, bet gan piedāvājumu izlase -  “AS STYLE  izvēle”. Uzreiz vēlamies piebilst, ka iespēja apskatīt jaunākos sludinājumus nav pazudusi un to joprojām var izdarīt atverot meklētāju. 

2.Kolekcijas

Ir līdzīgo sludinājumu apkopojums vienuviet. Šādā veidā varēsiet ātrāk atrast tam laikam aktuālās preces (piem. rudens apģērbi) kā arī preces, kas atlasītas pēc kāda cita kritērija (piem. preces līdz €10). 

Kuri sludinājumi uzrādīsies Kolekcijās un kā tajās nokļūt? (tai skaitā AS STYLE  izvēle)

Sludinājumi tiek izvēlēti pēc AS STYLE ieskatiem, balstoties uz:

- to aktualitāti (sezona, svētki, tematika u.c.)

- attēlu kvalitāti (vairāk info pie trešā uzlabojuma apraksta)

- atsauksmēm par pārdevēju

- verificēts profils

Vēlamies palīdzēt atrast labākās un jums interesējošās preces, tāpēc aicinām aizpildīt aptauju, norādot kāda veida kolekcijas vēlaties redzēt. Aptauja šeit -  https://goo.gl/forms/Dx2E8DDKsj4RBh372

3.AS STYLE info

Esam izveidojuši vienotu lapu, kurā ir atjaunota informācija par portāla lietošanu - Kas ir AS STYLE?; Kā tas strādā?; Jautājumi&Atbildes. Kā arī esam to papildinājuši ar jaunu sadaļu "Padomi", kurā iespējams apskatīt - Kā fotografēt preces?; Kā veiksmīgāk iepirkties?;. Ar visu minēto informāciju iespējams iepazīties nospiežot uz iepriekš minētajām sadaļām kādā no izvēlnēm.

25.10.2018 13:55

Исправлено 25.10.2018 13:58

Nu es nezinu, ja šeit rakstāt ka as izvēle sludinajumi tiek izvēlēts gan pēc pārdevēju atsauksmes, gan pēc to vai ir verificets profils tad gan jūs meloja!!! 

Intereses pēc uzspiedu vienu sludinājumu, pelēki svārki par 12€ un ziniet, mīļā administrācija, lietotājam ir 0 atsauksmju un profils nav verificets!! 

Kāda velna pēc tad rakstāt šeit ka ir noteikumi pēc kura izvēlaties ja realitāte tā nenotiek!!! 

Stulbums kaut kāds, portāls ir padarīts neērts, paši nesekoja līdzi kritērijiem kurus paši esat radījusi!! 

Un gribat, lai mēs lietotāji jums uzticamies?! Par ko!? Par to ka čakarējat mūs? Izdomāja kaut kādus kritērijus un paši tiem nesekoja līdzi?? 

Ar iepriekšējiem uzlabojumiem vēlējāties padarīt drošāku portālu, paši ieliekot sākumlapa sludinājumu ar profilu kuram ir 0atsauksmju utt.. 

Paldies "mīļā" administrācija, panaksiet vien to, ka pēdējie lietotāji no šejienes aizbēg! 

25.10.2018 14:10

“Apavi bērniem” un “mazuļu kombinezoni” nudien ir ļoti saistoša sadaļa AS style sākumlapā. 

25.10.2018 14:27

Precizēšu - kā jau minēts, tad sludinājumi tiek atlasīti pēc dažādiem kritērijiem, bet tas nenozīmē, ka tiem jāatbilst visiem četriem vienlaicīgi. Protams, jo vairāk kritērijiem atbilst, jo labāk un sludinājumam ir lielākas iespējas nonākt kolekcijā/izlasē.

Piebildīšu, ka pašlaik vēl notiek darbs pie sistēmas un kolekciju saturs mainīsies. Satraukumam nav pamata. ;)

Nu es nezinu, ja šeit rakstāt ka as izvēle sludinajumi tiek izvēlēts gan pēc pārdevēju atsauksmes, gan pēc to vai ir verificets profils tad gan jūs meloja!!! 

25.10.2018 14:59

Priekš kam vajadzīga kolekcija jo mēs gribam atbrīvoties no precēm? Ne taisām muzeju vai skatu ar modes precēm  . Daļa no viņiem jau pardota . Modes skats  nav galvenā portāla ideja .  Šeit galvenais pārdot un atrast . Kāpēc nav darīts lai ērtāk un ātrāk tas viss gāja.  Kāpēc vajag sarežģīt visu. Tagad pat forumu atrast ir grūti)). Jūs pat savus iepriekšējos uzlabojumus sabojājat, priekš kam tagad tas "pacelt sludinājumu" , priekš kam Askids.  Un  kur tikko pievienotās preces meklēt,  pa kategorijām? ) Izskatās  ka viss ir darīts lai nekāds neko neatrod . Un nezināms kas rīt būs.

