Lai ziema silti - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Lai ziema silti

Skatos, ik pa laikam kads mekle siltus siltus ziemas zabakus lai kajas nesalst.Tad velejos uzzinat kads tad ir jusu ziemas apgerbs kura jutaties silti un labi:)

Man ziema ikdiena ir praktiska pieeja-sada tipa apavi, kalpo jau otro sezonu,(kajas var vilkt pat plano zeki, ja ilgi pa pelkem brien tad paliek mitras kajas bet ziema sniega ne reizi) un  siltas ziemas bikses:)(taka sleposanas, tik wienkarsakas..daudz kur pardodas..uz kabatam citam dimantini meitenem un biksem interesantas suves) un esmu sajusma.Nemaz negribu list tajas aukstajas dzinsas ne ar ieks ka cita:D  Un ja ilgak jauzturas ara aukstuma, tad wiennozimigi galwa piziks:))

19 Ответы

Arī gribēju tikko šādu tēmu izveidot :))

Nesen atklāju priekš sevis ka silti man ir tikai tad,kad velku kādu garu virsjaku, kura  piesedz ceļus un ir zemāka par tiem uz 15-20 cm,tad ir silti un neiepuš no lejas iekšā, bet ja virsjaka ir ceļgalu garumā ,pat ja tā ir biežaka un liekas ka ir siltāka,tad drebulis vienalga ir konkrēts!

Un kājās obligāti ziemas zābaciņi ar biezo siltinājumu+ zeķubikses+vilnas zeķes, jo man ir vienmēr ļoti auksti! :D

Aha, man arī ir silti kārtīgā pufā līdz ceļiem (pat gribētos vēl garāku :)) un kājās ziemas zābaki (nezinu kas viņiem par pildījumu, bet virsū plašākudums), ādas zābakos šādā laikā man ir auksti :)

Man dažreiz gribas divas cepures pat uzvilkt! :D

Es ar esmu ļooti saliga...ja kaut drusku plānāk vai iesēdīšos pietiekoši neuzsildītā automāšinā, viss...man probleāms ātri klāt(veselības)... Tāpēc ar ģērbjos kā nu var, pei kājas ko citi domās. Bet visvairāk man patīk, vīrieši... Iet meitene-gari blondi mati, īsa ādas leoparda jaciņa, īsi puszābaciņi, nu nevar nepamanīt, gan to ārišķību, gan plāno apģērbu, bet te eju es, pufīgajā mētelī, UGG ar cepuri,kurai spalvu kumšķis galā :D Domājiet kāds vecis uz manu pusi paskatās, nē :D Ak, muļļka vīrieši, aj zinātu cik mēs daudzas skaistas zem tiem biezajiem ziemas paunīšiem :) Nevainīgs

Es velku kerzas, jo tie ir vienigie normalie apavi, kas man ir...:D var ievilkt siltas zekes, tad ir ok.Parasti velku biezas zekubikses zem dzinsiem,ka  aribiezus dzemperus zem jakas, kura man gan stiliga - pasai S/m izm, a, nopirku sev XL, kura varu ielist dzili ieksa.:D cepures gan man nepatik nesat, bet citreiz uzlieku, ar iznemumiem.

Man arī vienalga,ka es izskatos ziemā,kad ir sals, it īpaši tāds :D Bet mani glābj vēja un mitruma necaurlaidīga speciālā plānā sporta virsjaka :)  Žēl,ka nav gara, arī neatteiktos, lai ir zem ceļiem vai pat līdz papēžiem,ja vajag kaut kur izskriet, kaut segu ņem līzdi :D

> Vita

Bet visvairāk man patīk, vīrieši... Iet meitene-gari blondi mati, īsa ādas leoparda jaciņa, īsi puszābaciņi, nu nevar nepamanīt, gan to ārišķību, gan plāno apģērbu, bet te eju es, pufīgajā mētelī, UGG ar cepuri,kurai spalvu kumšķis galā :D Domājiet kāds vecis uz manu pusi paskatās, nē :D Ak, muļļka vīrieši, aj zinātu cik mēs daudzas skaistas zem tiem biezajiem ziemas paunīšiem :) Nevainīgs

Ui, es atkal pie sevis klusībā tad žēloju tās meitenes, nu šitādā laikā īsies svārciņi un īsās jaciņas, tas ir briesmīgi, vismaz no mana salīgā cilvēka viedokļa :)

Piekrītu! Kāds skaistums tādos mīnusos? Tā var veselību pazaudēt līdz pēdējām,man tā draudzene ir staigājusi plikiņa ziemā,tagad problēmas...tik un skraida uz tualeti...Tie nav joki..

Es stāstu no dzīves. Gaidu pasta stacijā sūtījuma kurjeru, ienāk meitene, ksometika papilnam uz sejas, isa jacinja, džīnas, zābacinji, gari amti...šī tur flirtē, onkulis alimīgs :D Es stāvēju turpat, amni apt nepamanīja :D Un daudz zinu šadas situācijas no dzīves. Vīrieši reti kurš, kā mēs klabināsim kompānijā zobus ar puspliku meiteni :)

Es tikai saku par vīrieša muļķību- skatīties ziemā uz tādām un nempamanīt mūs- uggainās un ar garajiem džemperiem līdz potītēm :D

1 - 10 с 19