Viltojumi - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Viltojumi

Mans beidzamā laika šokējošākais atklājums - izlasīju, ka tiek pārdoti pakaļdarinājumi smaržām. Kur ir fiška tādas nopirkt un lietot ? Nu labi, somas, drēbes, aksesuāri, bet smaržas- vai viņas smaržo tāpat kā īstās ?

31.01.2014 12:12

Tikko ieliku pārdošanā smaržas. Vēl pārjautāju mammai, vai negrib lai atdodu un uzpūtu nedaudz viņai uz rokas. Mamma jau pirms pusstundas uzkāpa augšā, es vēl smoku tajā mākonī. Kas par noturību :D

31.01.2014 12:15

Es reiz iegadajos viltojumu D&G, aromats itka lidzigs, bet Meitenes galvu pacelt nevareju, elligas sapes  mocija no smarzham, ta bija pirma un pedeja reize, kad pirku shadu leto variantu..

Un pec tam uzgaju interneta, kad shim letajam variantam tiek pievienota viela( neatceros jau) kas var izraisit sliktu dushu, galvas sapes, alergisaks reakcijas...

31.01.2014 12:17

Un, aj apdomā, samaksā to reālo summu, bet Tev tie 100ml varbūt gadu iet ( man tā ir), bet pakaļējais darinājums zieit divreiz ātrāk, ja ne visas 10! Un pērc un pērc.

31.01.2014 12:25

nu.. pat pamperi atshkiras polju no vācu :) polju smako pa visu māju :D

31.01.2014 12:27

Pasūtiju māsai smaržas priekš drauga lai atved no anglijas nu super,drebes pat peec vairakaam dienam smaržo kā tiko būtu iepūties,tādām ir jābūt īstām smaržām...

31.01.2014 12:28

vārbūt ir kāds veids kā var atšķirt pakaļdarinājumu smaržām uzreiz veikalā? es te vīram biju pasūtījusi caur membershop beckham smaržas interesanti ir vai nav īstās :) jo 220.lv pat ar atlaidi dārgāk 

31.01.2014 12:28

> cenas lejā - 1Ls pret 1€

nu.. pat pamperi atshkiras polju no vācu :) polju smako pa visu māju :D

Vai ne,drausmas kā tie pampēri smako,pat negribas mazajam tadus likt!

31.01.2014 12:29

axxa es tapec perku no privatpersonas kas ieved no vacijas :) sanak ljoti izdevigi un pieved pie maajaam :) 

31.01.2014 12:46

feiku un oriģinalu pudelītes atširas nedaudz, vieglākas pec svara, izskatās "lētāk, pat paciņu krāsa izskatas citādāk un daudzie feiki pec laika arī maina krāsu, paliek ar dzeltenu vai brūnu nokrāsu un protams nav jābut drausmīgai spirta smaikai pirmos mirklos, tāda parasti piemīt nekvalitatīvai produkcijai. Ir arī labas kvalitātes smaržu kopijas, bet viņas maksa dauz lētak nekā to pardod pie mums.

31.01.2014 12:46

feiku un oriģinalu pudelītes atširas nedaudz, vieglākas pec svara, izskatās "lētāk, pat paciņu krāsa izskatas citādāk un daudzie feiki pec laika arī maina krāsu, paliek ar dzeltenu vai brūnu nokrāsu un protams nav jābut drausmīgai spirta smaikai pirmos mirklos, tāda parasti piemīt nekvalitatīvai produkcijai. Ir arī labas kvalitātes smaržu kopijas, bet viņas maksa dauz lētak nekā to pardod pie mums.

11 - 20 с 40