Par nepatīkamu darījumh - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Par nepatīkamu darījumh

Sveikas mīļās pircējas un tirgotājas! Vēlos ar jums padalīties. Tātad Piektdien pārdevu savu jaciņu un apsolīju, ka jau 6dien izsūtīšu, bet tikai 6dienā piefiksēju, ka brīvdienās neienāk nauda no citas bankas. Tā labu gribēdama nosūtīju paciņu omnivā par savu naudu un saņēmējā ierakstot savu telefona nr. tas tā, lai būtu drošības sajūta, jo nauda nav saņemta. Ar domu- kā nauda kontā tā iedodu durvju kodu, ietaupot laiku, jo paciņa tiktu saņemta jau nedēļas sākumā. Šodien naudai vajadzēja ienākt, rakstīju pircējai, ka nav - nosutīju vēl screenshot ar konta izrakstu, lai pārliecinās. Pretī saņēmu, ka es taisot veselu ažiotāžu, tūlīt sākšu bļaut,.ka mani apkrāpjot utt. Saņemot ko tādu biju šokā. Gaidīju, ka pircēja teiks " Noskaidrošu, naudai noteikti jābūt utt.", bet pretī saņēmu uzbraucienus bez skaidrības vai būs vispār. Tā kā man braukšana uz Jūrmalu par paciņu nesatraucos, jo ja gadījumā naudas nav pati izņemšu un viss. Bet kad piebildu par to, ka tirgojos jau sen un nekad nav bijis kaut kas šāds man sāka draudēt ka māsiņa strādājot VID, nodos info lai papēta manus ienākumus. Protams, par to nesatraucos jo saimniecisko darbību neveicu, bet kādēļ jārīko šāds cirks......cilvēks kļūst agresivs kad pajautā par naudu ( to kas pienākas). 

Sāņēmu vēl uzbraucienus, ka esmu agresīva pārdevēja un nepatīk mana attieksme - nezinu ko darīju nepareizi.....1. Atbildēju uz visiem jautājumiem 2. Darījums bija ātrs 3. nosūtīju pirms naudas saņemšanas lai cilvēks ātri saņemtu pasūtīto 4. izsūtiju izsekošanaa kodu 5. par visu informēju un paskaidroju. Bet mirklī kad nepilda savus pircēja pienākumus draud.

Es šeit rakstu tāpēc, lai padalītos, ka nevienmēr vajag būt labsirdīgam. Sēdi un gaidi kamēr ienāks nauda un, lai pircējs neņaud, ka preci nesaņem nedēļām. Gribēju izstāstīt savu sāpi.

Pircēja HlojaHloja


7 Ответы


Un kā Tu domā dabūt paku atpakalj?


naudu saņēmāt vai nē?

Исправлено 13.12.2018 11:06

Tāpēc vnm ir  jāprasa konta sūtījuma screenšotu,kur redzams ka maksājums ir izpildīts un apstiprināts.

Papildināts 2018-12-13 11:12:41:

Un ar "numuru"vien,drošībai ir par maz.


Neko tas screenshots nedod,mani tā reiz apkrāpa,tipa screenshots ar darijumu a naudu tā ari nesanēmu. Tagad tikai tā- nauda= prece 

Bez iznēmuma 


Cerams,ka laimi täs lietas viņai nedos!Bet obligäti-vispirms nauda,tad prece!


Atbilde visām komentētājām:Naudu tā arī nesaņēmu, diemžēl. Tā kā bija braukšana uz Jūrmalu paku izņēmu pati, ja arī pats nevar izņemt omniva nosūta atpakaļ par samaksu. 

Screenshot neprasīju, bet tā ka pirmā reize tad otro reiz bez naudas nesūtīšu. Šoreiz pazaudēju tikai 3.88, bet atguvu paku. 

Šādas pircējas vispār nobloķēt vajadzētu...


Šausmas ka ir šādas pircējas. Es vienmēr skatos bankā vai maksājums ir veikts. Labi ka krāpniecei neizdevas saņemt sūtijumu.

1 - 7 с 7