lietotaju perles - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

lietotaju perles

Ka butu,ja butu profila sadala,kura lietotajas varetu ielikt kadu super duper mantu,kuru nekad nepardos :) Katrai tacu ir apgerbs,kurs mils,ekskluzivs un neatkartojams :) Vai ari ka pasas meitenes ikdiena gerbjas.


10 Ответы


Var likt galerijās ;)


Alda:  Laba doma.

> Visam - 50%

Var likt galerijās ;)

Tas nebūs interesanti


ups :D kaut ka neiedomajos,ka tur var likt


> Alda

ups :D kaut ka neiedomajos,ka tur var likt

Protams, pievieno piemēram (tikai piemēram :)) mani favorītiem, un es katru dienu pirms iziešanas no mājām nofočētu savu outfitu :D


Visam - 50%>

 Katru dienu?!?! :D :D tas bus par traku :D 


:D


man ir vienas kurpes, kas mazliet par mazu, bet ļoti patīk. Nepārdodu, jo zinu, ka nedabūšu to naudu par kādu viņas gribētu pārdot, jo bija dārgas, bet, ai, kā patika, ka iegalvoju sev - der :D Vilkt jau var, jo atvērta tipa vasaras augstpapēžu kurpes. Pilnīgi nekā unikāla, bet nu tik mīļas. Joprojām vīrs nav informēts par reālo cenu Noslēgts Mans dārgākais pirkums no apaviem kaut prasās pusizmēru lielākas.

Vēl ir vieni svārki, pirkti par smieklu naudu, mazliet par lielu, bet mīļi un patīk. Bildēt gan speciāli neko nebildēšu, bet - jā, ir pāris lietas, kuras vismaz pagaidām domāju, ka nekad netirgotu. Bet lielākā daļa apģērba jau gaida rindā uz fotosesiju. Patīk lietas mazliet panēsāt un tad dot tālāk, lai iegādātos atkal ko jaunu. Slimība.


Mana mamma glabaja drebes,kuras patik,ara nemeta,nevienam neatdeva.Dazas es pat esmu nedaudz nesajusi,bet dazas bija sausmigas :D  Kas vienam patik,otram -nekas ipass :)

Sabine-domaju visam ir tadas kurpes ,kuras neder,bet lai stav,mazums(novajesu,izaugsu,samazinasos,paplatinasos) :D


uz apaviem jau notievēšana vai uzresnēšana nelīdzēs. Ja neder, tad ar nederēs :) Bet lai jau stāv, pāris reizes gadā uzvelku un ar to man pietiek.


Man tagad ir vesels plaukts ar muzeja eksponātiem- uzbaroju 15 kg, puse šauro kurpju vairs neder :(

1 - 10 с 10