Negatīvs... - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Negatīvs...

Kaut kkā palasot visas tēmas p,paliek ļoti bēdīgs un negatīvs noskaņojums..Gandrīz katra tēma ir skandāls u strīdēšanā.. Vai tiešām nav nekas,par ko varētu draudzīgi paklačot kopīgi? Pasmieties.. Ārā tāpat ir pelēks un  drausmīgs laiks,varbūt radīsim vismaz iekšā labu un draudzīgu noskaņojumu...

31.01.2014 08:40

Nju pie mums pašlaik snieg :))

31.01.2014 08:41

Auksts laiks, maz sniega....laikam tādēļ rodas tāds depresīvs noskaņojums. Man gan nē, bet tiešām varētu būt vairāk pozitīva... :)

Lai Jums visām jauka diena!

Smaidīsim vairāk....Aci miedzošs

31.01.2014 08:42

Un šausmonīgs vējš:) Mazo kavalieri šonakt ņēmu blakus, lai kopā siltāk :D

31.01.2014 08:50

Liepajas pusē auksts, un liels vējš!

Mums arī abas mazas gulēja blakus, bija nosalušas.. kopa siltak :)

31.01.2014 08:50

...un atkal mana foruma tēma tika izdzēsta.... nevaru saprast, laikam tādēļ, ka neesmu apstiprināts lietotājs, jo citu meiteņu tēmas par aktuāliem piedāvājumiem, maiņu neizdzēš.... bet tādēļ jau neiešu te dusmoties, jāuzēd šokolāde un būs labi...Smejošs

31.01.2014 08:55

Jā meitenes,kad bija sals bez vēja,bij avēl ok, bet tagad,sākās īstā izdzīvošana vai nē :D

31.01.2014 09:00

> Saule

...un atkal mana foruma tēma tika izdzēsta.... nevaru saprast, laikam tādēļ, ka neesmu apstiprināts lietotājs, jo citu meiteņu tēmas par aktuāliem piedāvājumiem, maiņu neizdzēš.... bet tādēļ jau neiešu te dusmoties, jāuzēd šokolāde un būs labi...Smejošs

Tāpēc, ka bija atklāta pašreklāma sadaļā "pārdod" :)

31.01.2014 09:10

Man ar Kandavas puse tads vejs,pa nakti kaut kas uz jumta uzkrita,bail iet skatities,varbut jumts vairs nemaz nav! :D

31.01.2014 09:11

Saule-Manas tēmas arī dzēš :D Ar nesaprotu kāpēc jādzēš, ja lētāk pārdodu kādu preci... Baidos rakstīt atkal :D,bet gribējās paŗdot foršu grāmatu topošajām mammām, izdzēsa. Eh :)

31.01.2014 09:15

> Vita Dūra

Saule-Manas tēmas arī dzēš :D Ar nesaprotu kāpēc jādzēš, ja lētāk pārdodu kādu preci... Baidos rakstīt atkal :D,bet gribējās paŗdot foršu grāmatu topošajām mammām, izdzēsa. Eh :)

Dīvaini gan, jo grāmata,nav drēbes, tā neiederās citās sadaļās... 

1 - 10 с 47

Последнее на форуме
AtverSkapi uzlabojumi
Naktsvijole 22 минуты назад
Izpārdodu
Dress VIP 1 час назад
puikam
Kristīne Muska сегодня, 05:58
Meklēju
best_price сегодня, 02:29
Dzeltena!
IECH вчера, 21:52