Negatīvs... - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Negatīvs...

Kaut kkā palasot visas tēmas p,paliek ļoti bēdīgs un negatīvs noskaņojums..Gandrīz katra tēma ir skandāls u strīdēšanā.. Vai tiešām nav nekas,par ko varētu draudzīgi paklačot kopīgi? Pasmieties.. Ārā tāpat ir pelēks un  drausmīgs laiks,varbūt radīsim vismaz iekšā labu un draudzīgu noskaņojumu...

31.01.2014 09:16

Gaidāms salstošais lietus.Un man rīt uz darbu. RaudulīgaisBūs jāiegādājas šipenes. Smejošs

Lai jauka dieniņa.!!!!!!

31.01.2014 09:17

> Vita Dūra

Saule-Manas tēmas arī dzēš :D Ar nesaprotu kāpēc jādzēš, ja lētāk pārdodu kādu preci... Baidos rakstīt atkal :D,bet gribējās paŗdot foršu grāmatu topošajām mammām, izdzēsa. Eh :)

Kas pa grāmatu? :)

Esmu topošā māmiņa :)

Interesē kaut ko lētāk interesantu iegūt :)

31.01.2014 09:23

Brenlijas grāmata-Bērniņu gaidot :) Pa katru mēnesi ko jūt māmiņa ko mazais, ka aug utt. ļoti interesanta ar humora devu un bieza :) J ainterse raksti man uz pastu :)

Gramata nav drebe,ja, bet citi te diskute par gramatam, ka nopirks utt....

Исправлено 31.01.2014 09:38

> lienīte

> Vita Dūra

Saule-Manas tēmas arī dzēš :D Ar nesaprotu kāpēc jādzēš, ja lētāk pārdodu kādu preci... Baidos rakstīt atkal :D,bet gribējās paŗdot foršu grāmatu topošajām mammām, izdzēsa. Eh :)

Ļoti priecīga ziņa! Lai tev viss klājās labi un viegli! :)

31.01.2014 09:29

> Saule

...un atkal mana foruma tēma tika izdzēsta.... nevaru saprast, laikam tādēļ, ka neesmu apstiprināts lietotājs, jo citu meiteņu tēmas par aktuāliem piedāvājumiem, maiņu neizdzēš.... bet tādēļ jau neiešu te dusmoties, jāuzēd šokolāde un būs labi...Smejošs

jaunie noteikumi ir jāizlasa

9. Aizliegts dublēt vienu un tā paša satura diskusijas tēmu

13. Foruma sadaļa Pārdod paredzēta tikai sludinājumiem, kas neiederas citās portāla sludinājumu sadaļās. Sadaļā Pārdod, kā arī visā forumā aizliegts izvietot pašreklāmu un paziņojumus reklāmas nolūkos.

31.01.2014 09:32

> Vita Dūra

tas navsaistīts ar autortiesībām?

man atverskapi.lv izdzēsa sludinājumu,kapārdodu bērnu foto albumus sadaļā bērneim-dažādi-dažadi. Un tā ari viņi man nav atbildējušu uz jautājumu Kāpēc? Ko esmu pārkāpusi?!

31.01.2014 09:46

> Perle

> lienīte

> Vita Dūra

Ļoti priecīga ziņa! Lai tev viss klājās labi un viegli! :)

Labots: šodien, 09:38

Liels paldies.. :)

Lai Jums visām meitenēm jauka diena un foršas brīvdienas :)

31.01.2014 10:12

Hei, hei... labs rīts!!! Beidzot kāda laba diskusija pavērusies. Neskatoties, ka laukā ir baigais "draņķis" un ar mazo jau kā nedēļu neesam bijuši ārā, tomēr, ieslēdzot sildītāju ir baigi omulīgi. mazais smuki spējējās, pati malkoju kafiju un gaidu vakaru, kad beidzot vīrs mājās (no vairāku dienu komandējuma) un pašā vakarā vēl ciemiņus. domājams, būs jauks vakars. Vēl jāsataisa cepumbiezpien kūka (iz bērnības) un jāuzrullē daudzd, daudz suši... :)

31.01.2014 10:19

>veta123

Oi,nevajag par suši...es te ceptus kartupeļus ēdu :DSuši nav ēsts kopš pagajuša gada :(

11 - 20 с 47

Последнее на форуме
Izpārdodu
Dress VIP сегодня, 07:48
puikam
Kristīne Muska сегодня, 05:58
Meklēju
best_price сегодня, 02:29
Dzeltena!
IECH вчера, 21:52