Kā lai izprot cilvēkus??? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kā lai izprot cilvēkus???

Sveikas meitenes.

Godīgi sakot nesaprotu kas notiek, tāds neliels apjukums.

Minēšu vienu piemēru.

Viena pircēja pieteicās pie nagu lietām jau vairāk kā pirms nedēļas, atsūtīja kur sūtīt, bet naudu nepārskaitīja, kad pēc divām dienām pajautāju vai izdevās naudu pārskaitīt, pasaka ka nē, un neliekas ne ziņas.

Es nesaprotu, vai tagad tas ir moderni???

Nu ja nevajag to preci, tak var uzrakstīt, ka pārdomāju.

Vai varbūt cerēja, ka aizsūtīšu preci un var nemaksāt?

Lai Jums visām jauka, izdevusies diena

26 Ответы

Ai, tas šeit ir normāli. Es sen vairs neiespringstu. Bet paldies tām, kuras tomēr nebaidās uzrakstīt, ka preci vairs nevajag ;) Mēs taču nekožam, droši drikst uzrakstīt, ka esat pārdomājušas. 

Bet tur jau tā lieta, ka droši var uzrakstīt, ka nevajag, vai ka naudas šobrīd nav, visi esam cilvēki un sapratīsim  

Jā, tas šeit ir normāli. Es tādas parasti bloķēju.

Man ar bija gadījumi, ka esot pārskaitījusi naudu. Bet man viņa divas dienas neienāca. Pircēja saka, ka kaut ko ne to saspiedusi, pārskaitīšot atkal. Bet beigās, pēc nedēļas ilgas čakarēšanas, viņa pasaka, ka neņemšot :D Interesanti, ko tad viņa to naudu "skaitīja"? :D

Un nesen viena dāma pieteicās uz vairākām lietām. Tā kā man viss atrodas laukos, pateicu, ka aizkavēšos mazliet ar izsūtīšanu. Viņa bija ar mieru pagaidīt. Pēc tam precizēju dienu, kad izsūtīšu. Viņa sakot, ka esot pārtērējusies, vai es varot pagaidīt līdz 25. datumam. 

Ok, neatceros tagad vairs, pusotra nedēļa vai divas līdz tam datumam bija. Tā kā ar pārdošanu iet man lēni, tad labi, gaidu to 25. datumu.

Klāt 25. datums un...... ne a ne b no dāmas! Rakstu viņai, vai vēl aktuāli iegādāties? Viņa - nē tomēr neņemšot :D 

Nu tas ir drausmīgi, nekādas cieņas.

Man to goda vārds nesaprast.Tagad diemžēl ir tādi laiki, ka katrs cenšās kautko pārdot, kāpēc nevaram būt viens pret otru godīgi?? Un izbeigt šito, ja saprot, ka pašam vairs nevajag, tad vajag laicīgi dot ziņu, lai cilvēks var tālāk pārdot, jo varbūt ir jau kāds cits pircējs kurš gatavs uzreiz to preci ņemt.

Tapat man Andele mandele viena sieviete pieteicās pirkt ķēdīti, ar tekstu tikai lūdzu pataupiet man un nepārdotiet, ņemšu obligāti.

Protams ka novilka laiku un neko nenopirka.Bija arī citi pieteikumi, bet es godīgi taupīju pircējai kura teica, ka obligāti ņems.

Nāk gan dusma, gan smiekli

Man pēdējā laikā visu laiku tā-interesējas vairākas reizes-vai pieejams,uzdod simtiem jautājumu,uz kuriem pacietīgi atbildu...un ar to arī viss beidzās.Vai tiešām tik grūti ir uzrakstīt vienu teikumu-piedodiet,es tomēr nepirkšu,esmu pārdomājusi.Vēl ļoti,ļoti nepatīk,ka bez"Sveika!"vai"Labdien!"-"Vai pieejams?"Pat atbildēt negribās...

Sito arī nevaru saprast.Kāpēc jautā, ja pašiem nemaz nav intereses preci iegādāties.

Mjā, reizēm patiešām uz tādiem "pircējiem" ir patiesas dusmas!! Kāpēc jātērē citu cilvēku pacietība un laiks??!! Un galvenais, ka cieš jau tas nabaga pārdevējs, kas patiešām pacietīgi gaida.. 

Santa Medne, jautājums -vai pieejama?- tracina.:))  nē, tāpat vien sludinājums ir aktīvs! Man taču patīk maksāt par to sludinājumu)). (Andelemandele)

Vai - ok, es ņemšu, atsūtiet kontu, šodien varēsiet izsūtīt? Un es ka muļķe, protams, visu taču sarunāsim. Un bac, cilvēks pazuda uz mēnesi.

Jā, šitais ir tas labākais, kur pajautā konta nr. un pazūd.

Vajadzētu kautko ar visiem šiem pircējiem kautko izdomāt, bet man pagaidām nekas nenāk tāds prātā.

Varbūt kādai ir kāda laba ideja?

Jo tiešām tērē tikai cita cilvēka laiku.

Kā piemēram atsūtiet bildes ar visu kas Jums ir un beigās pasaka nē, nekas neinteresē

tas viss ir štrunts, bet sludinājumi, ka vēlas pirkt ne pa veikala cenām vienkārši iespārda

Tieši tā :D !

1 - 10 с 24