Essens smaržas. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Essens smaržas.

Sveikas! Vēlējos uzzināt viedokli par Essens smaržām. Vai kāda lieto/ ir lietojusi. Kādas atsauksmes?

13.06.2019 15:39

Esmu tikai iesmaržojusies. Likās feinas, ļoti identiskas un noturīgas.

21.07.2019 16:10

Es arī nesen uzzināju par šīm smaržām. Atbrauca draudzene no ārzemēm un tikšanās laikā visu laiku jutu no viņas tik patīkamu smaržu,ko atpazinu kā Ange ou demon no Givenchy. Uzzināju,ka tās nav vis Givenchy,bet ir smaržas no Essens! Tad arī radās interese. Tad nu šo to patestēju un šobrīd gaidu savu pasūtījumu ar smaržām un losjoniem. :) 

Jāsaka,ka es esmu visu laiku bijusi tāda ļoti tikai un vienīgi oriģinālu brendu smaržu piekritēja,bet nu šis ir izņēmums,kad pati dzīvē sajutu,kāda ir līdzība un noturība ( reāli,uz manis,ir ilgāka,nekā oriģinālam) .  Pudelīti līdzi nenēsāju un ja saturs ir tas pats,tikai atšķiras iepakojums,tad priekš kam pārmaksāt!? :) Vienīgais mīnuss,man personīgi,ir tas,ka piedāvā tikai populārākās smaržas,bet tā kā man patīk visu laiku atklāt kaut ko jaunu ,tad nevar īsti izpausties,bet tā,ja zini tieši to savu aromātu,ko visu laiku lieto,tad ideāli. 

21.07.2019 19:20

Исправлено 21.07.2019 19:23

Tiešām priekš kam pārmaksāt? Labāk atbalstīt intelektuālā īpašuma zagļus un pakaļdarinājumus. Kad šeit krāpnieces uzdarbojas, tad nez kāpēc nepatīk, no tēmas tēmā vaimanājam - kā tā var? Bet kad pašai uzrodas interese "nepārmaksāt", krāpnieki nemaz vairs neliekas pasaules ļaunums. Dubultie standarti.

Bet kad karma iedarbojas un apkrāpj vai apzog tādas nepārmaksātājas, tad vaimanāšana sākas no jauna, neatskatoties uz to, ko pašas dzīvē sastrādā un ko atbalsta. Bet ne velti saka - skopais maksā dubultā. Kā nu nenāktos savu "taupību" nožēlot... Arī no veselības viedokļa - mārrutks tikai zina, ko tie zagļi tai pudelītē ir iepilinājuši, ja turas labāk par smaržu ierasto turēšanas ilgumu. Turklāt spoža saulīte atgriezusies.

21.07.2019 20:45

Little Princess

Jūs nu gan traki aizsvilāties. Nesaprotu,par ko...

Kāds te sakars ar krāpniekiem,portālu,vaimanāšanu par krāpniecību?  Vai Jūs kāds šeit ir apkrāpis? Tad man ļoti žēl,ja tā sanācis un tad saprotu Jūsu dusmas un tik kritisko nostāju.

Ja doma ir tāda,ka kāds vaimanā,ka šeit kāda iesmērē pakaļdarinājumu kā oriģinālu utt.,tad protams,tas nav normāli un tā ir krāpniecība. Jautājums tikai - kāds tam sakars ar šo tēmu? 

Kaut vai Essens smaržām visām ir vienādas pidelītes,kam nav līdzības ar oriģinālajām pudelītēm un neviens Jums memaz nemēģina iestāstīt,ka nu tik saņemsiet smaržas kā pa taisno no veikala plaukta, visādā ziņā.

Meitene prasīja viedokli par šīs kompānijas smaržām un mēs izteicāmies par savu pieredzi. :) 

Es arī nesaku,ka šis ir vienīgais pareizais variants un nekas labāks nav bijis izgudrots. :D Arī vienmēr lietoju tikai oriģinālus un nemaz nedomāju,ka kādreiz pamēģināšu ko citu. Tagad ,kad pati dzīvē saskāros,pamēģināšu gan. Un neatteikšos tikai tapēc,ka Jums konkrēti tas neliekas pareizi. :) 

Runājot par sastāvu- nav jau nu tā,ka viss ir tik mistiski,ka nekur nav sastāvs norādīts un neviens nezina,kas tur ir. :) 

Nevajag dramatizēt. :) Es arī kā lietoju oriģinālas brendu smaržas,tā lietošu un arī essens smaržas būs manā plauktā. Tāpat kā Dzintars un Avon un "augsto plauktu" ,nišas smaržas! Nemaz nekur neesmu teikusi,ka taisos vai būtu jāatsakās no oriģināliem. Tas ir tikai vēl viens,piemēram man, interesants variants,ko pamēģināt. :) Ja Jums neinteresē,neviens,taču,nespiež pirkt vai lietot. :) 

Es konkrēti esmu to šeit nopērkamo pakaļdarinājumu pretinieks,kam ir nozagts viss - vārds,flakons un smarža. Un īpaši ,ja uzdod parcoriģinālu. Bet ja meitenes godīgi teiktu - replika,tad jau arī tādai precei būtu pircēji un es nekad neesmu par to tā šausminājusies,kā Jūs. Katram savs. 

Šitā nepietiks nervu ,lamāt katru un sūtīt novēlējumus nožēlot un maksāt dubultā,kas darīs savādāk,nekā Jums patīk vai uzskatat par pareizāko. :) Un ja kāds kaut ko dara ne tā,kā Jums patīk,tas nenozīmē,ka viņš dara nepareizi. :) Galu galā - izvēle,tas vienmēr ir labi. Katrs paņems to,kas viņam labāk patiks un derēs. :) 

Tomēr,ja nav pieredzes ar konkrētu preci,par ko tika jautāts,tad kādēļ vispār tā jāšausminās,nemaz nezinot ,kas tas ir!? 

26.07.2019 16:12

Paldies par viedokļiem. Es nu arī notestēju Essens smaržas, ņēmu 1 ko zinu ( versace) un salīdzinot tiešām aromati bija nu uz 95% tiešām tāds pats, otras paņēmu uz dullo palasot sastāva aromāta notis un nu Ange ou demon ir ari viens no maniem aromātiem tagad  

Un ja runā par krāpniecību, tad ja tiek teikts ka tās ir Essens smaržas, tad par krāpniecību vainot nevarētu, cita lieta ja piedāvātu kāds orģinālās smaržas un iedodu Essens, tad būtu cita lieta....

15.11.2019 14:20

Ar Essens smaržām iepazinos samērā nesen. Tās ir kolosālas!!! Nopietni! Izņemot smaržas tur ir arī daudz citu dažādu produktu, kurus jau esmu izmēģinājusi un esmu pārsteigta par augsto kvalitāti. Man pat ir smaržu testeru mape un vēl atsevišķi iegādāti paraudziņi. Ja kāda ir no Rīgas un vēlas izmēģināt kādu no aromātiem, droši rakstiet. Ja ārpus Rīgas tad gan jādomā, kā nogādāt.

1 - 6 с 6