kartoska6 - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

kartoska6

Nepērciet, meitenes no viņas drēbītes. Šodien saņēmu 2 jaciņas (no kurām vienai bija vispār norādīts, ka jauna)- drausmīgā stāvoklī, netīras( kā novikltas, nemazgātas) , savalkātas, pleķainas. Tādā stāvoklī, ka pretīgi pat rokās ņemt. Neticiet plusiņiem zem profila, acīm redzot pati ( pats?) rakstījusi. Esmu šokā, kā var šitik cūciski?! ...

24 Ответы

tāpēc es nekad nepasūtu,man bail iegrābties

Tur jau tā lieta, ka nepasūtīju. Vienkārši interesējos, sarunāto tikšanos viņa atcēla, sakot, ka bērns slims. Vienā vakarā raksta, ka braukšana uz manu pusi, varot ievest, tik jāiznāk pretī, steidzas. Jau vēls, tumšs, protams, uz ielas neapskatīju, paņēmu maisiņu, atdevu naudu. Tik mājās pārsteigums...

Vari uzrakstit seit linku? Vienmer vajag skatities ko pirki,no visam pusem. Es ari samainiju seit savu jaunu kleitu uz somu,uz vietas itasi neskatijos,bet tagad redzu ka soma jau bija sasuta,un revejsledziens ir salauzts tagad.. Pati esam vainigas,ka neskatamies ko pirkam. Bet protams,ka nav kauns tadam pardevejam,likt tadus drebes,ko var izmest miskaste,nesaprotu...

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=366782&filter-size=77&filter-color=9&cid=53

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=1651

redzu ka runā par mani,es nebaidos no kritikas,jo ne jau katram cilvēkam var izdabāt.Pirmkārt jau tērēju savu degvielu lai pievestu,jā braucām pa darīšanām,un par cik bēbis slimoja vienreiz tikšanos atcēlu,bet līdz ar to nākošā reizē pievedu tev klāt.Un neba mana doma tev bija iesmērēt,līdz šim gadiem mainos,cilvēki pērk,nez kapēc neviens vēl nav sūdzējies līdz šim,acīmredzot tev vienai problēmas ar to.Līdz ko aizbraucām no tevis un tu atsūtiji sms ka neesi apmierināta,es tak neaizbēgu un neizdomāju nekādas otmazkas,uzreiz atbildēju,ja neesi apmierināta esmu gatava atdot naudiņas un tu preci,bet arī ar to tev pa maz.Un sev profilā gribot nevaru salikt pati sev plusiņus,tā kā nevajag nomelnot cilvēkus,ja pati neesi apmierināta ar savu dzīvi!

Kašķeties netaisos,bet nevajag nomelnot citus,tas divtik mēdz atgriezties.Vēsais

Protams, pašas vaina, ka neskatījos, bet ne jau tās naudas tik ļoti žēl ( summa nebija liela), vienkarši ļoti nepatīkami.

Es varu ielikt bildes, kādā stāvoklī drēbītes. Tā nav nomelnošana, nomelnošana būtu, ja es melotu.

Ja meitene uzreiz saka ka var atdod naudas-tad nav krapniece,varbut neredzeja kada stavokli ir drebes,visadi var gadities. Cita izslegtu telefonu un izdzestos.

Man ari šķiet ja meitene iet pretī tad tas jau nav smuki vel pa visu portālu Vērt diskusijas... ja vina iesmeretu un ignoretu tad cita lieta, bet te cilveks nāk pretī tad kur ir negativisms?! Visādi var gadīties neapmierina paņem naudiņu atpakal un uz pozitīvas nots skiras.... 

1 - 10 с 24