Vai kāda nedāvina? Ļoti vēlētos - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Vai kāda nedāvina? Ļoti vēlētos

Man ir ļoti,ļoti liela vēlme macīties spēlēt klavieres. Vai kāda nedāvina klavieres? Varbūt kādai stāv mājās tāpat, nevajadzīgas

16 Ответы

vienigais ko es velos pajautat - tu vispar zini, cik maksa instrumetni? tas nav lets prieks, diezvai,kads atdos...labak paskaties ss.lv uzreiz , lai miers ar visu.

Varētu gan gadīties kādai vecmāmiņai mājās vai kā tamlīdzīgi, bet, ja atrdīsies tāds brīnumlabdaris, noteikti jārēķinās, ka pašai būs jāizdomā kā aiztransportēt, kā arī jāmaksā meistaram par skaņošanu, rūpīgi jākopj, kā jau jebkuru instrumentu..

piekrītu, skaņošana vien izmaksā ļoti dārgi, šaubos, ka kāds tā vienkārši uzdāvinās vairākus simtus vērtas klavieres.

Es tikai meitnes pajautāju :)

es tikai nokomenteju savas domas.;D

Ir kas atdod...kam ir ātri jāizvācās un nav kur likt, utt...bet skaņošana un transportēšana gan maksās :)

wow, nu tad ir jāveicas ļoti. :D iegāju pačekot spec. ss-sā...klavieres pa 2 štukām. lētākās, cik redzēju 120.

Pa velti nedabūsi,ir jāmeklē lietotas tad būs pa mazākām cenām.Man brālis reiz sintazātoru pa 20 Ls iegādājās no kādas skolas.nezinu kur un kā atrada,bet skaidrs ir viens ir jāmeklē.

Un kālab nepajautāt? Es pati atdāvināju klavieres pirms gadiem:)))) Svētku laikā satikšu vienus radus, zinu, ka viņiem ir divas klavieres. Ja nu kas, padošu ziņu:))))Ar klavierēm ir tā kā ar auto, kad ir opelis, gribās mersi, bet ne vienmēr atrodas pircējs opelim.

Vajag ticēt un izdosies!

Labāk gan klavieres vispirms parādīt skaņošanas meistaram.

Skaņošana ar mazu remontu mūsdienās maksā ap 70 ls.

Lai izdodas! Ir Zsv!

Sveika!Vienu dienu redzeju FB Andele Mandele,viena dama atdeva klavieres,ja nemaldos ar nosaukumu krievu valoda,bet domaju,ka tas jau ir aizgajusas.Vel jau var meginat sludinajumu ievietot,varbut,kads ari atdavina :)

1 - 10 с 16