Post24!!!!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Post24!!!!!

Sveikas daargaas meitenes!Ļoti ilgi esmu gaidījusi un turējusies ,lai nesūdzētos šeit jums,bet nu nervi ir čupaa vairs nevaru.

Notika lūk kas-23 janvarīes nosūtīju paciņu no Daugavpils uz Rīgu,meitenei(tiešaam superīgai meitenei,liels viņai paldies) ,ar Itaaļu virsjaciņu.Varat iedomaaties viņa joprojaam gaida sūtījumu.Visvairaak tracina post24 attieksme,es zvanu katru dienu,dažreiz neņem klausuli,citreiz solījumi.

30 janvaarī atkal viņus sazvanīju.un brīnums atrada paciņu,solīja 31 būs pie adresaata,30 meitene neko nesaņēma,zvanīju 31,solīja 1 ,pašaa rītaa būs pie adresaata,ka varat nojaust nav.un šodien viņi nestraadaa.Man galīgi nav spēku.Liels milzīgs cilvēcīgs paldies meitenei par sapratni,godīgi viņas vietaa varbūt neticētu ka man nosūtīja,vairaak tik labu un sapraatīgu cilvēku !!!!!

34 Ответы

> inceniite

Neraizējies-atnāks! Jautājums ir-kad! :D Mans sūtījums no Siguldas līdz Jelgavai gāja no 17.12.- 11.01. Bet aizgāja! :D Priecājos,ka arī mana pircēja bija ļoooti saprotoša un pacietīga. Vnk mūsu paka bija aizgājusi kādam citam, bet tas neatdeva tikmēr, kamēr neatrodas viņa sūtījums... Bet mūsu pakā bija piena pumpis! Kas kompensētu tad,ja pircējai jau piens tikmēr būtu beidzies un pumpim vairs nebūtu nozīmes? Nu lūk tāda ir mana pieredze ar šo "jauko" iestādi...

Ar katru komentaaru esmu jo vairaak šokaa ,domaaju ka esmu viena taada neveiksminiece...bet tas jau nav normaali..

> Madara

Man ar atsūtīja iesniegumu, aizpildīju, bet nu nezinu kā tur būs. Domāju vēl pazvanīties, ja nekas neatradīsies, braukšu ciemos, lai laiž mani pašu meklēt tai noliktavā, ja nejēdz savu darbu darīt.

Vai es šeit viena nesaprotu ,vai tik grūti kaartīgi savu darbu pildīt,taada sajūta ka viņi par brīvu straadaa,taapēc vienalga par cilvēku nerviem,jo pat pērtiķis spētu izņemt no viena pakomaata sūtījumu un ielikt pareizi citaa.Man bija vēl citas aizdomas,viņiem arīmeitene kura sūtījumu gaida zvanīja un viņai pateica,ka sūtītaajam izmaksaas kompensaaciju,par pazaudēšanu -pēc likumdošanas 8 eiro par kg.....Meitenes kaa jūs domaajat dūnu vējjaka daudz sver? :D zagļi....

> winnis

ja, tamdel paldies diewam mana pilseta naw post24.pilnigi tieku gala ar pasta staciju:)

Jums gan veicas,mums ir2 vas :(

> belly

Man post24 bija vienreiz pazaudejis sutijumu ! Menesi mekleja

Cerams ar mani taa nebūs :((( man nedēļa jau un taaar taadiem nerviem un dusmaam pagaaja

> Alda

Divaini,man nekadu problemu,no Rigas uz Tukumu  aizsutijas pa 2dienam.Savukart es sanemu jau nakama diena.

Ticu,vairums meiteņu kad lūdz pa post24 sūtīt ,brīnas par manaam bailēm un saka ka reizes 30 sūtīja vis ok.

es vairs nesutu pa post24,jo vinji man pat naudu neatgriez 10 ls vertiba,es cik reizu biju sutijusi,samaksaju par pakalpojumu,gaidu uzlimi,lai uz maisa uzlimet,nav,pec tam zvanu,te necelj,bet nauda ir nonemta,nu piedodiet,jus esat stulbi,ja jau ir beigusies krasa printeri,nevarat izprintet uzlimi,tad logiski to ir jauzraxtaa pirms ir samaksats=(((,tapat bij pazudushas pacinjas,ilgas gaidishanas lidz 2-3 nedeljam,neuzticos vairs,un sutu tikai pa pasta staciju

> Aiga M*

es vairs nesutu pa post24,jo vinji man pat naudu neatgriez 10 ls vertiba,es cik reizu biju sutijusi,samaksaju par pakalpojumu,gaidu uzlimi,lai uz maisa uzlimet,nav,pec tam zvanu,te necelj,bet nauda ir nonemta,nu piedodiet,jus esat stulbi,ja jau ir beigusies krasa printeri,nevarat izprintet uzlimi,tad logiski to ir jauzraxtaa pirms ir samaksats=(((,tapat bij pazudushas pacinjas,ilgas gaidishanas lidz 2-3 nedeljam,neuzticos vairs,un sutu tikai pa pasta staciju

Jaa nu gan viņiem serviss,kaa vēl cilvēki sūta

Es šodien no rīta pakas divas sūtīju caur post 24, un man par lielu pārsteigumu neizdrukāja uzlīmes (ko parasti vajag pašai uz pakas uzlikt) , es baigi nobrīnījos. Mājās atnācu, pārbaudīju pakas numurus- viss ok. Kādai ir bijis ka uzlīmes neizdrukā? Visādi citādi viss ok! 

cik seit wisur meitenes raksta tad uzlimju neizdrukasana ir bezmaz ka ikdiena winiem...

INFORMāCIJAI (pārbulicēts no facebook )

Informēju pārdevējas un pircējus!! Šodien gāju uz post24 pakomātu kauguros nosūtīt savas paciņas, ko meitenes ļooooti gaida, bet tas skapis nestrādāja. Tā teikt, sabeidza man nervus un iztērēja laiku. Zvanīju uz info tel, kur man teica, ka risina problēmu. Tikko zvanu atkal, lai uzzinātu, vai rīt no rīta tas darbosies, un re kā - post24 nestrādā visā Baltijā, un nezināmu laiku.... Tā kā, ja kas steidzams sūtāms, izmantojiet citus ceļus 

21 - 30 с 34

Последнее на форуме
Pārdodu grāmatas
zxllzp сегодня, 15:03
96.izmērs zēniem.
Laura сегодня, 13:01
Dāvaniņas.
betija316 сегодня, 12:14