Eglīte - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Eglīte

Meitenes Jūs jau eglītes un rotājumus esat savās mājās noņēmušas?

12 Ответы

Nē,mēs vēl turam. Žēl mest araa,skujas vēl ļoti daudz. :) Vismaz kaut kaada ziemas noskaņa. :)

Es izmetu jau pirms pāris dienām. Parasti tik ātri nemetu, bet šoreiz ir mazs bēbis, kas rāpo pa istabu un nu sirds ir mierīga, ka egle vairs nav.

Laikam līdz pavasarim stāvēs, šogad paši mežā nocirtām, izmēģinājām ielikt puķu podā ar slapju granti, piecas skujas divās nedēļās tikai nobirušas :) Iesaku :)

Es ar  el nemetu ara,jo sniega ka nav ta nav,bet skatoties uz izrotatu egliti vismaz ir svetku sajuta.

Es šodien izmetu- smuka, liela, kupla bija eglīte un skujas vēl nebira, arī mežā paši nocirtām. Un kaut kā žēl palika, sirdsapziņas pārmetumi pirmo gadu, tik smuku eglīti nocirtām, paturējām pāris nedēļās istabā un tad tā vienkārši kociņu izmetām, kurš varēja izaugt par lielu egli. Laikam nākošā gadā pirkšu plastmasas. Nekad nebiju domājusi, ka līdz tādai domai aiziešu :)

Mēs uzreiz pēc Jaunā gada visu novācām - ilgāk nepatīk turēt.

Mums dažreiz stāv vēl OLU dienu rotājumi :D Vienkārši patīkami izskatās blakus Z-svētku rotājumiem...... 

Mums Jau ari eglīte vel stāv  :)) bet jāsāk jau bus domāt par novākšanu, bet pagaidām lai eglīte priecē manus bērniņus :)) 

Man vel stav-gaidu sniegu :D 

Aizvien stāv. Es katru dienu uz to skatos un domāju = kas tas ?!

1 - 10 с 12