Post24!!!!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Post24!!!!!

Sveikas daargaas meitenes!Ļoti ilgi esmu gaidījusi un turējusies ,lai nesūdzētos šeit jums,bet nu nervi ir čupaa vairs nevaru.

Notika lūk kas-23 janvarīes nosūtīju paciņu no Daugavpils uz Rīgu,meitenei(tiešaam superīgai meitenei,liels viņai paldies) ,ar Itaaļu virsjaciņu.Varat iedomaaties viņa joprojaam gaida sūtījumu.Visvairaak tracina post24 attieksme,es zvanu katru dienu,dažreiz neņem klausuli,citreiz solījumi.

30 janvaarī atkal viņus sazvanīju.un brīnums atrada paciņu,solīja 31 būs pie adresaata,30 meitene neko nesaņēma,zvanīju 31,solīja 1 ,pašaa rītaa būs pie adresaata,ka varat nojaust nav.un šodien viņi nestraadaa.Man galīgi nav spēku.Liels milzīgs cilvēcīgs paldies meitenei par sapratni,godīgi viņas vietaa varbūt neticētu ka man nosūtīja,vairaak tik labu un sapraatīgu cilvēku !!!!!

34 Ответы

tāpēc izvēlos tikai Pasta Staciju un esmu kategoriski pret Post24 :/

Viņiem tur nav maksaašanas iespējas no visaam bankaam, kaa arī skaidraa naudaa (?), uz tel.zvaniem neatbild, uz e-pastiem neatbild. Taada mana pieredze..

Jaa un es nezinu vai vispaar suutijums atnaaks

Vini atbild peec 20 zvana(

man arī ir problēmas, tieši 23.01 arī izsūtīju, nezinu, kas notiek. Zvanu viņiem, saka, ka izņēmuši, meklē noliktavā, saka, ka atzvanīs, neatzvana, zvanu pati atkal, un atkal viss no sākuma jāskaidro.

.... man tieši tāpat bija ar pasta staciju, bet tur vismaz godīgi pateica, ka paka ir pazaudēta, rakstīju iesniegumu un pēc 3 nedēļām paka atplēsta vaļā tomēr atradās- pie viņu sadarbības partneriem!

Neraizējies-atnāks! Jautājums ir-kad! :D Mans sūtījums no Siguldas līdz Jelgavai gāja no 17.12.- 11.01. Bet aizgāja! :D Priecājos,ka arī mana pircēja bija ļoooti saprotoša un pacietīga. Vnk mūsu paka bija aizgājusi kādam citam, bet tas neatdeva tikmēr, kamēr neatrodas viņa sūtījums... Bet mūsu pakā bija piena pumpis! Kas kompensētu tad,ja pircējai jau piens tikmēr būtu beidzies un pumpim vairs nebūtu nozīmes? Nu lūk tāda ir mana pieredze ar šo "jauko" iestādi...

> Madara

man arī ir problēmas, tieši 23.01 arī izsūtīju, nezinu, kas notiek. Zvanu viņiem, saka, ka izņēmuši, meklē noliktavā, saka, ka atzvanīs, neatzvana, zvanu pati atkal, un atkal viss no sākuma jāskaidro.

Jaa vari iedomaaties ar mani ir taapat,jau pat uz inbox.lv man sūtīja aizpildīt papīru par kompensaaciju,tad atradaas it kaa....

Jaa meitenes tad mēs viena otru saprotam...Cerams ka viņi turpmaak vismaz saaks straadaat,vai arī ar viņiem neviens nesūtīs vairs

es arī post24 vairs neizmantoju, samaksāju bet nodalījumus vaļā nevēra, sazvanīt nevarēju lai no šiem krāpniekiem dabūtu atpakaļ naudu.

1 - 10 с 34

Последнее на форуме
96.izmērs zēniem.
Laura сегодня, 13:01
Dāvaniņas.
betija316 сегодня, 12:14