...No Dnb uz Seb... - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

...No Dnb uz Seb...

Sveiki!Gribēju pajautaat vai kaadai ir pieredze ar naudas paarskaitīšanu no Dnb uz Sebbanku?Man paarskaitīja naudiņu trešdien ap plkst 15:00 no Dnb,bet naudiņa taa arī nepienaaca ne ceturtdien,ne piektdien! :( Cik ilgaa laikaa parasti paarskaitaas un ko darīt ja nepaarskaitaas vispaar? :D Iet uz banku un teikt ko?Where is my money? :D

04.02.2014 17:13

man bija Seb, banka regul';ari papildināju savu kontu no vīra(DNB) vienmēr ienāca nākošā dienā, ap 12.no citadeles gan ir kā ir. Bet man vienreiz bija,ka sūtīju vienai meitenei -bet viņa saka nav aizgājusi, bet iztramdijām banku,bet beigās izr\adijās,ka meitene bija uzlikusi ka nenāk sms ja summa ir mazāka par 10ls

04.02.2014 17:27

Ja meitene apgalvo, ka nauda skaitīta, lai pārbauda savu internet banku, mazums nav līdz galam apstiprinājusi maksājumu. Maksājuma uzdevumiem nu gan es neticētu. Es ticu tikai tam, kad nauda ieripo manā kontā :)

04.02.2014 17:43

> viita

man bija Seb, banka regul';ari papildināju savu kontu no vīra(DNB) vienmēr ienāca nākošā dienā, ap 12.no citadeles gan ir kā ir. Bet man vienreiz bija,ka sūtīju vienai meitenei -bet viņa saka nav aizgājusi, bet iztramdijām banku,bet beigās izr\adijās,ka meitene bija uzlikusi ka nenāk sms ja summa ir mazāka par 10ls

nav jau svarigi sanemt nesanemt sms..galvenais ka ieejot ibankaa neuzraadas ne virs 10 ne zem 10 neviena summa :D

taa tava meitene ja vadijas tikai no sms uzstadijumiem nevis iegaja ibanka apskatit-nu muljkjiga riciba un lieka nervu bendeshana gan sev gan bankai :D

04.02.2014 17:46

> Ievy

Man ir DNB banka, ja līdz 12.00 izskaitīts, tad otram cilvēkam nauda būs tās pašas dienas vakarā vakarā, ja pēc, tad nākamās dienas rītā. Par divām dienām nevar būt ne runas, izskatās pēc krāpšanas mēģinājuma vai arī cilvēks ar to skaitīšanu pats kaut ko ir saprutojis, domā, ka ir pārskaitījis, bet patiesībā nav.

21 - 24 с 24

Последнее на форуме
Pērku zaļu kleitu
Jana сегодня, 01:02
Nike apavi
saulite сегодня, 00:01
Puikam
endzi вчера, 18:26
Soma
endzi вчера, 18:24