25.10.2018 15:16

Исправлено 25.10.2018 15:16

Sludinājumu kolekcijas palīdzēs vērst uzmanību uz aktuālajām precēm, piemēram, rudens apģērbiem, līdz ar to būs iespējams gan ātrāk atrast, gan pārdot. 

Priekš kam vajadzīga kolekcija jo mēs gribam atbrīvoties no precēm? Ne taisām muzeju vai skatu ar modes precēm  . Daļa no viņiem jau pardota . Modes skats  nav galvenā portāla ideja .

Atgādināšu, ka salīdzinoši neilgu laiku atpakaļ ieviesām pilnīgi jaunus filtrus ar kuru palīdzību ir daudz ātrāk un ērtāk atrast sev interesējošās preces.  Tāpēc nepiekritīšu, ka netiek darīts, lai pārdošana/pirkšana noritētu ātrāk. 

Šeit galvenais pārdot un atrast . Kāpēc nav darīts lai ērtāk un ātrāk tas viss gāja.  Kāpēc vajag sarežģīt visu.

Forums ir izņemts tikai no sākumlapas. Tas vēl joprojām atrodas navigācijā un citās portāla lapās.

Tagad pat forumu atrast ir grūti))

Pacelt sludinājumu vēl joprojām strādā kategoriju skatos. 

Jūs pat savus iepriekšējos uzlabojumus sabojājat, priekš kam tagad tas "pacelt sludinājumu" , priekš kam Askids.

Nospiežot uz "Meklēt" uzreiz būs redzami jaunākie sludinājumi.

Un  kur tikko pievienotās preces meklēt,  pa kategorijām? ) Izskatās  ka viss ir darīts lai nekāds neko neatrod .

25.10.2018 15:29

Jaunā sākumlapa izskatās krietni reprezentatīvāk, protams, ja tāds ir portāla galvenais mērķis, tad viss ok. Tomēr pilnībā pievienojos, ka ar jauno lapas dizainu pacelšana pilnīgi zaudē jēgu, turklāt - vēl par šo nesamērīgo summu, ņemot vērā, ka lielākoties sludinājums paceļot tiek eksponēts ilgākais, 5 minūtes, visbiežāk - ne ilgāk par minūti.  Saprotu, ka gribas pārmaiņas, droši vien to arī vajag, bet šobrīd tie jauninājumi šķiet ļoti spontāni un ne līdz galam pārdomāti. 

25.10.2018 15:58

Kāda ir iespēja skapja naudu pārvērst atpakaļ normālos centos? Vismaz biezpiena sieriņš sanāktu... Jo- skapja naudu pasūtīju laikā, kad varēja izcelt sludinājumus, un šim mērķim arī to iegādājos. Vēlāk tika mainīti (iepriekš nebrīdinot!!!) nosacījumi, un šādas opcijas vairs nebija. Pacelt sludinājumu un ievietot maksas tēmu šādā versijā, kāda tā ir šobrīd, nav jēgas (nē, es saprotu, Jūs varbūt teiksiet, ka tagad kā reiz ir baigi kruti, atvainojos- nu nav, galīgi nav...). Negribas ieguldīt tālākā portāla sačakarēšanā (lasīt- uzlabošanā).

25.10.2018 16:04

Katram is sava aktuala lieta.Mes visi ir dažadi un dažadam nolukam meklejam preci. Varbūt man tagad vajadzīgs peldkostīms un platmali, nevis no jusu kolekcijas  rudens zabaki un rudens kleitas. Varbūt es mekleju ziemas meteļi, nevis rudens. Varbūt es valkaju klasisku apģerbu, vai  kaut ko kičigu, vai vispar man patīk 90s vai 80s gadas stils nevis jusu kolekcijas 2018-2019  trendi. Un vai nav starpība 15 gadīga dama apskata portalu un mekle sev preces vai 75 gadīga? Varbūt vajag  lai visiem būtu šeit  ērti un forši. kāpēc vajag ierobiežot.Un lai visam un jebkadam precem būtu vienadas tiesibas .Ka bija agrāk.Paceļt sludinājumu nav nekadas jegas )) nav starpības vēl var vai jau nēvar, 

25.10.2018 16:23

Ienāku šeit reti kopš sākās uzlabojumu ēra. Nu jau ir tā, ka vairs vispār neko saprast nevar. Nezinu kā pārdevējām, jo es šeit tikai iepērkos. Bet man kā pircējai neērti, nepārskatāmi un neloģiski. Varbūt tām lietotājām, kuras te ir reģistrējušās nesen un nezin kā bija agrāk, viss varētu likties ok.  Bet patiesībā, sorry par izteicienu - slima suņa murgs!

Kāpēc jāsačakarē normāls portāls? Administrācija te tirgosies un iepirksies vai tomēr portāla lietotāji?

25.10.2018 16:23

Kā tagad ir iespējams apskatīt jaunākos sludinājumus, bet ne pa kategorijām? T.i., nemeklējot neko konkrētu (mēteli, čības), bet pārskatīt dazādas aktegorijas ar domu- ja nu kas iepatīkas (zinu, ka daudzi tā iepērkas, arī es).

1 - 10 с 38