Uzlabojumi: Jauna sākumlapa un Kolekcijas - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Uzlabojumi: Jauna sākumlapa un Kolekcijas

Esam veikuši 3 uzlabojumus - jauns sākumlapas dizains, sludinājumu kolekcijas un info lapa:

1.Jauna sākumlapa

Lai to padarītu mūsdienīgāku un saistošāku esam izmainījuši gan izskatu, gan saturu, kas tajā tiek parādīts.

Turpmāk, lapas augšdaļā nebūs redzami jaunākie sludinājumi, bet gan piedāvājumu izlase -  “AS STYLE  izvēle”. Uzreiz vēlamies piebilst, ka iespēja apskatīt jaunākos sludinājumus nav pazudusi un to joprojām var izdarīt atverot meklētāju. 

2.Kolekcijas

Ir līdzīgo sludinājumu apkopojums vienuviet. Šādā veidā varēsiet ātrāk atrast tam laikam aktuālās preces (piem. rudens apģērbi) kā arī preces, kas atlasītas pēc kāda cita kritērija (piem. preces līdz €10). 

Kuri sludinājumi uzrādīsies Kolekcijās un kā tajās nokļūt? (tai skaitā AS STYLE  izvēle)

Sludinājumi tiek izvēlēti pēc AS STYLE ieskatiem, balstoties uz:

- to aktualitāti (sezona, svētki, tematika u.c.)

- attēlu kvalitāti (vairāk info pie trešā uzlabojuma apraksta)

- atsauksmēm par pārdevēju

- verificēts profils

Vēlamies palīdzēt atrast labākās un jums interesējošās preces, tāpēc aicinām aizpildīt aptauju, norādot kāda veida kolekcijas vēlaties redzēt. Aptauja šeit -  https://goo.gl/forms/Dx2E8DDKsj4RBh372

3.AS STYLE info

Esam izveidojuši vienotu lapu, kurā ir atjaunota informācija par portāla lietošanu - Kas ir AS STYLE?; Kā tas strādā?; Jautājumi&Atbildes. Kā arī esam to papildinājuši ar jaunu sadaļu "Padomi", kurā iespējams apskatīt - Kā fotografēt preces?; Kā veiksmīgāk iepirkties?;. Ar visu minēto informāciju iespējams iepazīties nospiežot uz iepriekš minētajām sadaļām kādā no izvēlnēm.

25.10.2018 18:57

Liels paldies Tomam Olupam par iepriekšējo komentāru, jo beidzot man atausa gaisma, kur varu apskatīt jaunākos sludinājumus. Mūžam nebūtu iedomājusies, ka tas notiek, spiežot uz lupas. :-D Brīdi domāju, ka es viena tāda neattapīga, bet palasot komentārus, sapratu, ka šī problēma nav tikai man.  

Cien. administratori, tas nu patiešām nav pašsaprotams ceļš, un varbūt der padomāt pievienot filtru / sadaļu ar nosaukumu "Jaunākie piedāvājumi" vai "Jaunākās preces" vai kā citādi, tas palīdzēs pircējiem orientēties. 

26.10.2018 09:57

Исправлено 26.10.2018 10:13

Ir piefiksēts un tiks labots. Paldies!

Vēl viena lieta, ja gribat skaistu pirmo sākuma lapu, vajadzētu adoptēt bildes, jo šobrīd bildes apļos izskatās izstieptas,

Papildināts 2018-10-26 10:10:29:

Sludinājumi un cenas mainīsies. Portālā ir atrodamas gan lētākas, gan dārgākas preces un katrai ir iespēja atrast pircēju.

UN kāpēc titullapā tikai dārgās preces rāda?Daudziem tās nemaz neinteresē!!!

Papildināts 2018-10-26 10:10:17:

Izskatīsim šādu iespēju!

Runājot par bildēm (es nelasīšu 2 lapas komentārus, tāpēc atvainojos, ja jau kaut kur ir minēts) - es domāju, ka būtu vērts ieviest, ka var ievietot vairāk par 3 bildēm, jo, ja jau padomos ir teikt, lai fotografē no dažādiem rakursiem, izceļ apģērba "knifiņus", tad ar 3 bildēm ir stipri par maz. :)

Papildināts 2018-10-26 10:10:14:

Paldies par viedokli un apdomāsim izteikto ideju!

