Atgriezta paka no Omnivas - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Atgriezta paka no Omnivas

Meitenes, ludzu  padomu,kā rīkoties.Viena meitene pasūtīja drēbes, samaksāja man  naudu, es viņai nosūtīju  paku caur Omnivu, bet  paku  viņa neizņēma, un Omniva  pēc 14 dienām man  manu paku  atgrieza atapakaļ.Par atpakaļ sūtīšanu, lai dabūtu  paku  atpakaļ   no Omnivas  bija atkal jāmaksa 2,88 . Es domāju ,ka  es no pircējas   ieturēšu   naudu  par   sutīšanu, un   atlikusi naudu    atmaksāšu uz viņas kontu.Ko jūs darat šādās  situācijas? 

14.05.2019 17:47

Jā, telefonu arī neceļ?  Nummurs taču zināms...

14.05.2019 18:04

Es viņai uzrakstīju,gaidu   atbildi.Un kāpēc man viņai jāzvana?.Man  divas reizes  vajadzēja  braukāt ar to paku, no sakuma  sūtīt  , pēc tam iznēmt,pakot, un tt. un tagad vēl  jāzvana un jāmeklē pazudušo pircēju?Es gan tā nedomāju.

14.05.2019 18:18

Ir bijis, kad kurjers atved atpakaļ neizņemto paciņu..

Rakstīju pircējai un pievienoju foto ar kvīti, ka man bija jāsamaksā par atpakaļ sūtīšanu. 

Piedāvāju divus scenārijus: sūtu atkārtoti (neprasot atgriešanas naudu, bet pircējai atkāroti jāsedz Omnivas izdevumi),

otrais - paturu preci sev un atgriežu atpakaļ summu, kas paliek pēc divkārtējas (turp - atpakaļ) sūtīšanas.

Rezultātā: Pircēja vēlējās, lai nosūtu atkārtoti paciņu. Un pēc savas iniciatīvas ieskaitīja atkārtoti naudu gan par piegādi, gan atgriešanu.

14.05.2019 18:24

Paldies,  es pašlaik viņai uzrakstīju, pievienoju  visus čekus  un pat  atgrieztās  pakas  bildi un uzrakstīju, ka  atlikusi naudu pārskaitīšu  viņai atpakaļ.Gaidīšu  ziņu  no viņās,kādas 3 dienas, Ja atbildes nebūs, tad pārskaitīšu  naudu   viņai uz konta.

14.05.2019 18:59

Исправлено 14.05.2019 19:02

Zinu gadījumu, ka paciņu neizņēma, jo tās saņēmējs nokļuva slimnīcā (uzbruka un apzaga), kur pēc laika viņš nomira :/

Pāris gadus atpakaļ bija arī gadījums, kad pārdevējs saņēma naudiņu no 2 pircējām, bet preci nenosūtīja. Protams, pircēji neko nesaņēma un ierakstīja pārdevējam neg.atsauksmes, bet pēc laika uzzināja, ka pārdevējs miris, jo mantinieki zvanīja uz mob., kas bija uzrakstīti uz paciņām. Arī tā notiek... 

Papildināts 2019-05-14 19:05:09:

Es vienmēr netā sekoju sūtījuma kodam, jo man personīgi bija gadījums, ka pārdevēja kļūdījās ar manu mobilo Nr. 

14.05.2019 19:47

Var būt visādas kļūdas un ar tel.numuriem arī ar Omnivas adresēm.Bet  es savu pircēju  redzēju šeit, viņa bija saitā  8 stundas atpakaļ tātad dzīva.Nu gan joks.

nenem galva, vienkarsi ignore un ej atpusties, ja vajadzes pati tevi samekles, tad ari paskaidrosi

15.05.2019 12:58

Pirmoreiz lasu par pircēju, kurai savu pasūtījumu nevajag. 

15.05.2019 15:02

Исправлено 15.05.2019 15:07

narina

ir kāda ziņa no pircējas?

15.05.2019 15:48

Tiesi tapat daritu,atgrieztu naudu,bet par Omnivu gan ne.Pircejai tacu jadoma pirms perc kaut ko.Jabut kaut kadai atbildibai ari.

11 - 20 с 25

Тема закрыта

Тему закрыл/-а: narina
Причина: