Kur pieaudzēt matus? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kur pieaudzēt matus?

Sveikas! Vai kādai no Jums ir pazīstama kāda laba meistarīte, kas pieaudzē matiņus? Būtu labi, ja būtu pēc iespējas lētāk, un lai būtu iekļauts darbs+materiāls. Interesē kapsulu pieaudzēšana. Rīga. 

29.01.2014 14:29

Es pieaudzeju. Paris darbi redzami draugos.lv iluta nemme

29.01.2014 14:30

Vai tad savu matu nav?

29.01.2014 14:42

> lvgirl

Vai tad savu matu nav?

Oij,oij :D:D

29.01.2014 14:52

Nu es jau neko. Vienkārši pieaudzēti mati izskatās neglīti. Es tomēr par to, ka savs paliek savs, lai arī kādi tie nebūtu. :)

29.01.2014 15:06

Pati pieaudzeju matus pie Elīnas Bērzkalnes (Kadiķes) , viņa dzzīvo Taalsos, bet strādā reizi nedēļā Rīgā Āgenskalnā. ļoti esmu apmierināta.

29.01.2014 15:07

> lvgirl

Nu es jau neko. Vienkārši pieaudzēti mati izskatās neglīti. Es tomēr par to, ka savs paliek savs, lai arī kādi tie nebūtu. :)

Nu nepiekrītu, ka pieaudzēti mati izskatās neglīti, tieši otrādāk - izskatās skaisti...protams, ja pareizi pieaudzē nevis iet pie neprofesionālām meistarēm. Pašai bija pieaudzēti un ļoti skaisti un dabīgi.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Bet iesaku iet uz pieaudzēšanu pie Santas Zvaigznes. Vari viņai draugos uzrakstīt. Ļoti jauka un laba meistare. :)

29.01.2014 15:09

http://www.draugiem.lv/profhair1.weebly.com/

Viņas web lapiņa!

29.01.2014 15:13

Nēsāju gan matus uz kapsulām, un aizmugurē piešūta trese. ļoti apmierināta. Kas tur neglīts, ja izvēlas atbilstošu matu garumu un toni.

29.01.2014 15:18

Исправлено 29.01.2014 15:19

> kriksis

> lvgirl

Nu nepiekrītu, ka pieaudzēti mati izskatās neglīti, tieši otrādāk - izskatās skaisti...protams, ja pareizi pieaudzē nevis iet pie neprofesionālām meistarēm. Pašai bija pieaudzēti un ļoti skaisti un dabīgi.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Bet iesaku iet uz pieaudzēšanu pie Santas Zvaigznes. Vari viņai draugos uzrakstīt. Ļoti jauka un laba meistare. :)

Varētu, lūdzu, atsūtīt viņas linku? Draugos ļoti daudzas ir ar tādu vārdu uz uzvādu :D

29.01.2014 18:48

> Princess♥

> kriksis

> lvgirl

Varētu, lūdzu, atsūtīt viņas linku? Draugos ļoti daudzas ir ar tādu vārdu uz uzvādu :D

Labots: šodien, 15:19

http://www.draugiem.lv/user/395651/#... - šeit links. :)

1 - 10 с 10