Ko likt Ziemassvētku galdā? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Ko likt Ziemassvētku galdā?

Labvakar!

Ko gatavosiet Ziemmassvētku vakariņām? Varbūt variet padalīties ar idejām svētku maltītei. Šobrīd plānoju un man ideja, ka būs otrais ēdiens, kūka un kaut kādi salāti, protams, pelēkie zirņi arī, bet ne kā galvenais ēdiens. Bet ko tieši gatavot nevaru izlemt... Nokautrējies

16.12.2013 17:57

Kā galvenais ēdiens neiztrūkstoši ir cepetis. Citu gadu pildīta ( āboli, sīpoli, plūmes, kāposti) vista, citu - cūkgaļas cepetis (pati neprotu sagatavot, pērku gatavu Stokmanī, tad tikai atliek izcept), citu reizi jēra gaļas :) Lai izdodas :)

16.12.2013 18:01

Mēs katru gadu visa ģimene pulcējamies kopā pie svētku galda. Šogad mana kārta to klāt. Manā skatījumā nav ko izēsties latviešu gaumē Vēsais, tāpēc būs krāsnī cepta vista un dārzeņi,lapu salāti, bet ko saldajā - pagaidām nevaru izlemt. Iespējams, cepti āboli ar biezpiena krēmu (nevis trekno putukrējumu). Augļi, varbūt kādi kārumi. ds varbūt  nebūs sajūsmā, bet tā kā esmu šogad tā noteicēja par galdu, būs jāsamierinās. Vismaz nerādīsies pēc tam slikti sapņi Mēdīgs

16.12.2013 18:24

Mēs uz to neiespringstam. :) Kaa finanses ļauj.

Tie paši štovētie kaaposti, kartupelīši,rosols, piraagi,piparkūkas,mandariini,konfektes, kaads cepetis, vai spaarniņi, karbonaades, biešu salaati,uzkožu maizītes u.c Daarzeņu plate ar meerciiti -ļoti patiik, piemeera, ka sagriez,svaigo gurķi,puķkaapostus,buurkaanus un veel ko pats veelas un klaat atsevišķaa trauciņaa ķiploku mērciiti, kas grib var pamērcēt un ēst :)

17.12.2013 11:02

Paldies, vēl idejas? Piemēram, uzkodām? Maizītes?

1 - 4 с 4