jūsu domas? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

jūsu domas?

17 Ответы

Diezvai arste.Domaju,ka tikai apstadina,nelauj progreset,samazina,tacu ne arste.

celulitu likvidet vispar nav iespejams,ja vinja vel nav apstadinat tad ja

Nepamēģināsi, nezināsi. Bet,man liekas, ar šortiem vien būs par maz, tam jāiet kompleksā ar pareizu uzturu un kustībām. :)

nē, nav vērts

aktīvs dzīvesveids,masāža,pirts(ar slotu) var palīdzēt,neviena spec.smēre un tml.nav effektīva.

Manas domas: ta ir tikai reklama, lai iegadatos un viss! 

Piekritu Lietotajai Cliks teiktajam, masazhas, pirts un citas shada veida aktivitates ir daudz labakas par sho... Un Ja tas brinums patiesham butu arstejos, tad noteikti nemaksatu pat bez atlaides 25eiro...

Varbut limfodrenazu pamegini, tas burcinas uz dibena un gurniem Smejošs

Man liekas,ka šitāda veida apakšveļa ir tikai laba reklāma kur iegrābties. Jo pati biju nopirkusi koriģējošo apakšveļu,pat 2 dažādas un nekas neatbilda rakstītajam. Pirmkārt izmērs neatbilda,efekta tāda nebija kā bija solīts un izskats arī atšķīrās. Tāpēc vairāk uz tādām muļķībām neuzķeršos un patiešām,tad labāk ir masāžas,pirts,sports un veselīgs dzīves veids. :)

> Dudinja

Man liekas,ka šitāda veida apakšveļa ir tikai laba reklāma kur iegrābties. Jo pati biju nopirkusi koriģējošo apakšveļu,pat 2 dažādas un nekas neatbilda rakstītajam. Pirmkārt izmērs neatbilda,efekta tāda nebija kā bija solīts un izskats arī atšķīrās. Tāpēc vairāk uz tādām muļķībām neuzķeršos un patiešām,tad labāk ir masāžas,pirts,sports un veselīgs dzīves veids. :)

un es pec tam iegrabos uz to pashu noperkot no tevis.., :D

Detoksikacijas kuures, zilo maalu ietiishanas, pareiza pasmasaazha, kontrastdushas, aktiivs dziivesveids un pareizs uzturs- ja piekopj vel kaadus no shiem, tad jaa- paliidzees kaut cik, bet ja uzvelkot shortus un neko citu nedarot grib tikt valjaa no celulitta, taadi briinumi gan nenotiek..

meitenes, padalieties, kuras zina- kas ir taas burcinjas mazaas, kas izskataas kaa bankas, var nopirkt aptiekaas, izmanto celuliita aarsteeshanai. kaa vinjas darbojas? uzliek kaut kaadu kreemu, eljlju un masee vai neliek neko? un kaadaa veidaa vinjas paliidz? es izteelojos, ka taa kaa bankas- ''iesuuc'' to aadu ar vakuumu mazliet uz iekshu un tad tadaa veidaa maseejot tiek izmaseets tas celuliita taukshuunu slaanis. vai ka tur? :D

1 - 10 с 17