Savādi gan - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Savādi gan

Bija man pirms kāda laika pircēja, kura nopirka no manis dažas precītes. Pārskaitīja naudiņu, es saliku precīti paciņā, bet pēdējā brīdī ieraudzīju, ka vieniem meiteņu svārciņiem ir mazi, mazi pleķīši. Tāpēc aizskaitīju meitenei atpakaļ 2 ls par svārciņiem un uzrakstīju atvainošanās vēstuli, ka vieniem svārciņiem ir mazi pleķīši, tāpēc pielieku tos klāt kā dāvaniņu.  Meitene bija priecīga, ka saņēmusi labu precīti un vēl dāvaniņā svārciņus ar pleķīšiem un ielika man arī labu atsauksmi.

Pavisam nejauši pamanīju, ka svārciņi izlikti tirgošanā par 6 eiro.

Nebūtu mana darīšana par to, par cik meitene pārdod, jo svārciņi ir tagad vimas, lai dara, ko grib, bet..... žēl tās meitenes, kura nopirks nekvalittīvu precīti. Ja nu vienīgi iztīrīti ar spēcīgu traipu tīrītāju....

18.01.2014 21:09

un kura ir ta pardeveja?

18.01.2014 21:11

var iztīrīt pleķus, atkarīgs tik kādus. pati esmu mazgājusi drēbes dažādos veidos, bet tikai un vienīgi ar amway traipu izņēmēju, varu izņemt praktiski jebkuru pleķi. protams, iepriekš ir  liela noņemšanās, bet bērna drēbes bez tā nevaru izmazgāt. vispār nevaru neko izmazgāt, ja nav veikta vesela procesija ar šo līdzekli. agrāk viss kaut kā smuki mazgājās, bet nu kaut kā neviens mazgājamais līdzeklis jēdzīgi neko nemazgā. un runa nav par specifiskiem traipiem, bet pavisam ikdienišķiem.

18.01.2014 21:17

Tie ir te, skapī, vienīgie svārki 93 līdz 98 par 6 eiro. 

Tie ir pieteikti kā 3 gadus vecai meitenītei. Tā nebūs taisnība, jo ir šauri un labākajā gadījumā derēs līdz 1,5 gadiem. Par pārējo, ko šī meitene pārdod, kas no manis nopirkts, nav mana darīšana. 

Man pašai ir gana labs traipu tīrītājs, tāpēc nedomāju, ka tie bija iztīrāmi.

18.01.2014 21:28

ak sii cilveku velme pec pelnas..dabu leti vai pa brivu un tik tirgo pa augstu cenu..velpietam tepat...:( 

18.01.2014 21:44

Man skapii divas kleitas ,kuras pirku sheit- smukas, bet nedereeja. Kad liku sludinaajumu- nu sit mani nost, nu nevareju atcereeties pa cik pirku. ( daudz sheit peerku), veestules dzeeshu araa. Ja bushu ielikusi kaadu latinju mazaak- ok, bet ja nu buus  kaads lats vairaak- domaas,ka es arii baigo varku taisu :D

18.01.2014 21:52

> gamble

Man skapii divas kleitas ,kuras pirku sheit- smukas, bet nedereeja. Kad liku sludinaajumu- nu sit mani nost, nu nevareju atcereeties pa cik pirku. ( daudz sheit peerku), veestules dzeeshu araa. Ja bushu ielikusi kaadu latinju mazaak- ok, bet ja nu buus  kaads lats vairaak- domaas,ka es arii baigo varku taisu :D

nu sadi gadijumi nebij domati .. protams..ja noperc un neder tomer, tad tikai logiski pardot talak atkal:).. bet doma bij par tiem kas to dara sistematiski ar tadu nodomu..

Man jau šķiet,ka nopērkot prece kļūst par pircēja īpašumu un pārdevējam vairs nav nekādas teikšanas pār to. Nu, kā veikalā, aptuveni tā.

18.01.2014 21:57

> Vai kādam ir VĒL lētāk? :)

Man jau šķiet,ka nopērkot prece kļūst par pircēja īpašumu un pārdevējam vairs nav nekādas teikšanas pār to. Nu, kā veikalā, aptuveni tā.

..manuprāt šeit iet runa par cilvēka godīgumu.....

18.01.2014 21:58

Tāpēc jau arī rakstīju, ka par citu, ko meitene pirkusi no manis, man nav daļas.

Svārciņus uzdāvināju, jo bija mazi pleķīši. 

Tā tīrīja, ka palika 2X lielāki!  Kāpēc tā jāmelo? Nekā savādāk kā par melošanu tos nosaukt nevar. Es neko neteikti, ja  cena tiem būtu vēl saprāta robežās izejot no kvalitātes, bet 6 eiro... Tā meitene, kas nopirks, nebūs taču to naudu uz ielas atradusi?

18.01.2014 22:10

iet runa par džinsu svārciņi Uz 3 gadi?! 

1 - 10 с 11