Trenažieris - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Trenažieris

Esmu apņēmības pilna pieteikt karu liekajiem kilogramiem, bet ar fitnesa meiteņu bilžu aplūkošanu vien nepietiek. Tad nu nolēmu iegādāties trenažieri, taču man nav ne mazākās nojausmas kāds būtu tas labākais! Velo? Eliptiskais? Steperis? Izgāju cauri sludinājumu un interneta veikalu piedāvājumu jūrai, taču gudrāka nekļuvu. Varbūt kāda var padalīties pieredzē? Kāda tipa trenežieri ieteiktu pirkt? Kādu ražotāju? Kādiem parametriem pievērst uzmanību? 

P.S. Zinu jau zinu, rāms rīta skrējiens būtu visvērtīgākais risinājums, taču šādas iespējas man nav, sežu mājās ar mazuli. 

17 Ответы

Un ,atvainojos,ka iejaucos, un varbūt kāda laba sporta zinoša var pateikt,kā dabūt "mīlas rokturus" nost,kuri uzsedusies virsu gurnu kauliem pec dzemdibam... Izskatas man,ka vidujlis sākas no krūšu daļas :(

Un man draudzenei ir Velo... Ātri šai apnika :) bet slodze ir, man ar reizi pietika,lai saprastu,ka darbiņš nav viegls kā ar parasto velosipēdu.

nu tie velo ari ir dažādi.. cietiem to slodzi var noņemt tiktāl ka nezin pectam kā apstāties :D bet to es neisaku pati ar tadu biju sev kājām muskuļus nesmukus uzaudzējusi, tajau labāk skriešana

Man mājā ir eleptiskais, arī kaut kā dīkstāvē stāv

Mīlas rokturīšiem nepatiks masāža. Vakummasāža ir ļoti efektīva, taču tām, kurām problēmas ar zemādas asinsizplūdumiem (bieži parādās grūtniecības laikā un pēc dzemdībām) gan nevajadzētu riskēt tos zili sārtos nesmukumus padarīt vēl redzamākus.

neiesaku,iesaku labak ara skriet

visu var panakt ari uz paklajina:)

vari pameklet skreijcelinjus. ir dazhadi noperkami. uz tiem vislabak un pareizak var iemacities skriet, jo vari pamazam atrumus mainit. es uz tada macijos iet tg skriet. ara nekad nespesi lenam nobremzet nevis strauji apstaties. :)

tam kuras nedrikst skriet, ari steperi nevajadzetu, tas tomer ir tikai kajam. tad jau labak pa trepem skriet augsha, ja ir pieejama kada kapnjutelpa. :)

man patik kompleksie kur var vairakus vingrojumus dazadam muskulgrupa pildit, bet tiem loti kvalitate jaskatas. ritenis gan nepatiik. patik tie, kur var trenet ciskas savelkot un atplesot kajas utt. tasir superigs, rezultatu pati nejutisi, bet mans draugs gan sajuta atskiribu pec paris dienam. :D tos var majas ari ar gumiju un bumbinju pildit tada pasha metode. vai kadam palugt pavilkt preeja virziena kajas. :) man ta fizioterapeite sanatorija macija. neieteiktu iesacejam un nesportiskam meitenem njemt atseviskus tren. kadiem ats vingrojumiem ko tapat var izdarit. piemeram presei no topshopa- masa nopirka- mesls.

labs ir ari airetajs roakm un  kruti, slodze laba, to ari var darit majas, paldot savam virietim nogulties zem teis un airet ar vinja rokam. tik skaties, ka nesakudi... :D

nu ir visadi tie apaati, galvenai lai ir kardio slodze un javeic ari arejas lietas, piemeram masazhas, ietishanas, udensproceduras un OBLIGATI SAVELKOSIE KREMI LAI PECTAM ADA NEKARAJAS.

laba aizej pie kada darga profinja uz vienu kons lai paaka ko tiesi tev vajag un ko nevajag.

Iesaku vislabak uzdot sadus jautajumus fitnesa trenerim.:)Vins sapratis ko tew labak wajag..un warbut pat trenazieris nebus nepieciesams..jo biezi wien cilwekiem ta apnemsanas atri pazud un trenazieris kakta nobazts paliks putekliem apaugot..

sew neiegadatos trenazieri jo apmekleju trenazieru zali....bet wienigais ko pirktu butu skrejcelins. wingroju majas.. ir loti duadz wingrojumi ko war izpildit neejot uz trenazieru zali..man tad awesela programma..(mazliet welak gan bus jaapmekle, jo dazam gurpam ir tadi wingrinajumi kas uz trenaziera izpildami pilnvertigi)bet skrejcelinu paspidzinat eju uz sporta zali..jo tas man nepieciesams lai uztaisitu kolosalu kardio treninu papildus ikdienas vingrojumiem..

sakuma saku ara..bett kad dramatiskie minusi uznaca un pardomaju..patik jau ara skriet bet nu ne gluzi 20grados..ta wieta aizeju uz trenazieru zali izpildit treninu:) 

naks labaks laiks bus atkal jalien ara:) jo nu skrejcelins man nedod ne weju ne sauli ne parejo..kas pagrutina skriesanu:) tamdel jau uz skrejcelina wieglak skriet:D 

> Vita Dūra

Un ,atvainojos,ka iejaucos, un varbūt kāda laba sporta zinoša var pateikt,kā dabūt "mīlas rokturus" nost,kuri uzsedusies virsu gurnu kauliem pec dzemdibam... Izskatas man,ka vidujlis sākas no krūšu daļas :(

Mate gogle ir loti zinosa.un Youtube.com arii.. atliek tikai pameklet ..konkreit pildot tiki rokturisiem vingrinajumus swars nepazudis:P japilda wisam kermenim..wisam muskulu grupam:) 

http://www.powerbody.lv/important/item/29-pareizs-uzturs

1 - 10 с 17