Par skapju saturiem te. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Par skapju saturiem te.

Man ir sekojošs jautājums: vai Jūs apmierina preču piedāvājums, kas ir atrodams šeit? Šeit esmu ļoti sen ... Un kādreiz man liekas, ka šeit gandrīz katru trešo lietu vēlējos savā skapī, tad tagad ļoti maza daļā no piedāvājuma uzrunā ... Protams, gaumes ir dažādas un par to nestrīgās.

Kāds ir Jūsu viedoklis,?

20 Ответы

tā kā esmu palikusi diezgan izvēlīga (lai skapis tik ļoti nepiepildītos ar drēbēm), tad salīdzinoši maz.. ir favorītpārdevējas, no kurām procentuāli vairāk lietu patīk.

Es ik pa laikam kaut ko atrodu, bet pārsvarā sanāk tik pie favorītiem ielikt un gaidīt, kad cena nokritīsies, jo tās gan dažbrīd ir pārspīlēti augstas..

Varētu, protams, būt labāk, bet neteikšu arī, ka ir dikti traki.

Veikalos jau arī tā pat mēdz gadīties - pēc vienas tūres mājās iegāzies ar čupu pirkumiem, pēc citas ar saldējumu rokās :D

Manuprāt, drēbes fotogrāfijas un dzīvē izskatās pavisam savādāk. Par savu piedāvājumu to varu teikt, jo bildes manas preces izskatās nekā :((

Salieku favoritos,un saku sev-tev ir ko vilkt,tev ir ko vilkt ...:D

Bet vispar piedavajums ir diezgan labs.Tikai biezi vien izmeri nav istie,vai nav iespejas pirms pirksanas pielaikot.

nu jā, jāpiebilst, ka arī veikalos es bieži neko neatrodu! tā kā..uzskatu, ka meiteņu piedāvājums ir tīri OK Aci miedzošs

Исправлено 15.01.2014 14:59

Esmu šeit nopirkusi daudz labu lietu, bet tas notiek reti, ilgā laika posmā :)  

Pie manis visas cenas ir apspriežamas, nekad neesmu atteikusi atlaidīti ;)

ir dažas lietas ik pa laikam ko ieraugu un tik ļoti iepatīkas-bet cena tā uzskrūvēta,un pārdevēja nelokāmi ''sēž uz cenas'' ka pazūd apetīte pēc kārotās lietas Smejošs

Aizvien stāv favorītos drēbītes, kosmētika un dažādu iemeslu dēļ arī soma, kas man nav vajadziga, bet es esmu to tā ielicis, lai neaizmirstu kādu meiteni :D Pēdējā laikā iepērku kosmētiku. Reti, kad apģērbu pērku.. Vai vispār kaut ko pērku, bet reizēm uznāk iepirkšanās drudzis :D Šeit ir labas lietas, tam tiešām es piekrītu. Dažas meitenes ir aizmirsušas, kas ir veikals dzīvē, jo viņu veikals ir šeit - AtverSkapi.lv :D Redz kā sanāk, ka meitenēm nav vairāk vajadzīgs veikals - viss ir šeit atrodams. No otras puses - meitenes atkal iepērkās uz mirkļa vājumu. (Vot gāju un domāju, kur pateikt savas domas - še kur iespēja :D) Proti - sapērkās kaut ko vairumā, bet pēc tam saprot, ka tas īsti nav vajadzīgs un/vai nepatīk. Kaut vai Avon kosmētika - tie saldie visi krēmi un šampūni un tā tālāk.. Bieži redzēt var, ka stāv šeit tieši no Avona daudz kas pārāk salds.. Pārsvarā jau tā ir skapja tīrīšana šeit. Portāla moto. Bet no otras puses skatoties.. Tīri skapi + iepērcies vēl un vēl un vēl.... Tā jau šeit notiek :D Vienu brīdi Tu atbrīvo skapi, bet otru atkal piepildi... Kā nu kurai meitenei tas šeit ir..  Citas atkal atrod ko tādu, ko jau sen meklēja.. BET tās jau tikai manas domas un novērojumi pēdējā laikā, kopš es šeit esmu...

Es arī pēdējā laikā sev ko skaistu atrodu . Ir lietas , kuras ļoooti piesaista , bet cena diezgan augsta :(

Esmu šeit dažas dienas. Šo to feinu var tarast un esmu atradusi pa labām naudiņām, bet grūti pārdod savas,jo ja 1 reiz vilktas, tad žēl atdot pam velti gluži:( Bet kopš iepērkos UK veikalos, ar i-neta starpniecibu, neredzu jēgu pirkt lietotas lietas... Mazulim savam  gan :)

1 - 10 с 20