ebay uzcenojums - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

ebay uzcenojums

Meitenes, kuras uzliek tadus uzcenojumus, kad galva sareibst... 

Uzgaju uz vienas meitenes skapja un gandriz no kresla nokritu, 

naktskrekls tieshi tads pats ka man, kuru pirku ap 4eiro meitene tirgo pa 18eiro  

Kleitinu tirgo tieshi tadu pashu, ka man, kuru pirku plus minus 14eiro tirgo pa 30eiro

vai tiesham nevar citu macinus pazhelot..

Protams kas gribes i tik samaksas, bet vai tiesham ir tadi kas perk??? Pārsteigts

Pa tadu uzcenojumu var divas tadas kleitas iegadaties....

31.01.2014 13:15

Un man nav 18 jau sen dārgā ;)

31.01.2014 13:28

> Vita Dūra

> anda

Taa izskataas, ka nezini cik maksaa, izskataas , ka veikalaa ilgi neesi bijusi :)

Manas rakstura ipasiibas - neliist citu makos, nenoteikt citiem, kas viniem jadara un nenoradit , kas ir labi , kas slikti vel papildus apelejot pie morales , novelu ieguut arii tev. Iespejams, kad 18 buus pagajusi un akli nesekosi baram, domasi ar savu galvu,  šīs īpašības piemitīs arii tev.

Paklau, izvēleis izteicienus! Kas Tu man esi, māte? man nav 16, ali tu te man veidotu pāraudzināšanas stundu. Jā, sen neesmu bijusi jo audzinu bērnu :) Bet neesmu no mēness nokrtusi, nedomāju,ka cenas ir ANORMĀLI mainījušas pa pusgadu. Visu savu mūžu veikalos esmu pirkusi.  Un cita makā neviena te nelien, bet uzskata, ka tas nav godprātīgi. Tu vari būt tā ,kas citus muļķo, nopēr pēdējo suuu un pārdod pa zelta kluci. Veiksmi!

Maniem izteicieniem nav ne vainas... Apgalvojumam no pieņēmuma tomēr ir būtiskas nianses. Taa vismaz man augstskolaa maacīja.. tev arī lai veicas!

31.01.2014 13:33

Man augstskolā arī mācīja pietiekoši ;) Paldies :) Izlasi D. Goulmena "Emocionālā inteliģence", tad sapratīsi, kas jādara, lai otru nesadusmotu, pilnīgi svešu cilvēku nepazemotu.

31.01.2014 13:51

> Vita Dūra

Man augstskolā arī mācīja pietiekoši ;) Paldies :) Izlasi D. Goulmena "Emocionālā inteliģence", tad sapratīsi, kas jādara, lai otru nesadusmotu, pilnīgi svešu cilvēku nepazemotu.

Vispaar sadusmota tiku es..  Savus izteicienus izvēlos rūpīgi - darbs taads. Ja manis rakstiitos teikumus uztveeri personiski,  tad taa jau ir tava darīšana. 

61 - 64 с 64