Cien. administratori, tas nu patiešām nav pašsaprotams ceļš, un varbūt der padomāt pievienot filtru / sadaļu ar nosaukumu "Jaunākie piedāvājumi" vai "Jaunākās preces" vai kā citādi, tas palīdzēs pircējiem orientēties. 

28.10.2018 11:31

Kà pircèjam , tà arì pàrdevèjam jaunà versija ir ĺoti neèrti lietojama . Ja kàds ienàk , kà teikt - no malas , tad vispàr foruma jaunumus atrast nevar . 

Modernizèja , uzlaboja . . . tas ir ĺoti nepàrdomàti un neapdomìgi darìts . Tad jau Andelè ir vieglàk orientèties .

Mès jau te varam rakstìt un cepties cik vien tìk - tàpat nekas atpakaĺ nemainìsies .

Skumji , ka labu pirksanas pàrdosanas lapu uztaisa par galìgi nederìgu . . .

28.10.2018 12:02

Kādēļ pirmās lapas kolekcijas un lentas sadaļā rotē pārdotie sludinājumi?????

28.10.2018 18:34

Mani jautājums, droši vien ne pa tēmu, un tomēr - priekš kam ir vajadzīga opcija/ statuss "Pārdots"? Ja pārdots, nozīmē, ka nav pieejams un nopirkt nevar. Tomēr tie Pārdoto preču sludinājumi joprojām rotē. Sludinājumi vienā otrā sadaļā ir simtiem + pa vidu ir šādi sludinājumi. Veikalā tak arī netur preces ar uzrakstu "Pārdots".

28.10.2018 18:37

Administrācija to skaidroja, kas tas ir uzmanības piesaistīšanai, lai redz, ka ir aktivitāte, preces tiek pārdotas, viss notiek.

13.11.2018 15:28

Labdien! Vai būtu dikti sarežģīti pievienot kategoriju - sadzīves lietas vai kā citādi,kur varētu likt to,kas nav apģērbs, gultas veļa,dvieļi u.tml.Paldies!

13.11.2018 15:46

Исправлено 13.11.2018 15:46

Piekritu!mazak butu sludinajumu foruma,kur pardod mikserus,sunu jakas,sulu spiedes,aizkarus ,lampas utt.

Papildināts 2018-11-13 15:11:21:

Piekritu!mazak butu sludinajumu foruma,kur pardod mikserus,sunu jakas,sulu spiedes,aizkarus ,lampas utt.

13.11.2018 16:00

Man konkrēti problema bija,kad gribēju pievienot sludinājumu par palagiem. Muļķīgi sanāk jau izvēloties pirmo sadaļu-sievietem vai vīriešiem. Nu labi,izvēlos sievietēm.tad jāizvēlas nākamā sadaļa-Cits.bet tad parādās apakšsadalas-telefonu maciņi vai vintage. Vismaz tā man rādās darot visu telefonā. Varbūt nemāku un nesaprotu kautko.

13.11.2018 17:09

Исправлено 13.11.2018 17:14

Paskatījos Kolekcijas -Somas..njā,izņemot MK,citu somu brendi laikam nemaz neeksistē :D

Papildināts 2018-11-13 17:11:25:

Ja jau uzlabojumi,tad ieteiktu Izlabot apakšveļas izmēru sadaļu krūšturiem.Nav tādu izmēru ka 36 vai 42.Ir 70-A,70-B,70 C utt.Ja vajadzīga palīdzība,palīdzēsim :)

Un vēl..būtu ļoti ērti,ja ieejot caur savu profilu skapī,ieliekot meklētāja vajadzīgo ,varētu arī  sludinājumu labot vai izdzēst.Jo pagaidām var tikai vai nu rezervēt vai pārdot.Jo meklēt caur visām lapām,lai izdarītu labojumus,man tas ir par ilgu ;/

21 - 30 с 38