Interesanta vēstule no lietotājas .. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Interesanta vēstule no lietotājas ..

Šodien atnāca ļoti interesanta vēstule krievu valodā no neapstiprinātas lietotājas bez profila bildes .. Saturs apmēram tads - Iegadašos visus sieviešu apģērbus, kas ir tava skapī, vienīgi gribu lai nobildē ka izskatas uz auguma .. 

Pagaidām es noignorēju vēstuli (ko nemēdzu darīt)  gan tāpēc, ka liekas ka tas ir apmāns, gan tāpēc, ka nevēlos visu skapi pārdot vienam lietotājam .. 

Pēc idejas, ne vienmēr neapstiprināts lietotājs, bez bildes ir pamats uzskatīt, ka tur slēpjas kas negodīgs, taču šoreiz viss pēc tā izskatās .. 

Meitenes, vai jums nav bijis, kas līdzīgs? Ka labak rīkoties? :) 

07.02.2014 11:39

Ja jūs esat pārdevēja, tad jums taču galvenais ir pārdot vai ne? Noskaidrojiet kādā veidā viņa grib tās iegādāties, klātienē ar apmaksu skaidrā naudā, vai caur bankas kontu un pastu, utt, pēc sarakstes jau redzēsi vairāk, vai vēlās iegādāties vai tikai nes cauri.

07.02.2014 11:46

> Sandija

Vai tā nebija Katrin? :)

Katrina :)

07.02.2014 11:46

Un man to pasu rakstija. Tas ir fetish vai ko.. es teicu ka  man tik un ta visi sludinajumi ar drebem uz auguma. Bet ne, vel grib!!! Nu fuj.  Vinas profila rakstits ka no Jekabpils. Es prasiju, vai man bus jaasuta visas drebes pa pastu?, uz ko tas atbildeja, ka masinu pie manis sutiis.. ja ja,    un man nav ne velas, ne peldkostimi..nu divaini.. Katrin tas bija

07.02.2014 11:47

> Reita

Jus man ari varat dot padomu,viena meitene velas pirkt no manim drebes 80eur vertiba. O.o izklausas nedaudz pec kadas cakaresanas varbut ne. Varbut teikt vinai,ka pardosu pa dalam?

Ja tiekoties, uzzini visu kontaktinformāciju un uzzvani, pārbaudi.

Ja sūtot pa pastu vai citu servisu, obligāti pieprasi pilnu priekšapmaksu :)

07.02.2014 12:05

> Svetlana

Un man to pasu rakstija. Tas ir fetish vai ko.. es teicu ka  man tik un ta visi sludinajumi ar drebem uz auguma. Bet ne, vel grib!!! Nu fuj.  Vinas profila rakstits ka no Jekabpils. Es prasiju, vai man bus jaasuta visas drebes pa pastu?, uz ko tas atbildeja, ka masinu pie manis sutiis.. ja ja,    un man nav ne velas, ne peldkostimi..nu divaini.. Katrin tas bija

Sveika,tici man viņa pazudis un neko nenopirks,jo ari vina man rakstija ka velas pirkt visas kleitas kas bija piedavajuma,prasija vel,speciali bildeju un sutiju vinai bildes un tad pateica ka pirks visu kas man ir un atsutis pakal kurjeru,bet ta ari pazuda...aizdomigs gadījums,bet nu nezinu kas tur otra gala slepjas un kam tas viss vajadzīgs...

07.02.2014 12:13

> stiasae

Ir ,ir bijis līdzīgi un beigas pajautās vai nav vēl apakšveļa un zeķubikses peldkostīmi:D

Labots: šodien, 11:26

Un OBLIGĀTI uz auguma :D

07.02.2014 12:14

Kaut kads slimais.Vai slimaa :D

07.02.2014 12:19

man ari rakstiija sieviete  krieviski uz e-pastu atsaucoties uz zip.lv sludinaajumu ari teica ka grib visas dreebes pirkt un vai nevaru uz sevi visas pameeriiit ka pateicu ka navaru vvina pazuda :D domaaju ka tas ir viirietis kartejasi :)

07.02.2014 12:26

Ja, nu tagad man viss skaidrs! Paldies, meitenes! :))

07.02.2014 12:38

Runājot par tādiem lietotājiem, arī saskāros ar šo pašu OBLIGĀTI lai būtu uz auguma. Man sūtīja no ss.lv vēstuli: Vēstule graujoša, arī krieviski, ka interesē  drēbes, peldkostīmi, veļa, topiņi, kleitas. vēlams apģērbtā veidā. Lai tik sūtu un vai man nav vairāk mantu, bet tikai tas, kas sludinājumos. 

Protams, kad atbildēju, ka man nav laika bildēt, viņa uzrakstīja, ka viņai pieder lietoto preču veikals, ka atsūtīs kurjeru pēc tām pakaļ uz Rīgu, jo pati nedzīvo šeit.  Vēl gribēja zināt manu adresi, itkā, kur kurjeram jābrauc - protams, nedevu. Kad nesūtīju skaistas bildes uz smuka auguma- ātri pazuda. :D 

11 - 20 с 40