Viltojumi - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Viltojumi

Mans beidzamā laika šokējošākais atklājums - izlasīju, ka tiek pārdoti pakaļdarinājumi smaržām. Kur ir fiška tādas nopirkt un lietot ? Nu labi, somas, drēbes, aksesuāri, bet smaržas- vai viņas smaržo tāpat kā īstās ?

31.01.2014 12:50

Būtu tikai godīgi, ja mēs varētu izvēlēties - šeit oriģināla prece -dārgāka, bet šeit - kkur citur ražota - lētāka.

Par piemēru, Somijā, veikalos ir atsevišķa preču grupa maznodrošinātajiem- daudz lētāk, jo ražotājs stipri ieekonomē uz iepakojumu, mārketingu un citām ekstrām, tikai ne uz produkta kvalitāti( diemžēl pie mums nonākošās preces tieši diametrāli pretēji). Turklāt šo ražotāju dotē valsts, kā atbalsta programma grūtībās nonākušiem pilsoņiem.

31.01.2014 12:55

Smejošs Nu gan atklājums. Tādus viltojumus un pakaļdarinājumus tirgo jau no sākta gala... iepērk turcijā pa kapeikām un tirgo te kā oriģinālas - Kolonna, Douglas, Kristiana utt. Reti kuras (šaubos, vai vispār var) LV ir oriģinālas. Sen jau visi smaržas pērk TaxFree zonā, ārzemēs vai sūta no ārzemēm... Vismaz man zināmi cilvēki tā dara. LV tādu naudu maksāt un vēl par feikiem...

31.01.2014 12:57

Un lai atšķirtu oriģinālas no laba pakaļdarinājuma ir jābūt ļoti lielam speciālistam. parastajam mirstīgajam to neatšķirt.

Iesākumā ieteiktu apstaigāt dažādus smaržu veikalus, pasmaržojot vienas un tās pašas smaržas. Domāju, ka nāksies atklāt - aromāti vienām un tām pašām smaržām atšķirsies vismaz 1-2 veikalos. Un kuras ir īstās ???

31.01.2014 13:01

Bet tā arī ir, es nezināju, jo apģērbu, apavus, aksesuārus utt pērku ārzemēs. Neesmu tik turīga, lai varētu atļauties šajā valstī iepirkties :D

31.01.2014 13:02

Sabīne ko ta es tad tur staigashu pa veikaliem ja viņiem ar nav īstās :D atsūtiet man kādu labu ārzemju saitu (:

31.01.2014 13:06

jāskatas uzmanīgi uz iepakojumu, ja ir rakstīts ka MADE IN FRANCE bet valsta kods uz iepākojuma ir citas valsts kodi (tas bieži arī notiek) tad jau var saprast ka kaut kas nav kartība, parasti smaržas nāk no Francijas koda 30-37, Anglijas 50, Itālijas 80-83, ASV 00-13.

31.01.2014 13:07

Vai ir iespēja iegādāties pie kādas orginalas smaržas no ārzemēm vestas?

Pati bieži pērku pakaldarinajumus un man netraucē, jo tāpat ir noturīgi, tikai pudelīte vieglāka. Bet draugam gribu nopirkt pavisam orginalas.

31.01.2014 13:07

Es kopšs tā laika kad pabiju īŗijā smaržas šeit lv neperku,jo liekas galigi nekvalitatīvas un dārgas,tur pat nav tik dārgas orģinālās......

31.01.2014 13:46

Alfā ir viens veikals kur tirgo smaržas no Francijas,pērku tikai oriģinālos.

Jau 4 gadus nelietoju Lolita Lempicka smaržas,apnika,tagad saku atkal lietot,ta iepatikās un nav ne vainas,nav sabojājusies tapēc ka oriģinālie.

31.01.2014 13:47

Исправлено 31.01.2014 13:49

> Vivi

jāskatas uzmanīgi uz iepakojumu, ja ir rakstīts ka MADE IN FRANCE bet valsta kods uz iepākojuma ir citas valsts kodi (tas bieži arī notiek) tad jau var saprast ka kaut kas nav kartība, parasti smaržas nāk no Francijas koda 30-37, Anglijas 50, Itālijas 80-83, ASV 00-13.

Jā, esmu dzirdējusi, ka kaut kādi kodi esot jāskatās un internetā varot pārbaudīt vai smarža ir feiks vei nē

P.S. Cik uzticami ir ārzemju i-veiklai? Fragrancedirect, allbeauty, strawberrynet (šie nebija no Taizemes?) - ir oriģināli vai nav?

21 - 30 с 40