par matiem . - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

par matiem .

Sveikas meitenes ! :)

Varbūt kāda vēlās padalīties pieredzē . Man ir diezgan bojāti mati , jūs nevarētu ieteikt kādas eļļas , šampūnus lietot , lai atgūtu kaut nedaudz matu dzīvīgumu ?

Vai kāda ir lietojusi rīciņeļļu ? Vai viņa palīdz ?


8 Ответы


Priekš sausajiem matu galiem man labi palīdz Avon matu serums ar argana eļļiņu. :)

Bet vispār ,ja vairāk laiks ir mājās, iezied matos balzamu, kuru lieto, uzliec maisiņu uz galvas un tad kādu pusstundu (tas nekas,ka rakstīts pēc cik tur minūtēm izskalot) paturi - man reiz viena friziere tā ieteica,tiešam palīdzēja!


> Lenii

Paldies ! :)

 


Revivor matu maska ir laba, bet pēc tās mati kārtīgi jāizmazgā, citādi ātri taukosies, toties pēc tam mati ir gludi. Esmu dzirdējusi labas atsauksmes par Gliss Kur matu maskām tūbiņās, pati gan neesmu lietojusi.


> M.S.

Ā , piemirsu pavisam par Revivor maskām , agrāk lietoju , tiešām palīdzēja . Paldies ! :)

 


john frieda, tiešām strādā jūsu matu labā  :))  http://www.johaidi.com/lv/jaunumi/produktu-reklamas/john-frieda-matu-kopsanas-lidzekli-visam-gaumem-un-matu-tipiem


matu skalošana ar nātru novārījumu palīdz bojātu matu kopšanai - tas no dabīgajiem kopšanas risinājumiem Smejošs


mana frieziere ieteica neiegādāties šampūnus,  kuri pārdodas drogas veikalos. var tikai krievu un tos pašus ieteicams aptiekās.

es tev ieteiktu nopirkt placenta ampules , šampūnus krievu vai speciālos friziera veikalos, atteikties no ņurkošanas jūra,  gulēt saulē bez cepures un atteikties no fēna( tikai ja ir aukstais gaiss) , smērēt kokasrieksta eļļu.

Rīciņeļļa man īsti nepalīdzēja!


Mana friziere brīdināja,ka caur matiem visātrāk organismā nokļūst ķīmiskās vielas. Ja gridās dabiskāku pieeju,šmpūna vietā olas dzeltenums,maskas- kāda eļļiņa. Aptiekās nopērkamas Naksts sveces eļļas kapsulas - matiem,nagiem un ādai. Lai veicas :)

1 - 8 с 8