Post24!!!!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Post24!!!!!

Sveikas daargaas meitenes!Ļoti ilgi esmu gaidījusi un turējusies ,lai nesūdzētos šeit jums,bet nu nervi ir čupaa vairs nevaru.

Notika lūk kas-23 janvarīes nosūtīju paciņu no Daugavpils uz Rīgu,meitenei(tiešaam superīgai meitenei,liels viņai paldies) ,ar Itaaļu virsjaciņu.Varat iedomaaties viņa joprojaam gaida sūtījumu.Visvairaak tracina post24 attieksme,es zvanu katru dienu,dažreiz neņem klausuli,citreiz solījumi.

30 janvaarī atkal viņus sazvanīju.un brīnums atrada paciņu,solīja 31 būs pie adresaata,30 meitene neko nesaņēma,zvanīju 31,solīja 1 ,pašaa rītaa būs pie adresaata,ka varat nojaust nav.un šodien viņi nestraadaa.Man galīgi nav spēku.Liels milzīgs cilvēcīgs paldies meitenei par sapratni,godīgi viņas vietaa varbūt neticētu ka man nosūtīja,vairaak tik labu un sapraatīgu cilvēku !!!!!

34 Ответы

> Inguljka

Jaa meitenes tad mēs viena otru saprotam...Cerams ka viņi turpmaak vismaz saaks straadaat,vai arī ar viņiem neviens nesūtīs vairs

... nu diemžēl tā ir ar visiem šiem kantoriem kā jau rakstīju arī pasta stacija man nervus kārtīgi pamaitāja!

Es ar gaidu paciņu no meitenes, ar to kantori vienas problēmas, arī zvanu katru dienu. Ceru, ka atradīs, bet vairāk ar viņiem nesūtīšu. Manis sūtīto paciņu ar bija nozaudējuši, bet tā laimīgi atradās. 

man bija šāda situācija ar pasta staciju.  tiaki es biju tā kas gaidīju paciņu. abas zvanījām uz pasta staciju. bet beigu beigās paciņa atradĀs un nakamajā dienā bija pie manis.  paldies,  otrai meitenei kura rupejas par to lai  pacina atrastos. 

Man arī ar Post24 īpaši neveicās, speciāli braucu nosūtīt 2x, atsaldējot pirkstus tajā lielajā salā spaidot pa to ekrānu, bet kā visu laiku rāda "ievietojiet karti" tā rāda, telefonu neceļ. Pēc otrās reizes mājās nopirku kodu un pēc tam no cita Post24 pakomāta ar tešo reizi nosūtīju, bet ar visu to, izsūtīšana sanāca ilgāk par nedēļu, jo līdz pakomātam vairāki km, nevaru katru dienu vizināties, nav vairs treknie gadi.. :D Arī paveicās ar pircēju, ļoti saprotoša bija un vēl teica, lai nesteidzos un lieki nesaldējos, ja neizdodas nosūtīt, paldies viņai par sapratni; šā vai tā nosūtīju nākamajā dienā, jo drausmīgi neērti, ka nevaru nedēļu[!] izsūtīt sūtījumu.. Turpmāk viennozīmīgi sūtīšu caur p24 tikai tad, ja citas iespējas nebūs.

Jautrākais, ka pēc otrā sūtīšanas mēģinājuma 29.janv. izdevās viņus sazvanīt un ziņot par kļūdu, vienojoties, ka atzvanīs, kad pakomāts ir salabots, bet nevienu zvanu līdz šim neesmu saņēmusi.. Serviss.. :D

Man ar atsūtīja iesniegumu, aizpildīju, bet nu nezinu kā tur būs. Domāju vēl pazvanīties, ja nekas neatradīsies, braukšu ciemos, lai laiž mani pašu meklēt tai noliktavā, ja nejēdz savu darbu darīt.

Traki ar to post24, taapēc izvēlos pastu vai pastastaciju. 

ja, tamdel paldies diewam mana pilseta naw post24.pilnigi tieku gala ar pasta staciju:)

Man post24 bija vienreiz pazaudejis sutijumu ! Menesi mekleja

Divaini,man nekadu problemu,no Rigas uz Tukumu  aizsutijas pa 2dienam.Savukart es sanemu jau nakama diena.

> Inky

Man arī ar Post24 īpaši neveicās, speciāli braucu nosūtīt 2x, atsaldējot pirkstus tajā lielajā salā spaidot pa to ekrānu, bet kā visu laiku rāda "ievietojiet karti" tā rāda, telefonu neceļ. Pēc otrās reizes mājās nopirku kodu un pēc tam no cita Post24 pakomāta ar tešo reizi nosūtīju, bet ar visu to, izsūtīšana sanāca ilgāk par nedēļu, jo līdz pakomātam vairāki km, nevaru katru dienu vizināties, nav vairs treknie gadi.. :D Arī paveicās ar pircēju, ļoti saprotoša bija un vēl teica, lai nesteidzos un lieki nesaldējos, ja neizdodas nosūtīt, paldies viņai par sapratni; šā vai tā nosūtīju nākamajā dienā, jo drausmīgi neērti, ka nevaru nedēļu[!] izsūtīt sūtījumu.. Turpmāk viennozīmīgi sūtīšu caur p24 tikai tad, ja citas iespējas nebūs.

Jautrākais, ka pēc otrā sūtīšanas mēģinājuma 29.janv. izdevās viņus sazvanīt un ziņot par kļūdu, vienojoties, ka atzvanīs, kad pakomāts ir salabots, bet nevienu zvanu līdz šim neesmu saņēmusi.. Serviss.. :D

Man līdzīgi bija ar to karti,kad sūtīju kurpes arī uz Rīgu sals -15 aaraa karti neņem ,rokaas jau 20 čeki "kļūda" gaaju ar psixiem uz tuvaako bankomaatu paarbaudīt vai ir nauda uz kartes,gaaju atpakaļ un atkal mēģinaaju ,no 20 reizes pieņēma,bet jau naakamajaa dienaa sūtījumu saņēma meitene.Biju ļoti nikna,jo jau un taa biju saaukstējusies...serviss super,man ne reizi neatzvanīja,labi ja vispaar ceļ klausuli..

11 - 20 с 34