Uzlabojumi: Jauna sākumlapa un Kolekcijas - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Uzlabojumi: Jauna sākumlapa un Kolekcijas

Esam veikuši 3 uzlabojumus - jauns sākumlapas dizains, sludinājumu kolekcijas un info lapa:

1.Jauna sākumlapa

Lai to padarītu mūsdienīgāku un saistošāku esam izmainījuši gan izskatu, gan saturu, kas tajā tiek parādīts.

Turpmāk, lapas augšdaļā nebūs redzami jaunākie sludinājumi, bet gan piedāvājumu izlase -  “AS STYLE  izvēle”. Uzreiz vēlamies piebilst, ka iespēja apskatīt jaunākos sludinājumus nav pazudusi un to joprojām var izdarīt atverot meklētāju. 

2.Kolekcijas

Ir līdzīgo sludinājumu apkopojums vienuviet. Šādā veidā varēsiet ātrāk atrast tam laikam aktuālās preces (piem. rudens apģērbi) kā arī preces, kas atlasītas pēc kāda cita kritērija (piem. preces līdz €10). 

Kuri sludinājumi uzrādīsies Kolekcijās un kā tajās nokļūt? (tai skaitā AS STYLE  izvēle)

Sludinājumi tiek izvēlēti pēc AS STYLE ieskatiem, balstoties uz:

- to aktualitāti (sezona, svētki, tematika u.c.)

- attēlu kvalitāti (vairāk info pie trešā uzlabojuma apraksta)

- atsauksmēm par pārdevēju

- verificēts profils

Vēlamies palīdzēt atrast labākās un jums interesējošās preces, tāpēc aicinām aizpildīt aptauju, norādot kāda veida kolekcijas vēlaties redzēt. Aptauja šeit -  https://goo.gl/forms/Dx2E8DDKsj4RBh372

3.AS STYLE info

Esam izveidojuši vienotu lapu, kurā ir atjaunota informācija par portāla lietošanu - Kas ir AS STYLE?; Kā tas strādā?; Jautājumi&Atbildes. Kā arī esam to papildinājuši ar jaunu sadaļu "Padomi", kurā iespējams apskatīt - Kā fotografēt preces?; Kā veiksmīgāk iepirkties?;. Ar visu minēto informāciju iespējams iepazīties nospiežot uz iepriekš minētajām sadaļām kādā no izvēlnēm.

25.10.2018 16:30

Kāpēc tik daudz negatīvu komentāru? Cik es lasu, jūs nekad neesat apmierinātas :)))))))

Tie, kas vēlas kaut ko atrast un nopirkt, iet  uz meklētāju un meklē! Es, iespējams, atklāšu daudziem cilvēkiem noslēpumu, bet neviens nesēž TIKAI pirmajā lapā, lai kaut ko nopirkt! Šim ir meklētājs un filtrs))) Tagad galvena lapa piesaistīs pircējus, viņi pavadīs vairāk laiku, vērojot kolekcijas. Nu jā, ja jūs visos klausītos, iespējams, būtu labāk, ja portāls būtu piepildīts ar briesmīgiem sludinājumiem un izskatītos kā atkritumu tvertne. 100% pircēji vēlas sēdēt un rakt visu to , pa 2-3 stundām))) Atcerieties, ka portāls tiek veidots ne tikai pārdevējiem, bet arī pircējiem!

Es uzskatu, ka atjauninājumi ir radījuši +, jo tie, kas vēlas pārdot, tagad var būt ne tikai 1. lappusē, bet arī pašā kolekcijā. Ja pirms tam jūs neapmierināja, ka paceltie sludinājumi ātri pazuda, tad tagad tie ilgi stāvēs kolekcijā! Un lielais +, ka tagad tas motivēs lietotājus skaisti fotogrāfētu savas lietas!

25.10.2018 16:34

100% piekrītu Malina Outlet , vairāk pat nav ko piebilst !!!   

25.10.2018 16:39

Izcelšu, ka portāls nesastāv tikai no sākumlapas un paceltos sludinājumus vēl joprojām ir iespējams redzēt filtros (kur arī notiek sludinājumu meklēšana) un "Jaunākais forumā" bloks vēl joprojām ir redzams citās portāla lapās, tāpēc "nav jēgas" šķiet nekorekts izteikums.

