Interesanta vēstule no lietotājas .. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Interesanta vēstule no lietotājas ..

Šodien atnāca ļoti interesanta vēstule krievu valodā no neapstiprinātas lietotājas bez profila bildes .. Saturs apmēram tads - Iegadašos visus sieviešu apģērbus, kas ir tava skapī, vienīgi gribu lai nobildē ka izskatas uz auguma .. 

Pagaidām es noignorēju vēstuli (ko nemēdzu darīt)  gan tāpēc, ka liekas ka tas ir apmāns, gan tāpēc, ka nevēlos visu skapi pārdot vienam lietotājam .. 

Pēc idejas, ne vienmēr neapstiprināts lietotājs, bez bildes ir pamats uzskatīt, ka tur slēpjas kas negodīgs, taču šoreiz viss pēc tā izskatās .. 

Meitenes, vai jums nav bijis, kas līdzīgs? Ka labak rīkoties? :) 

07.02.2014 12:40

Man arī ir bijis šāda vēstule par zeķubiksēm.  Bildes uz auguma, protams. :)) Tas, ka kādai pircējai iepatīkas viss skapis, ir praktiski nereāli. Bet, protams, jārēķinās, ka visādi slimie ganās arī portālos- kur nu vēl labāk, vide anonīma.

07.02.2014 13:01

man bija vēstule no slavena puiša atverskapī,tad vēl no ss.lv meitenes kurai uzreiz uzrakstīju ka bildes nebūs un tā  pazūda.

07.02.2014 14:18

Исправлено 07.02.2014 14:24

Nekas neparasts šeit.. :D 

ŠEIT --> bit.ly/1duTvbP

ŠEIT --> http://bitly.com/1ixcCXX

ŠEIT --> bit.ly/1exuLpv

Bija par to runāts :D

Administrācijai vajadzētu dzēst tādus lietotājus un/vai bloķēt :P

07.02.2014 14:32

Neviens jau nenosauc vārdus vai linkus uz profiliem, lai administrācija zinātu, kas jādzēš Smejošs

07.02.2014 14:40

> M.S.

Neviens jau nenosauc vārdus vai linkus uz profiliem, lai administrācija zinātu, kas jādzēš Smejošs

Vienmēr jau sākam ar ... «Nu, man tur viens / viena rakstīja...»

Vairāk neko nevarēšu pateikt...

07.02.2014 14:44

Es vispār nekad nebildēju bildes ar apģērbu mugurā un ja godīgi ir bijušas ļoti daudzas lietas, kuras nenopērku tiešī dēļ tā, ka kāda kurai tās neder vai nepiestāv ir uzvilkusi mugurā. :D

07.02.2014 14:48

> Balts un pūkains

Es vispār nekad nebildēju bildes ar apģērbu mugurā un ja godīgi ir bijušas ļoti daudzas lietas, kuras nenopērku tiešī dēļ tā, ka kāda kurai tās neder vai nepiestāv ir uzvilkusi mugurā. :D

Sen bija tāds gadījums, kad kaut ko prasīja uzvilkt mugurā.. Bet.. Es taču nevaru.. :D Nosūtiju mērus no apģērba gabala - sanāca, ka paņēma tā pat. Tā teikt - lūdzu, nopērc, paldies! :) Nav gadījies saņemt vēstules krievu valodā un/vai kā savādāk.. Tikai viena meitene pa visu laiku pajautāja par vienu apģērba gabalu... Atraduši ar, kur prasīt bildes uz auguma - īstā vieta. (Patiesībā) :D

07.02.2014 14:59

> 2014

Sen bija tāds gadījums, kad kaut ko prasīja uzvilkt mugurā.. Bet.. Es taču nevaru.. :D

Nu kāpēc nevari, tas ka kāds būs cerējis sieviešu drēbes redzēt uz meitenes tā jau viņa problēma :)

Atraduši ar, kur prasīt bildes uz auguma - īstā vieta. (Patiesībā) :D

Nu acīmredzot ir kas arī bildējas, tāpēc prasa :) Te pat skapjos tādas briesmas ir manītas, vienu redzēju tik baisu, ka vēl tagad nesaprotu smieties vai raudāt. 

07.02.2014 15:27

Jā, man arī rakstīja, it kā kaut kāda Karina.

Un es muļķīte viņai 3 bildes aizsūtīju, ārprāts tagad, kad iedomājos, ka tas bija kāds pretīgs vecis. :(

07.02.2014 15:52

> streetlife

Runājot par tādiem lietotājiem, arī saskāros ar šo pašu OBLIGĀTI lai būtu uz auguma. Man sūtīja no ss.lv vēstuli: Vēstule graujoša, arī krieviski, ka interesē  drēbes, peldkostīmi, veļa, topiņi, kleitas. vēlams apģērbtā veidā. Lai tik sūtu un vai man nav vairāk mantu, bet tikai tas, kas sludinājumos. 

Protams, kad atbildēju, ka man nav laika bildēt, viņa uzrakstīja, ka viņai pieder lietoto preču veikals, ka atsūtīs kurjeru pēc tām pakaļ uz Rīgu, jo pati nedzīvo šeit.  Vēl gribēja zināt manu adresi, itkā, kur kurjeram jābrauc - protams, nedevu. Kad nesūtīju skaistas bildes uz smuka auguma- ātri pazuda. :D 

SmejošsSmejošsSmejošs

21 - 30 с 40