Trenažieris - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Trenažieris

Esmu apņēmības pilna pieteikt karu liekajiem kilogramiem, bet ar fitnesa meiteņu bilžu aplūkošanu vien nepietiek. Tad nu nolēmu iegādāties trenažieri, taču man nav ne mazākās nojausmas kāds būtu tas labākais! Velo? Eliptiskais? Steperis? Izgāju cauri sludinājumu un interneta veikalu piedāvājumu jūrai, taču gudrāka nekļuvu. Varbūt kāda var padalīties pieredzē? Kāda tipa trenežieri ieteiktu pirkt? Kādu ražotāju? Kādiem parametriem pievērst uzmanību? 

P.S. Zinu jau zinu, rāms rīta skrējiens būtu visvērtīgākais risinājums, taču šādas iespējas man nav, sežu mājās ar mazuli. 

30.01.2014 18:54

vairakas reizes esmu uzgajusi rakstus, ka vislabakais no visiem trenazieriem majas apstakljos ir vecaa labaa lecamaukla!! Tikai jazin nopirkt pareizo izmeru pec sava auguma!! Protams, esmu apdomajusi variantu pati palekaat, jo pec berninja nav vairs kaa gribetos augums, bet lecamauklai tomer vajag diezgan daudz brivas vietas majaa/dzivoklii!! :)

pashai ir bijis easy shaper (sapratu, ka presiti vieglak taisiit bez tada), skrejcelinsh, kursh atri saaka kalpot par pakaramo un velo, ko atri vien atdevu atpakalj, kas man to bija aizdevis!! :) tagad ir originalais hoola hoop rinkis, kas pirkts pirms kadiem 5 gadiem vrb, ko pagriezju shad un tad, jo nenormali saap saani, kad griezj!!

taa teikt, nekaada sportiskaa neesmu, bet shad un tad uznakusi lielaa apnjemshanaas, kas atri vien man pariet, tapec esmu sapratusi, ka pirkt kaut ko dargu majas apstakljos - nav laba doma. 

bet taas ir tikai manas domas un mana pieredze, taa teikt!! :)

30.01.2014 19:30

tas hoola hoop rinkis nekas labs naw..nesaprotu kamdel wisi winu perk:D kads gudrs cilweks medicinas joma teica kad wins nelabweligi uz skriemeliem iedarbojas..

lecamaukla ir tikai papildinajums ko war izmantot parejiem wingrinajumiem, ja reiz tik loti lekt patik:)

kamdel presei wajadzigs pirkt easy shaper? wisus wingrinajumus presei maja uz paklajina war izpildit..augsejai presei, sanu, apaksejai un wisam kopa:)

tiesi tapat war izpildit ari wisam parejam muskulu grupam wingrinajumus:) 

tamdel nesaprotu kamdel wajag naudu teret par wisadam iericem un papildlidzekliem:) 

pat hanteles war nepirkt, ko war ar wisu ko aizstat:)

03.03.2014 16:08

iesaku un lietoju eliptisko trenažieri - saudzīgs locītavām un nav jāsēž, ja sēdošs darba veids, tad pat nev vēlams velo. svarīgi šādu trenažieri pērkot - magnētiskās lentes(tās, kas griež spara ratu), ar lielāku slodzes līmeni, jo ilgāk kalpos noteikti -  ne 8 kg, bet noteikti vairāk. iesaku KETTLER - jā dārgs, bet labs un jau sen ir sevi atpelnījis. mīnuss - paliels, istabas interjeru neglaimo. jāvingro vismaz 3x nedēļā, lai dedzinātu taukus noteiktā sirds ritmā vismaz 40min. man ir bērns mājās, lietoju trenažieri 3x ned no rīta, kad visi guļ, tukšā dūšā, jo tad tauki dedzinās tieši no rezerves, un esmu izvingrojusies un miers vakars brīvs. bet trenažieris ir jālieto - tāpat  tauki nepazudīs.

03.03.2014 16:12

Vienmēr der atcerēties 80% UZTURS un 20% Sports

05.03.2014 13:24

Peerc eliptisko:) veselibai vismazaak kaitiigs, sirdi nenoslogo un mugurkaulu :)

05.03.2014 13:26

un riita skreeiens nav nemaz tas labaikais risinaajums, jo noslogo mugurkaulu...taapat ir ar skrejceliniem un velo trenazhoriem:)

11.03.2014 10:45

Tišanovas komentārs interesants - ja no rīta skrējiens noslogo mugurkaulu  - tad kurā diennakts laikā tas ar attiecīgo aktivitāti netiek noslogots? turklāt es rakstīju, ka nevis skrienu, bet "slēpoju" uz eliptikskā trenaž.

11 - 17 с 17