meģina iepazīties - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

meģina iepazīties

šis epasts ir registrēts tikai šajā vietnē, tāpēc ir savādi..man raksta svešinieks un meģīna iepazīties! kaut man nav fotogrāfiju personīgu . Neizlēmīgs

18.01.2014 11:25

Исправлено 18.01.2014 11:25

Te netikai megina iepazities, ir visadi atgadijumi bijuši ( aicina meitenes sutit bildes apaksvelā, jocigais pircejs, kas pirka no meitenem drebes atstajot naudu nezin kura vieta un meitenem bija jamekle maisins ar naudu utt) Ta Ja par tadam lietam nav ko brinities....

18.01.2014 11:28

Исправлено 18.01.2014 11:28

> zaptesburka

"nu ko nevar papļapāt ar meitenēm :) Jūs neesat vīrietis? Parasti tas viņiem viss konkrēti rezultatīvi un ar nolūku ;) šeit taču nav tādu foruma noteikumu kā ir aizliegts veidot beznolūka tēmas"

Vai tad es teicu, ka tas pret noteikumiem? Tikai painteresējos, ko gaidi no šādas diskusijas izveidošanas.

Nevis "konkrēti, rezultatīvi un ar nolūku", bet gan loģiski, pamatoti un tā, ka vismaz pašai saprotams, kāpēc ko dara.

Neesmu gan vīrietis. Ko tas Tev maina? Ja būtu, tad baidītos "papļāpāt ar meitenēm", - aitu barā vilks? Vai varbūt tieši priecātos, ka esi pievērsusi vēl kādu uzmanību?

Galu galā, ja liec publiskā vidē savu e-pastu, tad rēķinies, ka katrs, kas to e-pasta adresi redz, var arī aizrakstīt, kas nu viņam ienāk prātā. Gan jau, ja šo diskusiju uzies vēl kāds tamlīdzīgs e-pastu sūtītājs, kam nav nekā labāka, ko darīt, tad saņemsi vēl dažādākas vēstules - jo, kā redzams, Tu tām pievērs tik daudz uzmanības, lasi, brīnies un pat veido diskusijas, - nevis izdzēs un uzreiz aizmirsti par tām.

Jūs eat audzinātāja bērnu dārza :)

> Trésor

Priecajies par izradito uzmanibu Smejošs 

Uztver dzīvi ka joku, īpaši šados gadijumos.

Labots: šodien, 11:11

gadās ka notiek kkas kad tu nevari uztvert dzīvi kā joku, nu nekādi. безответная любовь piemēram. Meģināju pārtulkot ar google translate palīdzību, bet viņš tulko kā "neatlīdzināma mīlestība" Smejošs

18.01.2014 11:35

iet runa par to , ka kkads virietis velas iepazities, bet ne psr milestibu)))  nu neniem tak pie sirds, cilveki ir dazhadi, laj raksta, pec tam vinjam apniks un viss)))) nav ko strideties))

18.01.2014 11:36

ai nu neviens nestrīdas Skūpsts

bet kā būs безответная любовь latviski tomēr? vai tiešām "neatlīdzināma mīlestība"  Smejošs

18.01.2014 11:41

nav gadijuma vienpuseja milestiba?

18.01.2014 11:41

nav gadijuma vienpuseja milestiba?

18.01.2014 11:44

tas kaut kā matemātiski parāk :) a savstarpēja mīlestība = divpusēja m ? Neizlēmīgs

Savstarpējā= abpusējā, kad tikai 1 mīl=neatbildētā, hihi Smaidīgs 

Es tik nesaprotu,kādēļ mans katrs ieraksts visu laiku 3 reizes parādās??? Pārsteigts Smejošs

18.01.2014 13:24

> Vai kādam ir VĒL lētāk? :)

Es tik nesaprotu,kādēļ mans katrs ieraksts visu laiku 3 reizes parādās??? Pārsteigts Smejošs

Man ar kadreiz ta bija Un pec tam pazuda :D uzraksti Atverskapi.lv administracijai!

11 - 20 с 37