Pacelt sludinājumu un ievietot maksas tēmu šādā versijā, kāda tā ir šobrīd, nav jēgas (nē, es saprotu, Jūs varbūt teiksiet, ka tagad kā reiz ir baigi kruti, atvainojos- nu nav, galīgi nav...). Negribas ieguldīt tālākā portāla sačakarēšanā (lasīt- uzlabošanā).

25.10.2018 16:43

Nemotivēs skaisti nofotografēt pašam. Motivēs atrast skaistu bildi internetā (reklāmfoto). Realitātē var būt kaut vai kā ar aliexpresi- sazin kādi brīnumi, neviens neprasa oriģinālfoto.

Cilvēki ir dažādi un noteikti kādam patīk arī tas stils, kas pa kolekciju rotē. (Saprotu, ka arī portālam jācenšas būt tikpat krutam kā andeleimandelei). Kas man pietrūkst - ka ar kursoru uzbraucot uz bildes, izmēru nevar redzēt, un ir jātaisa sludinājums vaļā... (viena lieta man ar no kolekcijas nedaudz tomēr iepatikās. Un bildē kā uz slaidu meiteni, bet realitātē... ļoti liels izmērs, reālo bildinav,  tik saproti, ka maldināšana un ko tādu var vilkt 34-36, nevis 46-48)

25.10.2018 16:45

Runājot par bildēm (es nelasīšu 2 lapas komentārus, tāpēc atvainojos, ja jau kaut kur ir minēts) - es domāju, ka būtu vērts ieviest, ka var ievietot vairāk par 3 bildēm, jo, ja jau padomos ir teikt, lai fotografē no dažādiem rakursiem, izceļ apģērba "knifiņus", tad ar 3 bildēm ir stipri par maz. :) 

25.10.2018 16:48

Исправлено 25.10.2018 16:49

Tieši tāpēc kādu laiku atpakaļ ieviesām jaunus filtrus, lai varētu pēc iespējas ērtāk un ātrāk atrast sev interesējošās preces. Arī iepriekš nebija garantijas, ka atverot portālu, Jūs ieraudzīsiet minēto peldkostīmu vai platmali. 

Katram is sava aktuala lieta.Mes visi ir dažadi un dažadam nolukam meklejam preci. Varbūt man tagad vajadzīgs peldkostīms un platmali, nevis no jusu kolekcijas  rudens zabaki un rudens kleitas.

25.10.2018 16:49

Исправлено 25.10.2018 16:51

iespējams, es nezinu visas filtru iespējas, bet kā ir iespējams skatīt jaunākos sludinājumus, nemeklējot par kategorijām, bet visu kopā - nu tā forši, kā agrāk bija pirmajā lapā- (tā teikt, nezinu, kas man iepatiksies, varbūt mētelis, varbūt soma, varbūt apakšveļa). 

vēl joprojām ir iespējams redzēt filtros (kur arī notiek sludinājumu meklēšana)

25.10.2018 16:53

Исправлено 25.10.2018 16:58

Vai variet lūdzu precizēt, kas tieši? Ieteikumus labprāt uzklausām un izskatām.

Ienāku šeit reti kopš sākās uzlabojumu ēra. Nu jau ir tā, ka vairs vispār neko saprast nevar. Nezinu kā pārdevējām, jo es šeit tikai iepērkos. Bet man kā pircējai neērti, nepārskatāmi un neloģiski.

Papildināts 2018-10-25 16:10:50:

Atverot sadaļu "Meklēt" (atzīmēta kā lupa navigācijā) http://atverskapi.delfi.lv/lv/style/sludinajumi/meklet?type=products būs redzami jaunākie pievienotie sludinājumi. Ir iespējams kārtot arī pēc citiem kritērijiem.

Kā tagad ir iespējams apskatīt jaunākos sludinājumus, bet ne pa kategorijām? T.i., nemeklējot neko konkrētu (mēteli, čības), bet pārskatīt dazādas aktegorijas ar domu- ja nu kas iepatīkas (zinu, ka daudzi tā iepērkas, arī es).

25.10.2018 17:00

Исправлено 25.10.2018 17:09

Vēl viena lieta, ja gribat skaistu pirmo sākuma lapu, vajadzētu adoptēt bildes, jo šobrīd bildes apļos izskatās izstieptas, kas neatbilst teiktajam, ka produktu izvēle tiek vērtēta pēc "attēlu kvalitātes". 

Piemēri: https://ibb.co/hTApQq un https://ibb.co/mTD4rV

25.10.2018 17:40

UN kāpēc titullapā tikai dārgās preces rāda?Daudziem tās nemaz neinteresē!!!

11 - 20 с 38