Vai visiem ta? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Vai visiem ta?

MAn nosutija paku papost24 ceturtdien,un nav vel atnakusi,un es pasta staciju treshdien sutiju,meitene nav sanemusi,tas tapec ka tagad Svetki ta bremze?

12 Ответы

Tādēļ savā profilā ierakstīju, ka līdz 1.janvārim pa pastu nesūtu :) Šadas stihijas ar pastu notiek visā pasaulē un katru gadu. Man taisnību sakot grūti iztēloties, kas viņus tik ļoti nogurdina gada beigās :) Atliek tikai pacietīgi gaidīt :)

Ja, man arii tagad loti leeni iet pakas. Es zvaniju info talruni un operatore teica, ka daudz pasutijumu viniem svetkos:-)

Nu ja,atliek tikai gaidit=(

> aiGa*

atliek ari intereseties..jo redz es 14 decembi izsutiju un man meitene 15 decembri mainjai itkaa preti izsutija..pec nedeljas gaidishanas beidzot noskaidroju kameitenei ir sutita sms ar kodu tacu meitene kategoriski saka ka nav sms sanjeemusi..lidz pat vakar 21datumam kad operators man personigi iedeva to kodu ko vinai iedot jo ar vinju pasu sakontaktet nebija iespeejams..uz zvaniem neatbildeja..

bet pats inchiigakais sskas tajaa ka operators pateica ka man nekas preti no sii nr nav suutits..bet meitene teica ka ir sutijusi un ka zvanijusi operatoram un operators teicis ka aizkavejas..lai gan taas ntaas reizes ko zvaniju man visi operatotri no PS atbildeja ka no sada nr nekaa uz manu nr un ps nav suutiits..

gribas ticeet labajam jo meitenei daudz labu atsauksmju..un tomer laikam savu pacinju kkadu iemslu delj diez vai sanemsu..jo no otras puses 0 emocijas par visu so nokliishanas pasaakumu jo vakar beidzot sazvanoties teicaas velreiz uz PS  zvaniit un intereseties un tadpadot kaadu  zinjubet nekaa..

es par visiem 100 risinaju ar savu itkaa nokliduso pacinju to lietu un ntaas reizes zvaniju uz ps..plus visu laiku sazinajos un rakstiju otrai iesaistitai pusei..bet diez vai bij veerts savus nervus bendeet,,

Nr nav galvenais,jo man bija situācija,kad telefona zvani ir no viena nr.,bet paka sutas uz citu nr.,visādi gadās

Ees pacinas izsutiju 5dien un sodien pacinas jau ir pie sanemejiem. :)

> Dudinja

bet soreiz nr ir visur vienads taa pati meitene teica!!!!!! turklat uz manu nr nekas nebija suutits! uz limbazu ps! savu nr tak zinu!!!!!!!!!

Исправлено 22.12.2013 13:12

> Take A SMILE

Vēl var gadīties, ka pie ievadīšanas kāds cipars ne tā nospiedies, jo viņiem tie ekrani stipri gļukaini, bet, ja pēc abiem numuriem nekas neatrodas un otrai pusei ļoti vienaldzīga attieksme, tad gan jau, ka pati otrā puse arī ir vainīga..

Исправлено 22.12.2013 13:24

> Inky (prasi par Ziemassvētku akcijām! :))

nu tiesi taa-visi operatori ar kuriem esmu pedejas dienas runajusi visi kaa viens baudija abus nr un teica ka NAV nekaa!:D Siem jau droska apriebies ka vislaik zvaniijos:D

Nu nevar taa but ka sutot pacinju abos nr ir kljudijusies ievadee..lai gan var buut viss..:D

bet nu vairak tracina attieksme..ne tas ka neko nesanjemu pretii ;DJo lietaS nav dargaS..

es no savas puses izdariju visu lai ar manu pacinju viss veiksmigi atrisinaatoos..atliek ceret ka ja ne uz siem tad uz nakamiem svetkiem ko sanemsu pretii.. :D jo sis tacu ir ceribu laiks:)

> Take A SMILE

Man jau liekas, ka tur cerēt nav ko.. :/

Ir tomēr atšķirība starp pamatotu cerību un bērnišķīgu naivumu (nekā personīga, neapvainoties, nav uzbrauciens utt.) ;D

1 - 10 с 12