Ar prieku vēlos iepazīstināt jūs ar sevi - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Ar prieku vēlos iepazīstināt jūs ar sevi

Sveiki, AtverSkapi, lietotāji!

Ar prieku vēlos iepazīstināt jūs ar sevi! Mani sauc Alina.Ki.

Jau divus gadus ar pilnu atdevi esmu iesaistījusies portāla dzīvē un tā uzlabošanā. Līdz šim biju atbildīga par AtverSkapi.lv mārketingu un sociālajiem tīkliem, bet drīz es pārņemšu arī administratora un jūsu palīga vietu šajā vietnē.

Pieņemt šāda liela portāla vadību ir liela atbildība, bet es nebaidos no izaicinājumiem. Es ceru, ka laika gaitā es kļūšu tik pat laba, kāds bija Toms Olups, lai viņam veicas viņa jaunajos izaicinājumos!

Neesiet pārāk bargi pret mani, un es, savukārt, centīšos darīt visu, kas manos spēkos, lai jūsu portāla lietošana būtu pēc iespējas ērtāka un patīkamāka.

Es uzskatu, ka ticība projektam un tā lietderība cilvēkiem ir panākumu atslēga. Es pati  izmantoju portālu, tāpēc “starp mums meitenēm” es varu padalīties ar saviem ātras un produktīvas pārdošanas noslēpumiem.

Novēlu jums labu dienu un patīkamu tirgošanos!

27.03.2019 13:16

Исправлено 27.03.2019 13:17

Saku paldies visiem AtverSkapi.lv lietotājiem par gandrīz 3 gadus ilgušo sadarbību un iespējams tiksimies kādā citā DELFI projektā!

Veiksmi Alinai ar jauno izaicinājumu un ticu, ka viss izdosies! :)

27.03.2019 15:33

Tom, lai veicas! Apbrīnoju spēju konstruktīvi un mierīgi komunicēt pat sarežģītajos gadījumos :) 

09.05.2019 13:55

Sveiki.Varbut tos 30 bezmaksas sludinajumus palielinat vismaz lidz 50 ?Katru dienu seit esmu,ka nemainas,ta nemainas nekas,liekās viss izmiris.Nekadi jauni sludinajumi ari netiek pievienoti.Ari pirktspeja lidz ar to nekāda.Pedejo reizi prece tika nopirkta tikai februari.Un ari tad tikai viena lieta,diemzel:(

09.05.2019 14:38

vanes pati pirktu savu piedavajumu????

09.05.2019 14:40

"Atverskapi  izvele "  pa 5 dienam nemainas, kad jau vairakie gabali ir pardoti .Pec tam 2 dienas katru dienas mainas un atkal stav 3-5 dienas. Agrak katru dienu mainijas, tika papildinats, izņemot sestdien un svetdien(  jamainas ari brivdienas manuprat) . Kolekcijas tapat , agrak vairak preces pievienojas  , tagad 3-4 pievieno pec katram 3-5 dienam un viss. Kolekcijas  un atverskapi izvele domatas lai pardotas preces karajas pa 5 dienam? Vestule nav iespejams izdzest bildi. Pievieno nejauši nepareizo bildi, dzeš viņu , suti vestule un ši izdzesta bilde radas saraksta. 

09.05.2019 16:25

Vanes - es abonēju neierobežotu sludinājumu skaitu un neteiktu, ka ir labāk nekā ar 30 sludinājumiem. Tikai tāpēc, ka te vienlaicīgi apgrozās ap 100 lietotāju dienā, nolēmu pamēģināt andeli. Tur, protams, pērk labāk, jo nemainīgi pāri tūkstotim lietotāju apgrozās, bet mans novērojums ir tāds, ka ja cilvēkam neko nevajag, viņš arī nepirks. Man skapī stāv pilnīgi jaunas lietas par ļoti zemām cenām, bet cilvēkiem nevajag. Parasti izķer apģērbu pa ļoti, ļoti zemu cenu, bet arī ne vienmēr. Stāv jaunas kleitas pa 2 eiro, bet vienkārši tās nevienam nav aktuālas un tas ir jāsaprot. Nekādas akcijas arī te nestrādā, tāpēc, es domāju, ka bezmaksas sludinājumu apjoma palielināšana neko nemainītu. Bet te ir pluss, ka vismaz ir jēga likt kaut ko ļoti lētu, jo vismaz tie 30 slud. ir bez maksas ;)

09.05.2019 16:47

Man ir ari otrs profils seit,kurā jau vairakus gadus pārdodu.Apmeram gadu atpakal,kad vareja pievienot neierobezotu skaitu sludinajumus pirktspeja bija laba,jo visu laiku vareja kaut ko jaunu pievienot un lidz ar to ari skatijumi vairaki.Agrak pirkumi, minimums bija tris reizes menesi,bet tagad vispar nekā.

Būtu arī diezgan forši, ja tiktu izveidota atverskapi aplikācija telefonā, lai nav jāiet caur internetu. Aplikācijā uzreiz izlektu ziņojums, ka kādam interesē sludinājums vai pievienots favorītiem. Būtu daudz ērtāk un ātrāk, jo dažkārt cits cilvēks gaida pus dienu, kamēr otrs izdomā ieiet portālā un atbildēt.

10.05.2019 06:50

Ir tāda lieta, kā Push paziņojumi. Saņem ziņojumu, ka ir atnākusi vēstule un kāds interesējas par Tavu sludinājumu atverskapi.lv.

08.06.2019 11:56

Исправлено 08.06.2019 11:57

Inky beidzot oficiàli "pie šprices" ;)

1 - 10 с 12