Bêrniem. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Bêrniem.

Sveikas meitenes! Pirms ziemassvêtkiem bijám ar manu ğimeni aizbraukuši pie nelabvêlígas ğimenes, aizvedâm vinien pártiku un visádus niekus, bet múžígi jau nevaram vest,bet vecákiem nav naudinas un mazajam ir nepieciešami pampersi un êdiens ğimenê ir trís mazi bêrni jaunákajam ir 5mêneši ortam ir 1 gads un 5mêneši un vecákajai ir 4 gadi. Varbút ir tádas máminas kam ir pampêri palikuši pari vai drêbítes,mantinas un grâmatinas, vai citas lietinas ko šiem mazuliem aizvest? Bêrni bùtu loti pateicígi.

Bùšu loti pateicíga ja kâda mâmina atsauksies.

Paldies.:)

Sveika varbuut es varu ka lidzet ar kadu mantinu un kadam drebitem mazakajam :)  diemzel man ir tik puiku drebites bet skatos ka nesi noradijusi dzimumu tapec nezinu vai deres.. Ja intrese ludzu uzraksti :)

05.01.2014 15:43

Sveika, es arī varu kko atdot, ir puišu drēbītes vecumā no pus gadiņa, un meitenītei arī kkas atrastos..

Raksti, sarunasim..

05.01.2014 17:15

taatad man ir pamperi un dazas lietas mazuliem..bik ari palikusas dreebiites gan puiku gan meitenu jo mazie atri izaug no taam..daudz jau esmu atdevusi sarkanaa krustaa..bet so to ari seit varu noziedot..ir ari redelju gultinja ar matraciti loti laba..

1 - 3 с 3

Последнее на форуме
Pērku zaļu kleitu
Karina Fox 31 минуту назад
Preces līdz 5€
Margo 1 час назад
Meklēju.
Ella сегодня, 19:28
Kleita..
Ella сегодня, 19:12
Nike apavus
AnnaB сегодня, 18:50