Kontracepcijas tabletes, ja pazudušas mēnešreizes - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Kontracepcijas tabletes, ja pazudušas mēnešreizes

Sveikas!

Vēlējos noskaidrot, vai kādai ir bijusi pieredze, kad pie strauja un liela svara zuduma ir pazudušas mēnešreizes? Vai ginekologs izrakstīja kādas kontracepcijas tabletes?

Ārste sacīja, ka, ja menstruācijas neatgriezīsies pēc pieņemšanās svarā par vairākiem kg, tad izrakstīs kontracepcijas tabletes. Vēlējos zināt, kādas un cik ilgi lietojat, vai mēnešreizes atgriezās un lietošanu pārtraucāt?


4 Ответы


Man zināmai meitenei uz gadu pazuda mēnešrsizes, bet ne gluži svara zuduma dēļ, bet gan tāpēc, ka bija ēšanas traucējumi. Ieturēja visādas mistiskas diētas, jo gribēja zaudēt svaru, bet neviena no diētām nestrādāja, tikai visu sabojāja. Ārsts pateica, lai sāk normāli un pilnvērtīgi ēst, lai neizslēdz nevienu produktu no ēdienkartes (ik pa brīdim nelietoja ogļhidrātus, taukus, jo visādi interneta veselīgā dzīvesveida blogeri tā ieteica) un tad vajadzētu visam būt ok, bet ja ne, tad arī rakstitu kontracepciju. Par laimi, sākot pilnvērtīgi ēst, mēnešreizes atgriezās un tabletes izpalika :) 


Ja zūd svars, protams, ka pazudīs arī mēnešreizes, jo organisms cenšas saglābt to, kas viņam šķiet vissvarīgākais. Lai būtu normālas mēnešreizes, ir pilnvērtīgi jaēd. Nekādā gadījumā nedrīkst mērdēt organismu badā un sportot vienlaicīgi-organisms var nonākt šoka stāvoklī.


Vismaz vairāki mēneši pilnvērtīga uztura, es teiktu, ka var mēģināt homeopātiju (youtube: fertility homeopath (Ingefleur));organisms spēj to visu pats sakārtot, tikai jādod laiks un iespējas :)


Visu pirms jau jāzina iemesls,kādēļ svars ir krities tik ļoti strauji?!Vai apzinātu darbību rezultātā,vai vnk. neko nemainot savas ikdienas ēšanas,aktivitāšu paradumos?
1 - 4 с 4