Interesanta vēstule no lietotājas .. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Interesanta vēstule no lietotājas ..

Šodien atnāca ļoti interesanta vēstule krievu valodā no neapstiprinātas lietotājas bez profila bildes .. Saturs apmēram tads - Iegadašos visus sieviešu apģērbus, kas ir tava skapī, vienīgi gribu lai nobildē ka izskatas uz auguma .. 

Pagaidām es noignorēju vēstuli (ko nemēdzu darīt)  gan tāpēc, ka liekas ka tas ir apmāns, gan tāpēc, ka nevēlos visu skapi pārdot vienam lietotājam .. 

Pēc idejas, ne vienmēr neapstiprināts lietotājs, bez bildes ir pamats uzskatīt, ka tur slēpjas kas negodīgs, taču šoreiz viss pēc tā izskatās .. 

Meitenes, vai jums nav bijis, kas līdzīgs? Ka labak rīkoties? :) 

07.02.2014 11:16

Ja pirktu apģērbu, prasītu obligāti bildi,kur mugurā šis apģērbs.

07.02.2014 11:17

Man arī atnāca tāds piedāvājums krievu valodā, vienīgi lūgums bija, lai atsūtu visus apģērba foto uz norādīto viņas e-pasta adresi. Uzrakstīju, ka mani tas neinteresē. :)

07.02.2014 11:19

> Salna

Jā, to es saprotu un pret to man iebildumu nav :) Bet vai tiešām var būt tā, ka vienam lietotājam ir iepaticies nu PILNĪGI viss skapis :D Tam es neticu :)

07.02.2014 11:21

Исправлено 07.02.2014 11:26

Ir ,ir bijis līdzīgi un beigas pajautās vai nav vēl apakšveļa un zeķubikses peldkostīmi:D

07.02.2014 11:26

> Salna

Es gan nevienai nesūtu kur esmu uzvilkusi apģērbu, jo Ak vai diemžēl neder man vairs tas XS, S izmērs, bet pircējas to nesaprot, kad piedāvāju uzmērīt pašām tad atsaka.

07.02.2014 11:27

> stiasae

Ir ,ir bijis līdzīgi un beigas pajautās vai nav vēl apakšveļa un zeķubikses :D

Nu bet priekškam, ja visu ko vajag te var atrast, tikai pie dažādiem lietotājiem? 

Pat interesanti būtu turpināt sarunu un paskatīties kas notiek tālāk .. - ar satikšanos, apmaksu veidu .. 

Bet nu nesūtīšu es viņai bildes kur viss kas ir manā skapī ir uzvilkts .. -  ņemot vērā, ka 50% manām drēbēm ir šādas bildes .. :)

07.02.2014 11:29

tak shitaadi liidziigi sen klejo- ka jaafokjee uz auguma,veelaak veel apenes un zekjubikses pieprasiis,tur kaut kaads dr....apakshaa seezh un iznjirgaajas.Kliedzošs

07.02.2014 11:29

Исправлено 07.02.2014 11:31

p.s ADMINI,LUUDZU,LUUDZU, atgrieziet iespeeju izdzeest komentaarus,atkal kopeejas vairaaki,bet izdzeest nevar :((((((((((((((((

Jus man ari varat dot padomu,viena meitene velas pirkt no manim drebes 80eur vertiba. O.o izklausas nedaudz pec kadas cakaresanas varbut ne. Varbut teikt vinai,ka pardosu pa dalam?

07.02.2014 11:35

Vai tā nebija Katrin? :)

1 - 10 с 40