Negatīvs... - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Negatīvs...

Kaut kkā palasot visas tēmas p,paliek ļoti bēdīgs un negatīvs noskaņojums..Gandrīz katra tēma ir skandāls u strīdēšanā.. Vai tiešām nav nekas,par ko varētu draudzīgi paklačot kopīgi? Pasmieties.. Ārā tāpat ir pelēks un  drausmīgs laiks,varbūt radīsim vismaz iekšā labu un draudzīgu noskaņojumu...

31.01.2014 14:03

> veta123

Nu tā biezpiencepum - kūka sasmērēta. Vēl atlikuši suši, bet tos  tik sanāks vakarā, jo lasis nav.

Tu mani nenormāli kārdini ar to kūku :D Kaut esmu arī trakā pēc suši,bet kaut kā kūka šoreiz skan maģiski :D

31.01.2014 14:06

Исправлено 31.01.2014 14:07

> Perle

> veta123

Nu tā biezpiencepum - kūka sasmērēta. Vēl atlikuši suši, bet tos  tik sanāks vakarā, jo lasis nav.

Tu mani nenormāli kārdini ar to kūku :D Kaut esmu arī trakā pēc suši,bet kaut kā kūka šoreiz skan maģiski :D

Tad tik joz uz bodi - selgas cepumi, saldais krējums, vājpiena biezpiens + pēc vēlēšanās vēl šis un tas (man - brūkleņu ievārījums, bet banāni, mandrīni dekoram). Marmelādes - neieredzu, tāpēc nelieku. :)

31.01.2014 14:07

> Vita Dūra

Paldies meitenes :) Un jaa, man looooti vajag tos kg,esmu 172 gara un sveru 55... Un jaa, ir viss minetais no ALdas puses...

Manai draudzenei identisks svars un augums, bet viņa par to galīgi nesatraucas.. :D :)

31.01.2014 14:14

> veta123

> Perle

> veta123

Tad tik joz uz bodi - selgas cepumi, saldais krējums, vājpiena biezpiens + pēc vēlēšanās vēl šis un tas (man - brūkleņu ievārījums, bet banāni, mandrīni dekoram). Marmelādes - neieredzu, tāpēc nelieku. :)

Labots: šodien, 14:07

Jā,man bērnībā arī tādu deva! Mēs ar omu vēl likām iekšā aprikozes,žāv.plūmes un rozīnes,man tagad pat siekalas tek! :D

31.01.2014 14:14

Ja mazais nebūtu galīgi noēdis manus dārgumus, varbūt samierinātos, bet tagad kopskats nav skaists īpaši :D

31.01.2014 14:22

> Perle

> veta123

> Perle

> veta123

Labots: šodien, 14:07

Jā,man bērnībā arī tādu deva! Mēs ar omu vēl likām iekšā aprikozes,žāv.plūmes un rozīnes,man tagad pat siekalas tek! :D

Mēs bērnībā taisījām ar želejkončām - cepummājiņas - tādus trīsstūrīšus no 3 selgas cepumiem un grieza tad uz pusēm. Plūmes un aprikozes neikām. Oi, forši atcerēties.

31.01.2014 14:26

Исправлено 31.01.2014 14:26

jā,tieši tādus trījsturīšus :D :D  mums oma ar brāli vēl taisīja tādas mājiņas,vispirms salika kubiņu no selgām ar biezpienu un pa virsu šo trījstūrīti ar odziņām,baaa, es nevaru,kā es gribu atgriezties savā bērnībā, omai vēl bija tāds smuks apaļš galds ar smuku galdautu zaļā krāsā ar baltajiem zieidiem,kā mums patika dzert tēju ziemās ar visādam kūkam un cepumiem ko cepa oma :D

41 - 47 с 47

Последнее на форуме
Pērku zaļu kleitu
Jana сегодня, 01:02
Nike apavi
saulite сегодня, 00:01
Puikam
endzi вчера, 18:26
Soma
endzi вчера, 18:24