kartoska6 - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

kartoska6

Nepērciet, meitenes no viņas drēbītes. Šodien saņēmu 2 jaciņas (no kurām vienai bija vispār norādīts, ka jauna)- drausmīgā stāvoklī, netīras( kā novikltas, nemazgātas) , savalkātas, pleķainas. Tādā stāvoklī, ka pretīgi pat rokās ņemt. Neticiet plusiņiem zem profila, acīm redzot pati ( pats?) rakstījusi. Esmu šokā, kā var šitik cūciski?! ...

24 Ответы

neba jau runa iet tikai par neredzēšanu,bet arī par to,kas vienam labs,tas otram slikts,mēs jau cilvēki arī esam dažadi,katram sava gaume,katram sava nolietošanas pazīme.Arī es daudz ko pērku no šejienes,atzīšos ka ir bijis gadījumi ka izmetu uzreiz misenē,bet neko nerakstu,nesūdzos,jo varbūt cilvēciņš uzskatija ka vēl velkama lieta ja reiz pārdod,bet es uzskatiju ka pat atdot nebūtu bijis vērts.Un tādi mēs esam visi.Man nekad nav bijis žēl lai protams brauc uz vietas un apskata to ko izvēlējies,ko liela daļa arī dara,jo nav manās interesēs kādam ko iesmērēt,bet šajā gadījumā jau runa vairs neiet par to....cilvēks vienkārši vēlējās pakašķēties,ne es izvairijos,ne taisnojos,uzreiz bez sirdsapziņas pārmetumiem gatava biju mainīties atpakaļ,jo zinu ka ne visiem var izdabāt,tapēc pat neņēmu to pie sirds,pat jau neņemot vērā arī to ka braucu pavisam no otras Rīgas gala,degvielā iztērēju vairāk cik tās jaciņas bija vērtas,bet es centos dēļ tā vien ka cilvēks ļoti viņas vēlējās,lai jau tas prieks tiek,nabagāka nepalikšu,bet te sanāk ka esmu cūciska,krāpniece,iesmērētāja utt.

Ja meitene tiešām uzreiz piedāvā atdot naudu, tad nu es teiktu, ka nesmuki šādas atsauksmes rakstīt.

Jā, es arī smagā veidā esmu iemācījusies, ka jākatās, kas tiek iemainīts/pirkts.

Gan no lietotājas ar vairāk kā 20 pozitīvam atsauksmēm, gan no meitenes, kuru kopīgā paziņa drēbītes nodod, gan vienkārši pērkot steigā vai slikta apgaismojuma dēļ, kārtīgi neaplūkojot drēbes :(

Bet te pārdevēja laipni piedāvā atdot naudu!! Man tādas ekstras nav gadījies..
Novērtē un netaisi kašķi, kur tā nav! :)

Piedāvā atdot vēl nenozīmē atdod. Lai gan runa galvenokārt ne par naudu, bet par ...pat nezinu kā nosaukt, par to momentu, kad tu ieraugi nopirkto, kas ir tik netīrs , savalkāts un pēc lietošanas pat neizmazgāts.

Man šķiet,ka vnk vajag kašķi un nekāda nauda atpakaļ te nelīdzēs. Nav smuki tā darīt,vajag pašai skatīties no situācijas. Tagad pati sev cel neslavu kā skandāliste!

> atevi25

Nu, labi, gadās. Nepamanīja.. citi standarti.. 101 iemesls, bet Tev ir iespēja mantas apmainīt pret naudu atpakaļ.

Vienam novēlies džemperis ir ikdienā valkājams, otram tikko kā bumbuļi parādās jau ārā metams.

Cik man nav gadījies iemainīt un nopirkt mantas, kuras pārdevējas atsakās ņemt atpakaļ un cita pielietojuma nav, kā grīdas lupatām.. Un labprāt tiktos ar visām pardevejām vēlreiz un  atdabūtu savus daždesmit latus..

> Dudinja

Kā reiz no situācijas skatos.

Ieliku savā profilā bildes, DĀVINU.

Mēģināji izmazgāt tos pleķus?

Pa to laiku, ko iztērēji forumā lamājoties, jau sen būtu samainījusi nopirkto atpakaļ pret savu naudu, ja jau ir piedāvāts. Smejošs 

11 - 20 с 24