Vilšanās - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Vilšanās

Man vienīgajai liekas neforši, ka tiek atrastas drēbes, ko vēlos nopirkt,sarunàts ar pārdevēju,ka rīt vai parīt satiksimies,lai varu nopirkt(laiks un diena tiks precizēti nākamajā dienā) un ,kad pienāk nākamā diena,tad uzraksta,ka pārdevusi manis kàrotās drēbes citai,jo tā ņēmusi vairākas? Tiešām nevar pabrīdināt vai ierakstīt pie profila,ka priekšroku dod tai,kas pērk ātrāk vai vairāk?

12 Ответы

Nu katram savas preferences. Pēc tiem apkrāpšanas gadījumiem multipliem ne visi jau tiem pakomātiem ir gatavi uzticēties, dod priekšroku darījumam uz vietas. Turklāt daudziem ceļš uz tuvāko pakomātu vai līdz pārdevējam praktiski neatšķiras. Un ne visi savu laiku vērtē naudā, ne visiem tas arī vērtīgāks par naudu, te jāskatās katras konkrētas personas "valūtu kurss" - dažreiz vieglāk patērēt laiku, kurš tev ir, nekā naudu, kuras tev nav. Par braukšanas izmaksām katram arī savs stāsts - ja braukšanas karte tāpat ir iegādāta mēnesim vai nedēļai, nekāda taupība nesanāk, ja kāds brauciens nenotiek. Vēl tādi faktori, ka uz to pusi ir jābrauc tāpat vai arī līdz pārdevējam cilvēks spēj aiziet ar kājām vai ar skrituļslidām, velosipēdu aizripināties.

Un vispār - katrs dara, ka viņam ir ērtāk, negrib pakomātu - nu negrib, nepiespiedīsi, nosodīšanu tas noteikti nav pelnījis. Un svešajā kabatā skatīties kaut kā vienmēr skaitījas ne visai pieklājīgi. Vienkārši, ja nevēlies pārdot klātienē - tā arī pasaki. Man tas, piemēram, arī nepatīk, jo jāgaida, tad daži ceļam nav sagatavojušies - jau izbraucot tikko no savām mājām sāk zvanīties, lai prasītu, kā un kur braukt, kur tā iela ir utt.; tad atved neprecīzu naudu, bet atlikuma man nav, tad uzdod 101 galīgi nevajadzīgu-glupu-nesaistīto jautājumu par rajonu, dzīvokli, tad pieprasa, lai novērtēju, kā uz viņas sēž manta, tad atkal cilvēks apvainojas, ka mantu iznesu pagalmā vai kāpņutelpā, man atkal nepatīk laist dzīvoklī un pašai pa svešiem mājokļiem vazāties. Nu vienkārši jāvienojas jau krastā - neder vienas noteikumi otrajai, tad šķiramies un miers, netērējam laiku. Ceļa izmaksas te galīgi nav arguments.

Es tikai pārdevējas pusē,labāk ātrāk ar omnivu,nekā gaidīt satikšanos/laikošanu ar varbūtību,ka nemaz nenopirks.

Vispretīgāk ir tad(80-90% gadījumi),ka piesakās,izlūdzās lai atliek mantu līdz konkrētam datumam,noteiktajā datumā vai tieši dienu pirms "notinās"' tālēs zilajās,uz vēstulēm vairs neatbild vai šeit ir ierasta lieta nobloķēt.

Nekad vairs neatlieku,nerezervēju ja neiemaksā kaut 1-2 eiro drošībai.

11 - 12 с 12