Kā lai izprot cilvēkus??? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kā lai izprot cilvēkus???

Sveikas meitenes.

Godīgi sakot nesaprotu kas notiek, tāds neliels apjukums.

Minēšu vienu piemēru.

Viena pircēja pieteicās pie nagu lietām jau vairāk kā pirms nedēļas, atsūtīja kur sūtīt, bet naudu nepārskaitīja, kad pēc divām dienām pajautāju vai izdevās naudu pārskaitīt, pasaka ka nē, un neliekas ne ziņas.

Es nesaprotu, vai tagad tas ir moderni???

Nu ja nevajag to preci, tak var uzrakstīt, ka pārdomāju.

Vai varbūt cerēja, ka aizsūtīšu preci un var nemaksāt?

Lai Jums visām jauka, izdevusies diena

18 Ответы

Holiday- kādēļ? Ja man vajag pa dārgo, eju uz veikalu. Šeit ceru, iegādāties lētāk. Kas tur dīvains?

Ir dažādas veikala cenas-IR LĒTAIS UN DĀRGAIS GALS-un tiešam tracina ne par veikala cenām-jo piem. TOM FORD somu nopirksu par 500 neiespringstot, jo tā nav veikala cena, ir taču humpalu pilnas pilsetas, kur viss par 2 eiro.

Tas ir normāli.Man tā ir ikdiena,ne šeit,protams,šeit vispār nav pirkumu jau mēnešiem.

Vai nu skaita dienām ilgi un tāpat neieskaita,vai prasa kontu un steidzami nosūta adresi,kur sūtīt.kad pagājušas pāris dienas un naudas nav,sāku jautāt kāpēc sūta savu adresi,bet pārskaitījums nav veikts,tad kaut ko sāk mudžināt,dzejot.

Vēl lielākā daļa jautā vai ir tāds un tāds izmērs,ja meklē,piemēram,botas.aizsūtu bildes-patīk,notiek 3 dienu sarakste par un ap,finālā kad jautāju vai ņems,man nemaz nav naudas? Sviests!!!-kāpēc prasi,interesējies un tērē laiku?

Man andelē šo 5 dienu laikā 6 pieteikumi,ka grib,patīk-sūtu kontu,pēc pāris dienām atteikums.Vai nu sadzejo,ka atrada ko citu lai atkratītos,vai nespēj pateikt,ka nemaz nevar atļauties nopirkt.

Es uzskatu, ka ir kautkas ar tadiem pircējiem jādara, ja ir tik negodīgi, tad viņiem šeit nav ko darīt.

Administrācija varbūt var ko izdomāt kā rīkoties ar negodīgiem pircējiem?

Ko administrācija tur var darīt? Cilvēkam ir tiesības pārdomāt. Arī veikalā pie kases stāvot var pārdomāt un nepirkt. Runa ir par komunikācijas veidu- ka neciena pārdevēju. Bet nu skapis ir sabiedrības spogulis, nekas nav savādāk kā citur.

Jā, piekrītu, cilvēkam ir tiesības pārdomāt.

Bet nav tiesības maldināt.

Nevajag tad sūtīt adresi uz kurieni sūtīt preci, ar cerību, ka pārdevēja preci aizsūtīs un var nesamaksāt.

Jā, arī es vairākkārt esmu sastapusies ar gadījumiem, ka pajautā konta nr., apgalvo, ka ir samaksāts un norāda adresi, uz kurieni jāsūta. Un pat attēliem ar naudas pārskaitījuma apliecinājumiem ne vienmēr var ticēt, jo pat tos daži indivīdi pamanās ticami noviltot. Nauda tā arī nepienāk un uz ziņām vairs neatbild. Visticamāk tas diemžēl tāpēc, ka cer saņemt preci, par to nesamaksājot. Protams, visnepatīkamākais ir tas, ka tiek atteikts citiem un tiek zaudēti potenciālie pircēji.

Savukārt jautājums "Vai ir pieejams?" man šķiet diezgan saprotams, ņemot vērā, ka šajā portālā mēs neredzam, vai ir vēl kāds pieteicies precei. 

Vienmēr jautāju "vai pieejams', jo ne tikai pircējas ir visādas, pārdevējas arī. Nupat iegādājos preci, kas joprojām stāv pārdevējas skapī, pat atzīme rezervēts nav pielikts, nerunājot par to, ka būtu atzīmēts, ka pārdots.

Vispār man pēdējā laikā ar dīvainām pārdevējām vairāk sanācis saskarties, ne pircējām. Kā sāku interesēties par preci, tā pēkšņi cena 3reiz paaugstinās, te atkal pārdevēja vairākas reizes pārceļ jau sarunātu satikšanos un galu galā pārdod citai. 

11 - 18 с 18