Neforšs pirkums - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Neforšs pirkums

Okey, man pat nebija īsti doma šeit kaut ko rakstīt, bet tā kā pati pārdevēja mani šeit nobloķēja, nepaspēju atstāt atsauksmi viņas profilā, tad nu izpaudīšos :D

Pāris dienas atpakaļ iegādājos šeit bikses, vakar saņēmu un īpaši priecīga neesmu, jo bikses ir tiiiik nereāli caurspīdīgas. Sanāca lēts pirkums, jo cena bija 4€, bet pārdēvēja pati piedāvāja atdot par 3€ + omniva. Pirms pirkšanas vēl apjautājos, prasīju vai audums biezs/plāns, teica, ka neesot no biezākajiem, bet plāns arī neesot. Un kā tad, vakar atveru paciņu, un jau redzu, ka viss spīd cauri. Viņas pat nav jāstiepj vai jāvelk virsū, lai redzētu cik plānas viņas ir. Rakstīju pārdēvējai, viņa teica, ka mums esot dažādas izpratnes par to, kas ir plāns audums. Tad itkā atvainojās, teica, ka tā esot viņas vaina, ka neesot kārtīgi paskatījusies. Bet beigās (es pat viņai neko nebiju atbildējusi) uzrakstīja, ka man pašai viņas vienkārši nepatīkot vai nederot un tāpēc es piekasoties par nabaga 3€. Tad arī nobloķēja mani, rezultātā nepaspēju atstāt atsauksmi. Labākais ir tas, ka es pat par naudu neko nebiju minējusi, tikai teicu, ka ja būtu zinājusi, ka viņas ir tik plānas, nebūtu pirkusi. :D No 5.88€ jau nabagāka nepalikšu, bet fakts, ka netiek sniegta pareiza informācija, gan ir diez gan nesmuki. 

*nezinu kā šeit pievienot bildi caur telefonu, labprāt parādītu tās bikses :D

2 Ответы

Droši vien pardevēja cerēja, ka jums šķitīs, ka pa piečuku (nu ar sūtīšanu) esat ieguvusi baigāko "dīlu" un būsiet tādā starā par superizdevīgo pirkumu, ka tas caurspīdīgums jums pat netraucēs, bet es jūs saprotu - runa nav par preces cenu; vienalga vai tu maksā 1 vai 10 eiro, gribas, lai tā lieta ir noderīga un nes prieku. Man arī šad tad no intrrneta atnāk kaut kas dikti caurspīdīgs un vilšanās ir baigā. A pārdevēja priecīga, dabūja kaut cik naudu atpakaļ un pie kājas tā negatīvā atsauksme, kuru jūs pat nepaguvāt ielikt..

Es neko neteiktu, ja pati nebūtu jautājusi par materiāla plānumu/biezumu, bet jautāju un atbildēja, ka nav biezs, bet nav arī pats plānākais. Okey, ja salīdzina ar plānajām zeķubiksēm, tad jā, tad noteikti nav pats plānākais :D

1 - 2 с 2